Комп’ютерна діагностика авто у Львові

Ми живемо в століття інноваційних технологій і безперервного зростання. І тому комп’ютерна діагностика автомобіля стала Комп'ютерна діагностика автомобілямайстерним підмайстром будь-якій станції техобслуговування. Без неї не обходиться, майже, жоден ремонт авто. На сьогоднішній день на будь-якому транспортному засобі встановлено «мізки» або електронні блоки управління. Дані блоки, контролюють майже всі електро-системи автомобіля. Іншими словами, комп’ютерна діагностика – це інформатор автомеханіка, який демонструє всілякі несправності і хвороби залізного улюбленця.

Принцип роботи

Всі електронні системи автомобіля оснащені самодіагностикою. Блоки управління «спілкуються на мові» сигналів, зчитувальних датчиками. Найпершим дзвіночком поломки є Check Engine. Під час руху автомобіля і роботи двигуна зчитується інформація з величезної кількості датчиків. Існує два типи сигналів – дискретні і динамічні.

  • Дискретні – ідентифікують вихідні сигнали в залежності від стану ланцюга системи (1 – система ціла, 0 – обрив або замикання ланцюга).
  • Динамічні – змінюються показання за певний проміжок часу виникають при перехідних процесах двигуна.

Код помилки зберігається в пам’яті блоку управління під час сигналу про неполадку. Після чого фахівці розшифровують код за допомогою діагностичних приладів. Комп’ютерна діагностика дуже востребовательна і її можна зустріти на кожній професійній СТО “Ваш Автосервіс”.

Послідовність комп’ютерної діагностики

Збір інформації. За допомогою спеціальних пристроїв, фахівець зчитує коди помилок, а іноді і частина прошивки самого Комп'ютерна діагностика автоблоку.

Перевірка даних. Так само фахівець повинен упевнитися в достовірності отриманої інформації. Іноді банальний обрив ланцюга і свідчить про несправність.

Data Stream – функція діагностики авто в реальному часі, яка демонструє стан ланцюга, датчиків і елементів безлічі систем, і багато іншого. Наприклад, такі параметра як: кут запалювання, час подачі палива, температуру масла і т.д.

Аналіз. Залежно від результатів комп’ютерної діагностики, автомеханіки роблять висновки і проводять ремонт транспортного засобу. По закінченню лог помилок стирається з пам’яті.

Цінник на дану послугу починається від 500 гривень. Ціна залежить від складності робіт. Часом одна і та ж модель машини містить різну прошивку блоку управління, що ускладнює діагностику. Комп’ютерна діагностика стала візитною карткою спеціалізованих Багато автомайстерні роблять знижки на діагностику, при обслуговуванні авто на їх сервісі.

Комп’ютерна діагностика стала візитною карткою спеціалізованих станцій тех обслуговування у Львові. Перед ремонтом авто радимо завжди виробляти діагностику. Це заощадить купу часу і коштів. Бережіть здоров’я свого залізного друга!

Чекаємо Вас в наших автосервісах для діагностики автомобілів!