Заміна масла АКПП у Львові

Апаратна заміна масла в АКПП у “Ваш Автосервіс” проводиться безкоштовно, якщо клієнт купує масло в нашому інтернет-Заміна масла АКПП автомагазині. У наших сервісних центрах повністю змінюють мастильний матеріал, промиваючи стінки від осаду, бруду.

У Львові все ще, за звичкою, вирішується проблема зносу деталей коробки звичайним доливом. Цей напівзахід дає тимчасовий перепочинок – при частковому оновленні на 30-40% поліпшується якість трансмісійної рідини. У мережі СТО “Ваш Автосервіс” надають послугу часткової заміни поряд з повною.

Переваги мережі станцій техобслуговування “Ваш Автосервіс”

Сучасна апаратура для закачування. Відпрацьована рідина з брудом акуратно видаляється на 100% за допомогою плавного нарощування тиску. Процедура не пошкоджує робочі деталі механізму, ущільнювачів.

Вузька спрямованість. Ми спеціалізуємося на мастильних матеріалах для двигунів, автоматики, знаємо всі тонкощі заливання та підбору для будь-якої марки машини.

Запис онлайн. Щоб запланувати візит на заміну, не обов’язково дзвонити для попереднього запису. Низька вартість апаратної заміни.

Вартість заміни масла в АКПП (прайс-лист)

Послуга Ціна
Заміна масла в автоматичній коробці передач (АКПП) від 450 грн.

З якою періодичністю проводиться апаратна заміна масла в АКПП?

Розробники радять оновлювати трансмісійне мастило при пробізі 60 тисяч км, але наші умови відрізняються від європейських, тому інтервал бажано скоротити. Водії інтенсивно експлуатують машини в морози, застряють в Заміна масла АКППбагатогодинних пробках, збільшують навантаження буксируванням, їздять на погано очищених дорогах – важкі умови позначаються на стані технічної рідини, скорочують її ресурс.

Механіки радять жителям Львова міняти рідину в коробці передач апаратом кожні 40 тисяч км – так можна продовжити життя механізму і уникнути можливих поломок.

Як відбувається апаратна заміна масла у “Ваш Автосервіс”

Апарат являє собою спеціальну установку з насосами. Принцип роботи наступний:

  • До насоса підключається тара з новим маслом.
  • Встановлюється ємність для зливу відпрацювання.
  • Знімається контур охолодження в коробці, в канал підключаються кінці приймального і подачі води насоса.
  • Після запуску установки свіжий мастильний матеріал подається в систему під тиском, видавлюючи відпрацювання разом з брудом.
  • Після промивання (чорний колір відпрацювання змінюється на світлий) процедура завершується. Шланги відключаються, до каналу знову підключається охолодження.
  • У деяких випадках механік може рекомендувати промивку спеціальними складами безпосередньо перед заміною.

Щоб задати питання по вибору або уточнити будь-яку інформацію з приводу заміни масла АКПП, зв’яжіться з менеджером мережі “Ваш Автосервіс”. Або відразу скористайтеся онлайн-формою для запису.

Щоб поставити запитання або призначити особисту зустріч для обговорення умов співпраці, зателефонуйте нам.