Видалення фільтр сажі у Львові

Раді вітати Вас на нашому сайті! Ми спеціалізований сервіс по ремонту вихлопних систем автомобілів «Ваш Автосервіс». Ми Видалення фільтр сажінадаємо якісні послуги з ремонту глушника у Львові.

Фільтр сажі – важлива деталь будь-якого сучасного автомобіля, що працює від дизельного палива. Головним завданням даної деталі є зниження рівня виділяються в атмосферу відпрацьованих газів.

Кожен сучасний дизельний автомобіль крім звичайного каталізатора також обладнаний спеціальним фільтром частинок, який називається фільтром сажі. Головне його завдання – це максимальна затримка твердих частинок сажі, які утворюються через неповного згоряння палива, і поступове дожигание всіх накопичених залишків (процес регенерації).

Завдяки цьому наш повітря не так сильно засмічується і навколишнє середовище залишається чистою.

Час роботи фільтр сажі

Ресурс даної деталі обмежений, тому як відразу після регенерації тут утворюються численні зольні залишки, які, на жаль, уже нічим не перетворити, в результаті його постійної експлуатації інтервали регенерації скорочуються, а корисний об’єм фільтра значно зменшується. Зазвичай фільтр сажі повинно вистачати не менше, ніж на 200000 км, але це в умовах нормальної експлуатації.

Видалення фільтр сажі автоРегенерація – це процес, який відбувається автономно. Спеціальний блок керування двигуном самостійно оцінює показники датчиків тиску під час використання фільтр сажі і до його установки, в результаті цього визначається кількість накопиченої сажі. Але, щоб цей процес запустити необхідно створити особливі умови. Такі умови можна отримати, якщо їхати при оберти 2000 зі швидкістю від 40 км / год. У випадках, коли машина використовується тільки для їзди по місту, то процес регенерації не може відбуватися, якщо ж він починається, щось не завершивши переривається. В цьому випадку сажа накопичується вище допустимої межі, тому якщо не підключити діагностичний комп’ютер для здійснення примусової регенерації, можна зіпсувати таку деталь, як фільтр сажі, а ця запчастина коштує дорого.

З зіпсованим фільтром сажі неможлива нормальне використання автомобіля. В таких умовах машина втрачає свою первісну потужність і вже стає в аварійному стані. З цієї ситуації є два виходи:

  • встановити новий фільтр сажі;
  • повне видалення фільтр сажі.

Видалення фільтр сажі автомобіляБільшість людей вважають за краще вибирати другий варіант, це через його велику вартість.

Видалення і програмне відключення

Зараз на ринку є дуже багато пропозицій з програмного видалення фільтр сажі, проте не кожна компанія має достатній досвід і кваліфікацію, щоб вказати на реальні ушкодження. Фахівці нашої організації мають достатній досвід, щоб при проведенні діагностики фільтр сажі вказати на всі можливі поломки. Крім цього наші фахівці не застосовують для прошивки стандартних програм, тому як вони показують не зовсім точні результати. Всі роботи виконуються виключно за допомогою «ручного» методу прошивки.