Ремонт компресора кондиціонера у Львові

Кондиціонер – це в першу чергу комфорт при поїздках в спекотну пору року, а також один з головних інструментів водія у боротьбі з Ремонт компресорів кондиціонера автомобілязапотіванням вікон. На багатьох сучасних марках автомобіля встановлений автокондиціонер, проте не всі знають правила догляду та обслуговування цієї тонкої системи, тому іноді кондиціонер починає працювати погано, або ж перестає працювати зовсім. Найчастіше, в разі неполадок, є проблеми з компресором.

Що ж таке компресор кондиціонера авто, і коли потрібно проводити його ремонт? Компресор – це пристрій, що служить для нагнітання холодагенту в систему. В якості холодоагенту зазвичай виступає газ фреон R-134. Компресори бувають поршневими та роторними, відрізняючись, відповідно, видом робочої частини.

Вартість ремонту компресора кондиціонера (прайс-лист)

Послуга Ціна
Ремонт компресора кондиціонера від 600 грн.

Ремонт компресора кондиціонера

На компресорі є обертовий шків для приводного ременя з притискною пластиною “клатчем”. Цей електромагнітний замок, керований електронікою в певний момент часу зхлопується, змушуючи обертатися вал компресора, від обертання шківа. В цілому компресор схожий на мініатюрну копію автомобільного двигуна, і як останній, може вийти з ладу через низку причин:

  • Ремонт компресорів кондиціонера автоПерегрів робочих поверхонь та їх заклинювання.
  • Неправильна заправка.
  • Втрати масла в системі.
  • Відмова електромагнітної муфти.
  • Вироблення ресурсу роботи підшипника шківа.

У всіх цих випадках кондиціонер перестає функціонувати, і для відновлення його роботи, потрібно його зняття та ремонт.

“Ваш Автосервіс” у Львові займається ремонтом кондиціонера. За цей час ми здобули величезний досвід в області обслуговування різних типів агрегатів. Роботи подібного роду завжди діляться на кілька етапів:

  • Ремонт кондиціонера.
  • Діагностика неполадок і дефектування деталей.
  • Зняття несправного компресора і його розбирання.
  • Складання остаточного кошторису по ремонту і запчастинах, узгодження з замовником.

Безпосередній ремонт компресора кондиціонера авто

Установка відремонтованого компресора і його перевірка службою технічного контролю “Ваш Автосервіс” і службою вихідного контролю.

Наш фірмовий магазин завжди має в наявності повний спектр необхідних запчастин для ремонту автокондиціонерів, так що Вам не доведеться тижнями чекати приходу замовлених автозапчастин. Наші менеджери завжди підберуть для Вас найкращий варіант за ціною і якістю, а в разі, якщо ремонт не вигідний, ми допоможемо Вам придбати новий або б/в компресор за самою вигідною ціною.