Видалення сажевого фільтра у Львові

Раді вітати Вас на нашому сайті! Ми спеціалізований сервіс по ремонту вихлопних систем автомобілів «Ваш Автосервіс». Ми Видалення фільтр сажінадаємо якісні послуги з ремонту глушника у Львові.

Сажевий фільтр – важлива деталь будь-якого сучасного автомобіля, що працює від дизельного палива. Головним завданням даної деталі є зниження рівня виділяються в атмосферу відпрацьованих газів.

Кожен сучасний дизельний автомобіль, крім звичайного каталізатора, також обладнаний спеціальним фільтром частинок, який називається фільтром сажі. Головне його завдання – це максимальна затримка твердих частинок сажі, які утворюються через неповне згоряння палива, і поступове випалювання всіх накопичених залишків (процес регенерації).

Завдяки цьому наше повітря не так сильно засмічується і навколишнє середовище залишається чистим.

Вартість видалення сажевого фільтра (прайс-лист)

Послуга Ціна
Видалення EGR або сажового фільтра від 2500 грн.
Регенерація сажового фільтра від 450 грн.

Термін служби сажевого фільтра авто

Ресурс даної деталі обмежений, тому відразу після регенерації тут утворюються численні зольні залишки, які, на жаль, уже нічим не перетворити. В результаті його постійної експлуатації інтервали регенерації скорочуються, а корисний об’єм фільтра значно зменшується. Зазвичай, сажового фільтра повинно вистачати не менше, ніж на 200000 км, але це в умовах нормальної експлуатації автомобіля.

Видалення фільтр сажі автоРегенерація – це процес, який відбувається автономно. Спеціальний блок керування двигуном самостійно оцінює показники датчиків тиску під час використання фільтру сажі та до його установки, в результаті цього визначається кількість накопиченої сажі. Але, щоб цей процес запустити необхідно створити особливі умови. Такі умови можна отримати, якщо їхати при обертах 2000 зі швидкістю від 40 км / год. У випадках, коли машина використовується тільки для поїздок по місту – процес регенерації не може відбуватися, якщо ж він починається, то переривається не завершившись. В цьому випадку сажа накопичується вище допустимої межі, тому якщо не під’єднати діагностичний комп’ютер для здійснення примусової регенерації, можна зіпсувати таку деталь, як сажовий фільтр, а ця запчастина коштує дорого.

Із зіпсованим сажовим фільтром нормальне використання автомобіля неможливе. В таких умовах машина втрачає свою первісну потужність і працює вже в аварійному стані. З цієї ситуації є два виходи:

  • встановлення нового сажевого фільтру;
  • повне видалення сажевого фільтру.

Видалення фільтр сажі автомобіляБільшість людей вважають за краще вибирати другий варіант, через велику вартість встановлення нової деталі. Тому вирізання сажового фільтру для багатьох є оптимальним варіантом.

Видалення і програмне відключення сажового фільтра

Зараз на ринку є дуже багато пропозицій з програмного видалення сажового фільтра, проте не кожна компанія має достатній досвід і кваліфікацію, щоб вказати на реальні ушкодження. Фахівці нашої організації мають достатній досвід, щоб при проведенні діагностики фільтру сажі вказати на всі можливі його поломки та запропонувати можливі варіанти розв’язання проблеми (встановлення нової деталі або повне видалення сажового фільтра). Крім цього, наші фахівці не застосовують для прошивки стандартних програм, оскільки вони показують не зовсім точні результати. Всі роботи виконуються виключно за допомогою «ручного» методу прошивки.