Діагностика двигуна у Львові

Навіть справний з першого погляду автомобіль нерідко має приховані проблеми в роботі двигуна. Найчастіше вони пов’язані з підвищеною витратою палива або поганою динамікою, але можуть бути й набагато серйознішими. Щоб вчасно виявити та усунути подібні поломки проводиться комп’ютерна діагностика двигуна. Ця процедура дозволяє оцінити роботу всіх систем ДВЗ і прийняти рішення про подальший ремонт в СТО “Ваш Автосервіс” у Львові.

Вартість діагностики двигуна автомобіля (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Діагностика двигуна150 грн.
Поглиблена діагностика двигуна350 грн.

Що перевіряється під час діагностики?

Діагностика двигуна автомобіляПослуга дозволяє в цілому оцінити функціонування двигуна і, крім очевидних несправностей, виявити ряд прихованих поломок.

Особлива увага приділяється температурному режиму та наявності сторонніх шумів. Також фахівці оцінюють роботу окремих систем і частин двигуна, фіксують ступінь зносу елементів, виявляють порушення цілісності та засмічення форсунок.

Етапи проведення

Під час повної діагностики двигуна вивчається більш ніж 50 параметрів його роботи. Можна виділити основні етапи оцінки бензинового або дизельного мотора:

  • Візуальний огляд.
  • Оцінка стану повітряного фільтра, перевірка рівня масла.
  • Замір компресії в циліндрах.
  • Діагностика двигуна автоСканування датчиків і механізмів.
  • Тестування системи запалювання.
  • Складання звіту про виявлені помилки.

Ознаки несправностей

Для того, щоб виключити поломки мотора, рекомендується виконувати діагностику 2-3 рази на рік. Однак є ряд критеріїв, які свідчать про наявність поломок і вимагають позапланового тестування ДВЗ:

  • Сторонні шуми при роботі.
  • Сліди масла біля двигуна.
  • Наявність пошкоджених патрубків і дротів.

Пам’ятайте, що краще виявити несправності відразу – так ви заощадите на подальшому ремонті двигуна і зможете зберегти авто в робочому стані.

“Ваш Автосервіс” у Львові пропонує послуги для власників машин всіх відомих світових брендів. Ми виконуємо професійну діагностику автомобілів на сучасному обладнанні, а на основі отриманих даних можливе проведення якісного ремонту.

Вартість і тривалість діагностики для конкретної марки можна уточнити за телефоном, вказаним на сайті!