Ремонт турбін у Львові

Приватним автолюбителям і вантажним автопідприємствам на умовах разового і довгострокового Ремонт турбин автомобиляспівробітництва компанія «Ваш Автосервіс» у Львові  надає послуги з капітального ремонту та технічного обслуговування турбокомпресорів дизельних і бензинових двигунів для легкових, вантажних автомобілів і спецтехніки; турбін для маломірних морських і річкових суден.

Ремонт турбокомпресорів здійснюється кваліфікованими фахівцями, що пройшли стажування в Європі. У своїй роботі використовуємо сучасне монтажне, діагностичне та ремонтне обладнання європейського виробництва.

Зняття/встановлення турбокомпресорів на легкових та вантажних автомобілів проводитися безпосередньо на виробництві (що сприятливо впливає на відсутність спірних рекламаційних ситуацій між сторонніми сервісами і виробництвом), в окремих випадках зняття\встановлення турбін розподіляється між нашими партнерами- автосервісами у Львові (для територіальної зручності клієнта).

Вартість ремонту турбін і турбокомпресорів (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Демонтаж/монтаж турбінивід 1100 грн.
Ремонт та реставрація турбінивід 3900 грн.

Про ремонт турбін та турбокомпресорів

Автомобільні та суднові турбіни – це досить складні механізми з безліччю різних деталей, тому ремонт турбокомпресорів для вантажівок та легкових автомобілів повинен проводитися досвідченими майстрами на спеціальному обладнанні.

Ремонт турбин автоФахівці компанії «Ваш Автосервіс» розширять можливості Вашої техніки та виведуть її роботу на якісно новий рівень. Ми ретельно перевіряємо кожну деталь і тестуємо відремонтовані агрегати на працездатність. Сервісне обслуговування та ремонт легкових і вантажних турбокомпресорів здійснюється на високому рівні за доступними цінами, засноване на індивідуальному підході до кожного замовника.

Спосіб продовження терміну життя турбіни

Робота агрегату починається відразу після запуску двигуна і припиняється через кілька секунд після зупинки мотора. При працюючому двигуні відпрацьовані гази відразу потрапляють в «равлик» турбіни, що моментально призводить до розкручування крильчатки насадженої на вал. Холостий хід не дозволяє забезпечити надходження максимальної кількості повітря в камеру згоряння. Тільки при роботі мотора з повним навантаженням збільшується приплив повітря, і згоріле паливо вивільняє максимум енергії, збільшуючи потужність. Після запуску двигуна вихлопні гази починають розкручувати «равлик» турбіни й вона виходить на заданий режим роботи. Конструкційні особливості агрегату, що використовуються, гарантують безаварійну роботу протягом довгого часу. Якщо водій не нехтує прописаними в технічних рекомендаціях термінами обслуговування, то ресурс системи турбонаддуву буде високим.

Причини, що впливають на швидкий вихід з ладу турбіни:

 • Несвоєчасна заміна масла.
 • Використання мастила, яке не відповідає технічним нормативам.
 • Водій починає рух при погано прогрітому двигуні.
 • Нехтування термінами регламентних робіт. Це сприяє засміченню масляних проток і порушенню подачі мастила.
 • Після зупинки автомобіля двигун відключається відразу, без роботи на холостому ходу.
 • Необхідно ставитися до машини як до близького друга і піклуватися про його стан. Своєчасно виконуючи ТО, можна значно продовжити термін служби машини та силових агрегатів. Робота на машині з турбонаддувом не вимагає спеціальної, складної підготовки. Шофер повинен дотримуватися норм експлуатації та своєчасно проводити заміну масла. Чітке дотримання Ремонт турбинінструкцій заводу-виробника забезпечить довгу і безаварійну роботу автомобіля.

Етапи сервісу по ремонту турбін

Ми ремонтуємо турбіни вітчизняного та імпортного виробництва. Роботи проводяться в кілька етапів:

 • розбирання турбокомпресора;
 • очищення його деталей від масляних забруднень та іржі;
 • промивання, очищення масляних каналів в ультразвуковій ванні;
 • заміна деталей, що вийшли з ладу;
 • промивка, шліфування та полірування механізмів;
 • балансування на розгінному стенді;
 • збірка турбокомпресора.