Ремонт турбін у Львові

Приватним автолюбителям, автосервісах і вантажним автопідприємствам на умовах разового і довгострокового Ремонт турбин автомобиляспівробітництва компанія «Ваш Автосервіс» у Львові  здійснює продаж і надає послуги з капітального ремонту та технічного обслуговування турбокомпресорів дизельних і бензинових двигунів для легкових, вантажних автомобілів і спецтехніки; турбін для маломірних морських і річкових суден.

Ремонт турбокомпресорів здійснюється безпосередньо допитнимі і кваліфікованими фахівцями, що пройшли стажування в Європі. У своїй роботі використовуємо сучасне монтажне, діагностичне та ремонтне обладнання європейського виробництва.

Зняття / постановка турбокомпресорів з легкових та вантажних автомобілів проводитися безпосередньо на виробництві (що сприятливо впливає на відсутність спірних рекламаційних ситуацій між сторонніми сервісами і виробництвом), в окремих випадках зняття \ постановка турбін розподіляється між нашими партнерами – автосервісами у про Львови (для територіального зручності клієнта ).

Про нас

Автомобільні та суднові турбіни – це досить складні механізми з безліччю різних деталей, тому ремонт турбокомпресорів для вантажівок, легкових автомобілів і судів повинен проводитися досвідченими майстрами на спеціальному обладнанні.

Ремонт турбин автоФахівці компанії «Ваш Автосервіс» розширять можливості Вашої техніки і виведуть її роботу на якісно новий рівень. Ми ретельно перевіряємо кожну деталь і тестуємо відремонтовані агрегати на працездатність. Сервісне обслуговування та ремонт легкових і вантажних турбокомпресорів здійснюється на високому рівні за доступними цінами, засноване на індивідуальному підході до кожного замовника.

Спосіб продовження терміну життя турбіни

Робота агрегату починається відразу після запуску двигуна і припиняється через кілька секунд після зупинки мотора. При працюючому двигуні відпрацьовані гази відразу потрапляють в «равлика» турбіни, що моментально призводить до розкручування крильчатки насадженої на вал. Холостий хід не дозволяє забезпечити надходження максимального кількість повітря в камеру згоряння. Тільки при роботі мотора з повним навантаженням збільшується приплив повітря, і згоріле паливо вивільняє максимум енергії, збільшуючи потужність. Після запуску двигуна вихлопні гази починають розкручувати «равлика» турбіни і вона виходить на заданий режим роботи. Конструкційні особливості агрегату і використовуються сплави гарантує безаварійну роботу протягом довгого часу. Якщо водій не нехтує прописаними в технічних рекомендаціях термінами обслуговування, ресурс системи турбонаддува буде високим.

Причини, що впливають на швидкий вихід з ладу турбіни:

 • Несвоєчасна заміна масла.
 • Використання мастила не відповідає технічним нормативам.
 • Водій починає рух при погано Прогрівшись двигуні.
 • Нехтування термінами регламентних робіт. Це сприяє засміченню масляних проток і порушення подачі мастила.
 • Після зупинки автомобіля двигун відключається відразу без роботи на холостому ходу.
 • Необхідно ставитися до машини як до близького друга і піклуватися про його стан. Своєчасно виконуючи ТО, можна значно продовжити термін служби машини і силових агрегатів. Робота на машині з турбонаддувом не вимагає спеціальної, складної підготовки. Шофер повинен дотримуватися норм експлуатації та своєчасно проводити заміну масла. Чітке дотримання Ремонт турбинінструкцій заводу-виробника забезпечить довгу і безаварійну роботу автомобіля.

Етапи сервісу по ремонту турбін

Ми ремонтуємо турбіни вітчизняного та імпортного виробництва. Роботи проводяться в кілька етапів:

 • розбирання турбокомпресора;
 • очищення його деталей від масляних забруднень і іржі;
 • промивання очищення масляних каналів в ультразвукової ванні;
 • заміна що вийшли з ладу деталей;
 • промивка, шліфування та полірування механізмів;
 • балансування і добалансіровка на розгінний стенді;
 • збірка турбокомпресора.