Комп’ютерна діагностика авто у Львові

Ми живемо в століття інноваційних технологій і безперервного зростання. І тому, комп’ютерна діагностика автомобіля стала Комп'ютерна діагностика автомобілямайстерним помічником будь-якій станції техобслуговування. Без неї не обходиться, майже, жоден ремонт авто. На сьогоднішній день на будь-якому транспортному засобі встановлено «мізки» або електронні блоки управління. Дані блоки, контролюють майже всі електросистеми автомобіля. Іншими словами, комп’ютерна діагностика – це інформатор автомеханіка, який демонструє різні несправності та хвороби залізного улюбленця.

Принцип роботи

Всі електронні системи автомобіля оснащені самодіагностикою. Блоки управління «спілкуються на мові» сигналів, зчитуваних датчиками. Найпершим дзвіночком поломки є Check Engine. Під час руху автомобіля і роботи двигуна зчитується інформація з величезної кількості датчиків. Існує два типи сигналів – дискретні та динамічні.

  • Дискретні – ідентифікують вихідні сигнали в залежності від стану ланцюга системи (1 – система ціла, 0 – обрив або замикання ланцюга).
  • Динамічні – змінюються показання за певний проміжок часу, виникають при перехідних процесах двигуна.

Код помилки зберігається в пам’яті блоку управління під час сигналу про неполадку. Після чого фахівці розшифровують код за допомогою діагностичних приладів. Комп’ютерна діагностика дуже затребувана процедура, її можна зустріти на кожній професійній техстанції, в тому числі і у нас в СТО “Ваш Автосервіс”.

Вартість комп’ютерної діагностики автомобіля (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Діагностика ходової (підвіски)150 грн.
Комп’ютерна діагностика (зчитування помилок)200 грн.
Передкупівельна діагностика автомобіля600 грн.
Перевірка компресії в циліндрахвід 400 грн.
Діагностика системи охолодження100 грн.
Діагностика вихлопної системи100 грн.
Діагностика електросистем автомобілявід 200 грн.
Діагностика системи обігріву салону автомобілявід 100 грн.
Комп’ютерна діагностика для визначення проблемвід 300 грн.
Діагностика стану рідин50 грн.
Діагностика кузова товщиноміром ЛФП200 грн.

Послідовність комп’ютерної діагностики

Збір інформації. За допомогою спеціальних пристроїв, фахівець зчитує коди помилок, а іноді й частину прошивки самого Комп'ютерна діагностика автоблоку.

Перевірка даних. Так само фахівець повинен упевнитися в правдивості отриманої інформації. Іноді навіть банальний обрив ланцюга свідчить про несправність.

Data Stream – функція діагностики авто в реальному часі, яка демонструє стан ланцюга, датчиків і елементів безлічі систем, та багато іншого. Наприклад, такі параметри як: кут запалювання, час подачі палива, температура масла і т.д.

Аналіз. Залежно від результатів комп’ютерної діагностики, автомеханіки роблять висновки та проводять ремонт транспортного засобу. По закінченню логи помилок стираються з пам’яті.

Цінник на дану послугу починається від 200 гривень. Ціна залежить від складності робіт. Часом одна і та ж модель машини містить різну прошивку блоку управління, що ускладнює діагностику. Комп’ютерна діагностика стала візитною карткою багатьох спеціалізованих автомайстерень, які роблять знижки на діагностику, при обслуговуванні авто на їх сервісі.

Комп’ютерна діагностика стала візитною карткою спеціалізованих станцій техобслуговування у Львові. Перед ремонтом авто радимо завжди виконувати комп’ютерну діагностику. Це заощадить купу часу та коштів. Бережіть здоров’я свого залізного друга!

Чекаємо Вас у наших автосервісах для діагностики ваших автомобілів!