Заміна (ремонт) зчеплення у Львові

Компанія «Ваш Автосервіс» здійснює ремонт зчеплення у Львові на вітчизняних та імпортних легкових автомобілях. Наші Заміна зчепленн автомобілядосвідчені кваліфіковані майстри проведуть даного вузла лагодження будь-якого ступеня складності, будь то повна заміна зчеплення в зборі або ремонт його окремого елемента (наприклад, заміна куліси).

При цьому ми гарантуємо всім автовласникам бездоганну якість всіх виконуваних робіт і використовуваних в них запчастин і витратних матеріалів, а також стислі терміни і конкурентні ціни на всі наші послуги!

Заміна зчеплення у Львові

Головне призначення зчеплення – це регулювання крутного моменту, в частині його передачі від маховика двигуна на трансмісію. Говорячи простою мовою, цей елемент дозволяє в потрібні моменти плавно роз’єднувати і стикувати маховик мотора з трансмісією.

Цей пристрій буває двох основних типів:

 • Однодисковое – таке зчеплення встановлюється на переважна більшість легкових автомобілів;
 • Багатодискове – воно частіше зустрічається у вантажівках і спецтехніки.

Крім того, зчеплення може бути:

 • Сухим або «вологим» (коли основні механізми занурені в своєрідну масляну ванну);
 • З електричним, механічним, гідравлічним та комбінованим приводом;
 • З конструкцією натискання на притискної диск у вигляді кругового розташування пружин або з центральної діафрагмою.

Заміна зчепленн автоСимптоми, які повинні насторожити водія і які можуть свідчити, що заміна зчеплення не за горами:

 • Утруднення перемикання передач заднього і переднього ходу.
 • Пробуксовка (неповне включення) зчеплення, включаючи відсутність належного при даній передачі прискорення і помітну втрату потужності на підйомах.
 • Ривки при включеному зчепленні, а також сторонні шуми і стуки.
 • Скрип і посмикування педалі зчеплення при натисканні на неї.
 • Яскраво виражений запах горілого пластику при експлуатації машини.
 • Що стосується ціни заміни зчеплення, то вона, зрозуміло, залежить від ступеня тяжкості поломки і від кількості деталей вузла, що вимагають заміни (аж до повної заміни зчеплення в зборі).

Ремонт зчеплення – ціна залежить від складності завдання і зламаного елемента вузла

Звичайно, це не найдешевша сервісна послуга – заміна зчеплення, і ціна на неї за визначенням не може бути символічною, адже процедура ця дуже трудомістка і відповідальна, тому що несправне зчеплення здатне спровокувати серйозну аварію під час руху автомобіля.

Однак не завжди потрібна повна заміна зчеплення в зборі, часом ситуація дозволяє обмежитися оновленням якогось його окремого елемента, як то:

 • Заміна корзини зчеплення, жорстко з’єднаної з маховиком двигуна і з вижимним пружинами в центрі, може зажадати Заміна зчепленнпопередньої балансування нової деталі на спеціалізованому стенді.
 • Заміна диска зчеплення (веденого) строго показана при ослабленні або повної поломки його демпферних пружин або торцевому битті і майже напевно дозволить усунути сильний шум при включенні зчеплення і ефект «ведення» пристрою при його виключенні.
 • Заміна троса зчеплення може позбавити автовласника від буксування і ведення пристрої при експлуатації, нерідко заміна троса зчеплення супроводжується і заміною всього веденого диска або його накладок.
 • Заміна циліндра зчеплення теж врятує від пробуксовки і ведення даного пристрою при його роботі.
 • Заміна куліси (або по-науковому тяги приводу КПП) дозволить обійтися малими силами без трудомісткого розбору вузла всього зчеплення, а ознакою її несправності зазвичай служити втрата контролю над однією або декількома передачами в коробці.
 • Заміна вилки зчеплення (точніше, вилки виключення зчеплення) виправить ситуацію з пробуксовкою при перемиканні швидкостей.

Заміна зчеплення у Львове- зверніться до професіоналів

Звичайно, у автомобілістів завжди є спокуса спробувати власні сили в лагодження свого «залізного коня», проте зчеплення – це не той агрегат, з якого можна починати свої автослесарскіе експерименти, адже на кону безпека Вашої їзди на цій машині! Тому такі відповідальні завдання, як заміна диска або циліндра зчеплення, його вилки, троса і лаштунки краще доручити нашим кваліфікованим майстрам, які точно встановлять причину несправності і швидко ліквідовують її.

А наостанок хочемо дати нескладну рекомендацію, слідуючи якій Ви істотно продовжите робочий ресурс Вашого зчеплення, і його не доведеться міняти щороку: намагайтеся не тримати весь час ногу на його педалі, навіть, якщо Вам здається, що Ваша ступня не стосується її поверхні. Адже навіть найлегше тиск на педаль зношує ведений диск. Але навіть саме акуратне поводження з системами автомобіля не продовжить їх ресурс до нескінченності, і рано чи пізно знадобиться заміна зчеплення цілком або його окремих елементів (куліси, троса, циліндра, диска, кошики і так далі).