Ремонт стартерів у Львові

У Львові СТО “Ваш Автосервіс” здійснює ремонт стартерів. Ремонт стартерів – це наша професія. За цей час ми накопичили Ремонт стартеріввеличезний досвід усунення практично будь-яких несправностей, починаючи від простого клацання, закінчуючи повною відмовою агрегату від роботи. Також нами були підписані відповідні договори з великими регіональними постачальниками і тепер ми можемо запропонувати Вам не тільки послуги ремонту, але і повноцінну заміну вашого стартера на новий. Допускається і продаж стартера без установки.

Стартер – це технічно складний пристрій, тому його несправностей і їх причин може бути безліч. Для початку ми пропонуємо до Вашої уваги прайс-лист для розрахунку вартості ремонту стартерів і їх компонентів, а після прайса ми розглянемо основні несправності агрегату.

Процес ремонту стартера будується наступним чином:

Діагностика стартера на автомобілі. Перед зняттям агрегату необхідно переконатися в тому, що саме він винен у поломці Вашого авто. Для цього здійснюється запуск автомобіля (при можливості), при якому майстри нашої компанії визначають Ремонт стартерів автопричину поломки.

Діагностика безкоштовно. Якщо винен все-таки стартер, майстри знімають його з автомобіля і проводять таку ж діагностику, як і в першому пункті, але вже на спеціально призначеному для цього стенді. При необхідності відбувається розбирання агрегату.

Узгодження вартості ремонту стартера з клієнтом. Майстри погоджують з Вами вартість майбутнього ремонту і тільки після цього приступають до нього.

Власне, сам ремонт стартера. Обов’язковою його складовою є не тільки заміна несправних частин, а й очищення всього агрегату для збільшення його ресурсу.

Збірка стартера. Коментарі зайві.

Перевірка працездатності агрегату на спеціально призначеному для цього стенді.

Установка на автомобіль. Тільки якщо поломка повністю усунена, майстри встановлюють стартер на Ваш автомобіль.

Діагностика на машині. Після установки спочатку майстра, а потім особисто Ви (якщо забажаєте) перевіряють працездатність стартера і тільки після цього Вам буде виставлений рахунок.

Пам’ятайте, що справний стартер – запорука безвідмовності Вашого автомобіля в будь-яких погодних умовах.