Регулювання клапанів двигуна у Львові

Коли з’являється несправність в автомобілі двигуна, часом буває досить складно визначити конкретну її причину і перейти Регулювання клапанів двигуна автомобілядо полагодження несправності. Як відомо, найкращим способом позбутися від неприємностей є їх запобігання і в конкретному випадку варто звернути увагу на регулювання клапанів двигуна у “Ваш Автосервіс” у Львові.

Необхідність регулювання клапанів двигуна

Оскільки кожен двигун володіє декількома циліндрами, всі вони діляться на два види – запускають горючу суміш і видають відпрацьовані вихлопні гази. Своєчасне регулювання вхідних і вихідних клапанів дозволяє підтримувати належний стан їх експлуатації та запобігти ламання механізму в цілому.

Вартість регулювання клапанів двигуна (прайс-лист)

Послуга Ціна
Регулювання клапанів двигуна від 200 грн.

Розглянемо основні причини, що вказують на появу необхідності технічного огляду і регулювання клапанів двигуна внутрішнього згоряння:

  • зменшення потужності двигуна і несправності в його роботі, зменшення плавності ходу і поява труднощів при запуску;
  • підгорання сідла клапанів і неправильна їх робота, яка веде до пошкодження внутрішнього механізму двигуна і його Регулювання клапанів двигуна автокоробки;
  • наявність потертостей, які сигналізують про тертя клапанів і недостатній проріз, що призводить до швидкого зносу двигуна в майбутньому, а також прискорюють його перегрів.

Розглянуті причини є одними з найбільш поширених і виявити їх можна неозброєним оком навіть при візуальному огляді. Все це ставить перед автолюбителем необхідність звернення в автосалон за проведенням професійного технічного огляду для запобігання виходу з ладу всього автомобіля.

Процес регулювання клапанів двигуна

Незважаючи на комплексне назву, сам процес регулювання клапанів досить простий і не завдає шкоди самому двигуну, а також позбавляє від необхідності повного його розбору. Вся суть процесу полягає у кількох кроках:

  • підняття поршня циліндра у верхнє положення для доступу до клапанів та забезпечення закритості їх по обидва боки;
  • затяжка контргайок і підгонка циліндра за формою прорізу із залишанням допуску для вільного ходу поршня;
  • точне регулювання циліндра і його налагодження перед тестовим запуском двигуна.

Зрозуміло, це лише частина регулювального процесу і цього достатньо для того, щоб довірити цю роботу професіоналам, здатним виконати її за досить короткий термін, позбавляючи автолюбителя від безлічі неприємностей, які можуть виникнути при неправильному регулюванні клапанів поршнів.

Таку роботу краще довірити фахівцеві, щоб бути впевненим у кінцевому результаті.