Ремонт кермової системи авто

Система рульового управління – це спеціальний механізм, який призначений для зміни руху автомобіля. Сучасні системи рульового управління зазвичай оснащуються гідропідсилювачем керма , який значно полегшує водіння транспортним засобом. Рульове управління складається з рульового механізму та приводу. Кермові механізми бувають ремонт кермової системи авто у Львовікількох видів, на сьогоднішній день найбільш поширені три з них:  гвинт-гайка; черв’як-ролик; рейка-сектор.

Потрібно розуміти, що швидке водіння по бездоріжжю, різкі повороти керма на високій швидкості призводять до передчасного зносу вузлів рульового управління, при такому навантаженні, першими не витримують кермові тяги, в них з’являється люфт. Якщо вчасно не вжити заходів, в свою чергу, випливає підтікання в гідравлічній системі.

Своєчасне технічне обслуговування в умовах нашого автосервісу дозволяє вчасно помітити несправність рульової системи і виконати необхідний ремонт її елементів.

Перелік основних проявів несправностей в рульовому управлінні:

  • обертання керма вимагає докладання значних зусиль, чуються клацання при повороті керма;
  • при повороті коліс кермо обертається з ривків і заїдань;
  • при погойдуванні керма в нерухомому стані автомобіля прослуховується стук;
  • при обертанні рульового колеса, колеса реагують із запізненням (кермо має люфт, відчувається вібрація керма);
  • при обертанні рульового колеса в нерухомому стані автомобіля, чути гул з під капота;
  • кермо в одному напрямку обертається важче, ніж у зворотньому (кермо тягне вліво – кермо тягне вправо);
  • падіння рівня рідини в бачку гідропідсилювача керма.

Пам’ятайте! При появі вищеперелічених ознак слід терміново звернутися за допомогою до наших кваліфікованих фахівців для діагностики та усунення несправностей. Цілком може бути, що ремонт рульової колонки автомобіля і не знадобиться, але в цьому випадку краще перестрахуватися.

Адже справність рульового управління – це гарантія безпеки водія та його пасажирів.