Ремонт генераторів у Львові

Ми займаємося професійним ремонтом генераторів у Львові. За цей час даний вид ремонту став нашою головною Ремонт генераторівпрофесійною областю – ми працювали з усіма видами генераторів, марками автомобілів, стикалися з самими незвичайними поломками та знаходили неординарні рішення. Завдяки досвіду і величезному асортименту запчастин на складі, ми змогли максимально оптимізувати ціни на запчастини та зробити ремонт швидким і ефективним.

Запідозрили щось недобре в роботі генератора вашого авто? Терміново телефонуйте у «Ваш Автосервіс»!

Вартість ремонту генератора авто (прайс-лист)

Послуга Ціна
Демонтаж-монтаж генератора від 400 грн.
Ремонт генератора від 500 грн.

Перевірка та обслуговування генератора. Усунення несправностей

Генератор – один з основних агрегатів автомобіля. Цей механізм відповідає не тільки за заряд акумулятора та функціональність стартера, а й за всю працездатність електричної системи вашого автомобіля.

При його поломці все навантаження електрики падає на акумулятор, якого зазвичай не вистачає надовго, щоб підтримувати роботу приладової панелі, кондиціонера, освітлення тощо.

Визначити поломку генератора іноді буває зовсім не просто – часто наші клієнти приїжджають за ремонтом генератора, коли той зносив всі свої основні вузли. Доводити генератор до такого стану не варто, тому що даний агрегат непросто в ремонті й часом його простіше замінити цілком, що, на жаль, позначиться і на ціні ремонту.

Як зрозуміти, що генератору необхідний ремонт?

Дані симптоми можуть вказувати на несправну роботу генератора або пов’язаних з ним систем:

 • Ремонт генераторів автосвітло фар стало тьмяним;
 • у двигуні чутні сторонні нехарактерні шуми;
 • світло на приладовій панелі скаче;
 • акумулятор став швидко розряджатися, але перевірка АКБ показала, що він в порядку.

Ці та багато інших симптомів можуть вказувати на те, що вашому автомобілю потрібний ремонт генератора. Якщо ви зіткнулися з однією з перерахованих вище проблем, то вам терміново необхідна діагностика генератора. Вам може знадобитися заміна щіточок, ремонт ротора, заміна діодного моста або ремонт інших вузлів.

Також ми не рекомендуємо їздити на далекі відстані або в місця, далекі від автомобільних трас – може статися так, що акумулятор розрядиться, і ви не зможете завести машину. Механічна коробка передач також не допоможе, оскільки розряджена АКБ заряджатися при зламаному генераторі не буде.

Діагностика генератора автомобіля

Діагностика генератора автомобіля – процедура, без якої ніяк не обійтися, якщо цей пристрій працює з перебоями або взагалі не функціонує. Несправності генератора можуть бути як електричними, так і механічними. У число механічних пошкоджень входять, наприклад, такі поломки:

 • Ремонт генераторів автомобіляЗаклинювання і перекіс ротора внаслідок зносу підшипників.
 • Знос шийок вала.
 • Несправності, пов’язані з дефектами у підшипникових вузлах кришок.
 • Пошкодження трифазної обмотки.
 • Обрив приводного ременя.

Свідченням механічного пошкодження генератора зазвичай є шум, який проявляє знос підшипників або недостатність їх мастила. Підшипники перевіряють, ретельно оглядаючи їх з усіх боків на предмет наявності корозії, тріщин, люфту, утрудненого обертання та ін. Потім підшипники промивають 10%-ним розчином моторного мастила в бензині, пінцетом знімають ущільнення, просушують, закладають мастило і знову встановлюють ущільнення. Якщо пошкоджені кульки, їх посадкові місця сильно зношені, розірваний сепаратор – підшипники вимагають заміни.

Вартість ремонту генератора складається з наступних чинників і видів робіт:

 • Якщо Ви з якихось причин не можете або не хочете зняти генератор самостійно, наші співробітники зроблять його демонтаж самі, і ця послуга буде включена у вартість ремонту;
 • Вартість ремонту залежить від характеру несправності та моделі генератора. Якщо автомобіль знято з виробництва, то деталі для генератора доведеться виготовляти або підбирати аналог;
 • Якщо Ви хочете зробити поверхневий ремонт генератора, щоб підготувати автомобіль до продажу, то вартість ремонту буде нижче, оскільки в цьому випадку заміні підлягають тільки несправні деталі та елементи;
 • Якщо для Вас важлива якість ремонту, а саме – щоб генератор працював як годинник протягом тривалого часу і не доставляв клопоту, ми не тільки зробимо безпосередній ремонт, але й замінимо зношені деталі в цілях профілактики, оскільки вони можуть викликати чергову поломку.

Відповідно, в цьому випадку ремонт обійдеться трохи дорожче, але Ви надовго забудете про проблеми з генератором.