Ремонт компресорів кондиціонера у Львові

Кондиціонер – це в першу чергу комфорт при їзді в жарку погоду, а також один з головних інструментів водія в боротьбі з Ремонт компресорів кондиціонера автомобілязапотівання стекол. На багатьох сучасних марках автомобіля встановлений автокондиціонер, проте не всі знають правила догляду і обслуговування цієї тонкої системи, тому іноді кондиціонер починає працювати погано, або ж перестає працювати зовсім. Найчастіше, в разі неполадок, є проблеми з компресором.

Що ж таке компресор кондиціонера авто, і коли потрібно його ремонт? Компресор – це пристрій, що служить для нагнітання хладагента в систему. В якості холодоагенту зазвичай виступає газ фреон R-134. Компресори бувають поршневими і роторними, відрізняючись, відповідно, видом робочої частини.

Ремонт компресора кондиціонера

Крім цього на ньому є обертовий шків для приводного ременя з притискною пластиною “клатчем”. Цей електромагнітний замок, керований електронікою в певний момент часу схлопивается, змушуючи обертатися вал компресора, від обертання шківа. В цілому компресор схожий на мініатюрну копію автомобільного двигуна, і як останній, може вийти з ладу через низку причин:

  • Ремонт компресорів кондиціонера автоПерегрів робочих поверхонь і їх заклинювання
  • Неправильна заправка
  • Втрати олії в системі
  • Відмова електромагнітної муфти
  • Вироблення ресурсу роботи підшипника шківа

У всіх цих випадках кондиціонер перестає функціонувати, і для відновлення його роботи, потрібно його зняття і ремонт.

“Ваш Автосервіс” у Львові займається ремонтом кондиціонера. За цей час ми придбали величезний досвід в області обслуговування різних типів агрегатів. Роботи подібного роду завжди діляться на кілька етапів:

  • Відремонтувати кондиціонер
  • Діагностика неполадок і дефектовка деталей
  • Зняття несправного компресора і його розбирання
  • Складання остаточного кошторису по ремонту і запчастинах, узгодження з замовником.

Безпосередній ремонт

Установка відремонтованого компресора і його перевірка службою технічного контролю “Ваш Автосервіс” і службою вихідного контролю

Наш фірмовий магазин завжди має в наявності повний спектр необхідних запчастин для ремонту автокондиціонерів, так що Вам не доведеться тижнями чекати приходу замовлених автозапчастин. Наші менеджери завжди підберуть для Вас найкращий варіант за ціною і якістю, а в разі, якщо ремонт не вигідний, ми допоможемо Вам придбати новий або б / у компресор по самій вигідною ціною.