Діагностика автомобіля перед покупкою у Львові

Перевірка авто перед покупкою потрібна для виявлення можливих прихованих несправностей. Вона покаже, чи варто брати конкретну машину чи ні, дозволить зрозуміти, наскільки виправдана її ціна. Цікавлять перевірені послуги СТО у Львові – звертайтеся в до нас. Тут працюють грамотні майстри, які виконають роботи будь-якої складності – швидко, ввічливо, оперативно.

В наявності є повний перелік обладнання для діагностики. Вартість послуги перевірки прозора.

Вартість діагностики авт оперед покупкою

ПослугаЦіна
Повна діагностика авто перед покупкою600 грн.

Що в себе включає послуга діагностики авто перед покупкою

Діагностика автомобіля перед покупкою – комплексна послуга. Вона передбачає:

  • діагностику підвіски;
  • комп’ютерну діагностику;
  • візуальний огляд авто;
  • оцінку товщини шару лаку і фарби із застосуванням спеціального приладу.

Візуальний тест

Під час візуального огляду майстра оцінюють стан кузова. Особлива увага приділяється відтінку фарби на різних елементах, якості скління, кріплення, оптики. Потрібно звернути увагу на іржу, відколи, подряпини, зазори між окремими частинами кузова, вм’ятини, знос дисків і шин.

Оцінка стану підвіски

Перевірка авто перед покупкою обов’язково включає тест підвіски. Діагностика проводиться по 52 пунктам, завершується оформленням висновку експерта. Обов’язково розписується стан ходової з даними перевірки кожного елемента. Майстри дивляться пружини, ШРУСи, амортизатори, колодки, гальмівну систему і інші вузли.

Комп’ютерні перевірки вузлів і систем

Максимально точні результати дає дилерський сканер для автомобілів VAG групи (VAG-Com і ODIS). Якщо це необхідно, застосовуються мультимарочні універсальні прилади для тестування всіх систем і вузлів.

Що ще перевіряється

Ми обов’язково перевіряємо підтікання технічних рідин. Будь-які сліди охолоджуючої рідини, масла двигуна, гідропідсилювача, коробки передач, гальмівної рідини вказують на неполадки паливної та інших систем. Деякі можуть бути дуже серйозними – загрожувати безпеці водія, пасажирів, вимагати професійного дорогого усунення.

Повна діагностика автомобіля перед покупкою у Львові проводиться у власному цеху СТО. Співробітники мають значний досвід роботи і прекрасно всі знають про різні проблеми транспортних засобів. Вони звернуть увагу на кожну дрібницю, допоможуть вам зробити вигідну покупку. На СТО є майстри, які спеціалізуються на конкретних марка авто – наприклад, з групою VAG працює перевірений профі, який має досвід 20 років.

Потрібна допомога?

Тільки візуальний огляд б/у машини перед покупкою не дасть вам бажаних результатів. Якщо не хочете втратити гроші, зверніться за професійною допомогою. Ми перевіримо автомобіль від і до, дамо чесний висновок. Нам довіряють багато компаній по підбору авто в регіоні – а це говорить про рівень сервісу краще будь-якої реклами.

Щоб уточнити запитання, замовити послугу, просто зателефонуйте нам. Зазначимо за цінами, порядку співпраці. Вартість послуги діагностики стандартна, не змінюється в ході виконання робіт. Ми даємо не голослівні рекомендації, а готуємо повні деталізовані звіти. Телефонуйте!