Чіп тюнінг двигуна у Львові

СТО “Ваш Автосервіс” спеціалізується на високотехнологічних послуги та сервіси, які спрямовані на поліпшення ходових і Чіп тюнінг автомобілядинамічних характеристик Вашого автомобіля, дозволяє оптимізувати і зменшити витрати на паливо, а також відновити і поліпшити функціональність різних бортових систем. Також наші співробітники готові продіагностувати і усунути помилки і несправності в складних електронних системах автомобіля. Робимо! У більшості випадків – це завдання зводиться до збільшення потужності двигуна і переданого на колеса крутного моменту. Мета таких маніпуляцій – зміна в кращу сторону динаміки і розгінних характеристик автомобіля, а також зниження споживання палива.

Подібні результати можуть досягатися шляхом коригування та оптимізації заводських (стічних) калібрувальних значень в програмі управенія двигуном і АКПП машини. При розробці програми двигуна автоконцерни намагаються знайти золоту середину між потужністю, витратою, безпекою, екологічністю і надійністю і при цьому відповідати вимогам країн / регіонів, в яких поставляється їх продукція. Найчастіше ця золота середина виходить далеко не найоптимальнішою, з точки зору якості водіння. Також врахування потреб для різних вікових груп з різним стилем водіння вносить свої органиченно на результат. Таким чином, маючи спеціалізоване обладнання, яке дозволяє виробляти читання і запис програм (прошивок) в ЕБУ, можна повністю змінити алгоритм роботи двигуна і поведінку автомобіля в процесі їзди, вносячи зміни і налаштовуючи алгоритми функціонування різних електронних Чіп тюнінг автопідсистем двигуна.

Наше завдання і цілі – зробити ваш авто могутніше і динамічніше, прибрати і скоротити провали педалі газу при розгоні, відключити обмеження максимальної швидкості, поліпшити реакцію автомобіля на натиснення педалі газу, при цьому не збільшити і навіть знизити витрату палива. Власний відділ розробки рішень, а також ліцензійні програми від європейських ательє і кращих вітчизняних калібовщіков, є запорукою якості та надійності рішень. Чіп тюнінг – це самий простий, швидкий і недорогий спосіб поліпшити динаміку автомобіля і додати йому потужності, без внесення будь-яких конструктивних змін. З нашого досвіду найбільш хороші результати дає програмний тюнінг німецьких автомобілів Мерседес, БМВ, Форд, Фольксваген, Ауді, турбовані японці Мазда, Субару, Mitsubishi, дизельні Ленд Ровер, Тойота, Рено, Ніссан, Шевроле і Опель, а також, як не дивно, вітчизняні ВАЗ, УАЗ і китайські Чері, Ліфан і Грейт Волл. Тип двигуна Надбавка Атмосферне бензиновий двигун 5-12% потужності і крутного моменту Турбірованний бензиновий двигун 15-30% потужності і крутного моменту Турбірованний дизельний двигун 20-35% потужності і крутного моменту Детальніше про чіп-тюнінгу Також ми допоможемо: зробити чіп тюнінг будь мото -техніки – мотоциклів і скутерів, квадроциклів, човнових моторів, снігоходів і гідроциклів, запрограмувати і зробити нові чіп ключі для автомобіля, відключити або відремонтувати іммобілайзер, програмно відключити сажові фільтри DPF / FAP і каталізатори, відкоригувати показання одометра – зробити скрутку пробігу, встановимо сигналізацію , систему парктроник і передпускові обігрівачі Webasto, зробимо комп’ютерну діагностику і скидання помилок і погасимо значок check engine.

Для компаній, що володіють великим автомобільним парком вантажних автомобілів, ми можемо запропонувати комплексне рішення по збільшенню ефективності двигунів і значної економії палива за допомогою чип тюнінга вантажівок.

Якщо Ви хочете зробити чіп тюнінг або є питання – Зателефонувати!