Заміна масляного фільтра

Заміна масляного фільтра дозволяє врятувати двигун від серйозних поломок. Так як при забрудненні фільтра він втрачає свої властивості і в мотор надходить не очищене масло.

Вартість заміни масляного фільтра авто

ПослугаЦіна
Заміна масляного фільтравід 50 грн.

Як часто потрібно проводити заміну масляного фільтра?

Заміна масляного фільтра дизеля, як і простого, виконується відповідно до встановленої цифрою виробника. Зазвичай вона вказана в інструкції. В середньому дану процедуру необхідно виконувати кожні 12 тис. км. пробігу. Але більшість фахівців рекомендують робити це при заміні масла.

Якщо ваш фільтр став непридатним для використання, то ваш автомобіль повідомить вам про це. Свідчити про це будуть:

  • витік масла;
  • перегрів двигуна.

Якщо ви помітили одну з ознак, то вам слід звернутися за допомогою в автосервіс, де проведуть діагностику всієї машини і виконають заміну фільтру.

Заміна масляних фільтрів двигуна не складна процедура, але якщо ви погано знаєте свій автомобіль, то краще довірити цю роботу професіоналам.

Заміна масляного фільтра в Мінську в нашому автосервісі дозволяє будь-якому клієнту отримати наступні переваги:

  • якісно проведена робота;
  • гарантія на виконану роботу;
  • швидкість ремонту і т.д.

Ми маємо в своєму розпорядженні сучасне обладнання, яке дозволяє більш якісно провести всі необхідні роботи. Досвідчені фахівці виконають заміну масляного фільтру за короткий час. А якість проведеної роботи вас приємно здивує.

Ціна заміни масляного фільтра залежить від того, якої марки ваш автомобіль і чи є якісь наслідки від несвоєчасного рішення провести заміну.