Заміна паливного фільтра у Львові

Паливний фільтр забезпечує додаткове очищення палива, відсіваючи дрібні опади і важкі метали. Паливний фільтр захищає компоненти двигуна від забруднення і тим самим подовжує термін їх служби.

Де розташований паливний фільтр

За місцем установки розрізняють підвісні і заглибні паливні фільтри. Підвісний паливний фільтр встановлюється безпосередньо в паливну магістраль. Заглибний фільтр ставиться в паливний бак і часто поєднується з корпусом паливного насоса.

Ознаки необхідності заміни паливного фільтра

Паливний фільтр – важливий компонент захисту паливної системи від забруднень, тому міняти його слід регулярно, на плановому ТО, не чекаючи виникнення неполадок. Проте, можна згадати найпоширеніші ознаки засмічення паливного фільтра – це нерівна робота двигуна, зниження потужності, підвищена витрата палива і ривки автомобіля при русі. Ці ознаки можуть бути наслідком і інших несправностей, тому зверніться до досвідчених фахівців нашого СТО, щоб точно визначити причину такої поведінки автомобіля.

Вартість заміни паливного фільтра авто

ПослугаЦіна
Заміна паливного фільтра автовід 50 грн.

Як часто слід міняти паливний фільтр?

Інформацію про те, коли слід міняти паливний фільтр, можна знайти в сервісній книжці автомобіля. Приблизним орієнтиром є пробіг в 20-25 тис. км. Якщо у вас немає під рукою сервісної книжки, повідомте нам марку, модель, рік випуску авто, об’єм двигуна, кількість коней, і ми скажемо, коли потрібно міняти паливний фільтр на вашому автомобілі.

Особливості заміни паливного фільтра

Процедура заміни паливних фільтрів різних типів розрізняється по складності. Заміна заглибного паливного фільтра, встановленого в баку, є більш трудомісткою, забирає більше часу і тому коштує дорожче, ніж заміна підвісного фільтра.

Чому потрібно міняти паливний фільтр вчасно?

Паливний фільтр захищає паливну систему від попадання сторонніх часток, які можуть знаходиться в паливі. У міру використання паливного фільтру властиво забруднюватися, через що він перестає справлятися з очищенням палива. В результаті засмічуються паливна система і форсунки, знижується потужність, мотор працює нерівно і може зовсім заглухнути. Забруднення прискорює знос компонентів паливної системи і призводить до необхідності дорогого ремонту.

Який вибрати паливний фільтр

До числа виробників найбільш якісних паливних фільтрів відносяться фірми Knecht, MANN, Fram. Підібрати відповідний паливний фільтр з доставкою від 1 дня допоможе наш магазин запчастин.

Заміна паливного фільтра: ціна

Точна вартість заміни підвісного паливного фільтра на СТО залежить від складності установки і розраховується окремо для кожного автомобіля. Щоб дізнатися вартість заміни на ваш автомобіль, повідомте нам марку, модель, рік випуску, об’єм двигуна і кількість коней.

Чому паливний фільтр потрібно міняти на СТО

Тільки за останній рік ми провели кілька сотень операцій по заміні паливних фільтрів.

Наші фахівці мають великий досвід заміни паливних фільтрів на автомобілях різних марок.

Наш магазин запчастин організовує доставку відповідного паливного фільтра для вашого автомобіля в стислі терміни і за вигідними цінами.