Заміна фільтра салону у Львові

Салонний фільтр запобігає потраплянню пилу, кіптяви і шкідливих речовин в салон автомобіля через кондиціонер і радіатор, тому його також іноді називають фільтром кондиціонера або обігрівача. Фільтрація здійснюється за допомогою дрібної сітки з тонких волокон або завдяки активованого вугілля, нанесеному на пористу основу.

Ознаки необхідності заміни салонного фільтра

Салонний фільтр слід міняти регулярно на плановому ТО, не чекаючи його виходу з ладу. При забрудненні фільтра система вентиляції перестає працювати на повну потужність, а якщо в автомобілі є кондиціонер – то з’являється неприємний запах через розмножуються в забрудненому фільтрі бактерій.

Як часто слід міняти салонний фільтр?

Відомості про періодичність заміни фільтра салону наводяться в сервісній книжці автомобіля. Приблизний орієнтир – 20 тис. Км пробігу для паперових фільтрів. Якщо у вас немає під рукою сервісної книжки, повідомте нам марку, модель, рік випуску авто, об’єм двигуна і кількість коней, щоб ми могли зорієнтувати вас за термінами заміни фільтра.

Вартіссть заміни фільтра салону

ПослугаЦіна
Заміна фільтра салонувід 50 грн.

Чому потрібно міняти салонний фільтр вчасно?

Регулярна заміна салонного фільтра важлива насамперед для здоров’я водія та пасажирів. При відсутності нормальної фільтрації в салон надходять шкідливі речовини, пил, пилок. Крім того, при своєчасній заміні салонного фільтра рідше доводиться чистити радіатор.

Особливості заміни салонного фільтра

Хоча найчастіше салонний фільтр знаходиться за бардачком або під ним і тому змінюється досить легко, в деяких моделях він встановлюється під панеллю приладів. В такому випадку на заміну йде більше часу, тому робота коштує дорожче.

Який салонний фільтр вибрати?

Виробники найбільш якісних салонних фільтрів – фірми Knecht, MANN, Fram. Також непогано зарекомендували себе фільтри Clean filters. Підібрати оптимальний варіант для вашого автомобіля допоможуть наші фахівці по запчастинах.

Заміна салонного фільтра: ціна

Для розрахунку точної вартості заміни салонного фільтра на СТО «Перший кілометр» повідомте нам за вказаними контактними номерами телефонів марку, модель, рік випуску автомобіля, об’єм двигуна і кількість коней.

Чому салонний фільтр потрібно міняти в СТО

Тільки за останній рік ми провели більше сотні операцій по заміні салонних фільтрів на автомобілях різних марок.

Наш магазин запчастин доставить відповідний фільтр салону для вашого автомобіля вже на наступний день після замовлення.

Дізнайтеся, як заощадити на заміні салонного фільтра з нашими знижками і акціями.