Чіп тюнінг двигуна у Львові

СТО “Ваш Автосервіс” спеціалізується на високотехнологічних послугах та сервісах, які спрямовані на поліпшення ходових і Чіп тюнінг автомобілядинамічних характеристик Вашого автомобіля, дозволяє оптимізувати та зменшити витрати на паливо, а також відновити й поліпшити функціональність різних бортових систем. Також наші співробітники готові продіагностувати й усунути помилки та несправності в складних електронних системах автомобіля. Робимо! У більшості випадків – це завдання зводиться до збільшення потужності двигуна і переданого на колеса крутного моменту. Мета таких маніпуляцій – зміна в кращу сторону динаміки та розгінних характеристик автомобіля, а також зниження споживання палива.

Як досягти таких результатів за допомогою чіп тюнінгу?

Подібні результати можуть досягатися шляхом коригування та оптимізації заводських (стічних) калібрувальних значень в програмі управління двигуном і АКПП машини. При розробці програми двигуна автоконцерни намагаються знайти золоту середину між потужністю, витратою, безпекою, екологічністю і надійністю і при цьому відповідати вимогам країн/регіонів, в яких поставляється їх продукція. Найчастіше ця золота середина виходить далеко не найкращою, з точки зору якості водіння. Також врахування потреб для різних вікових груп з різним стилем водіння вносить свої обмеження на результат. Таким чином, маючи спеціалізоване обладнання, яке дозволяє виконувати читання та запис програм (прошивок) в ЕБУ, можна повністю змінити алгоритм роботи двигуна і поведінку автомобіля в процесі їзди, вносячи зміни та налаштовуючи алгоритми функціонування різних електронних підсистем двигуна.

Вартість чіп тюнінгу автомобіля (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Чіп тюнінгвід 2800 грн.

Якісний чіп тюнінг двигуна авто у Львові

Чіп тюнінг авто

Наше завдання і цілі – зробити ваше авто могутнішим і динамічнішим, прибрати та скоротити провали педалі газу при розгоні, відключити обмеження максимальної швидкості, поліпшити реакцію автомобіля на натискання педалі газу, при цьому не збільшити та навіть знизити витрату палива. Власний відділ розробки рішень, а також ліцензійні програми від європейських ательє і кращих вітчизняних калібрувальників, є запорукою якості та надійності рішень. Чіп тюнінг – це самий простий, швидкий і недорогий спосіб поліпшити динаміку автомобіля і додати йому потужності, без внесення будь-яких конструктивних змін. З нашого досвіду найкращі результати дає програмний тюнінг німецьких автомобілів Мерседес, БМВ, Форд, Фольксваген, Ауді, турбовані японці Мазда, Субару, Mitsubishi, дизельні Ленд Ровер, Тойота, Рено, Ніссан, Шевроле та Опель, а також, як не дивно, вітчизняні ВАЗ, УАЗ і китайські Чері, Ліфан і Грейт Волл.

Також ми допоможемо:

  • зробити чіп тюнінг мототехніки – мотоциклів і скутерів, квадроциклів, човнових моторів, снігоходів і гідроциклів;
  • запрограмувати та зробити нові чіп-ключі для автомобіля;
  • відключити або відремонтувати імобілайзер;
  • програмно відключити сажові фільтри DPF/FAP і каталізатори;
  • відкоригувати показання одометра – зробити скрутку пробігу;
  • встановити сигналізацію, систему парктронік і передпускові обігрівачі Webasto;
  • зробити комп’ютерну діагностику і скидання помилок;
  • вимкнути сигнал check engine.

Для компаній, що володіють великим автомобільним парком вантажних автомобілів, ми можемо запропонувати комплексне рішення по збільшенню ефективності двигунів і значної економії палива за допомогою чип тюнінгу вантажівок.

Якщо Ви хочете зробити чіп тюнінг або є питання – телефонуйте!