Замір компресії двигуна у Львові

В комплекс робіт, що стосуються технічного обслуговування автомобіля, неодмінно входить перевірка компресії (тиску в циліндрах силового агрегату). Більшість водіїв-новачків вважає, що показники датчиків, які відповідають за компресію, не говорять про будь-які проблеми в роботі мотора. Проте, для виміру компресії дизельного двигуна зверніться до фахівців нашої станції техобслуговування.

Симптоми зміни параметрів тиску в циліндрі

Для початку, слід перерахувати основні ознаки того, що прийшов час перевірки компресії:

  • не прогрітий мотор заводиться не з першого разу або взагалі відмовляється запускатися;
  • автовласник виявив зниження потужності силового агрегату;
  • збільшилася витрата споживаного моторного масла;
  • в двигуні помічені нехарактерні «цокотіння» звуки.

Купуючи автомобіль, що був у вжитку, обов’язково зверніться до нас для перевірки компресії дизельного двигуна у Львові.

Ціни на замір компресії двигуна

ПослугаЦіна
Замір компресії двигунавід 300 грн.

Правила виконання робіт

Особливу важливість заміру компресії дизельного двигуна набуває, коли купується вживаний автомобіль. Самостійне виконання робіт без спеціалізованих інструментів і підготовки вкрай не рекомендується. Саме тому, якщо вам знадобилася перевірка компресії двигуна у Львові, наполегливо рекомендуємо звертатися до професіоналів нашого автосервісу!

Окрім наявності слюсарних інструментів, у фахівців нашої компанії є багаторічний досвід у проведенні подібних робіт. Крім того, вони чітко знають основні правила проведення виміру компресії:

  • всі необхідні роботи здійснюють тільки в двигуні, який знаходиться в прогрітому стані;
  • перед їх виконанням в обов’язковому порядку відключається паливний насос або форсунки двигуна;
  • також необхідно заздалегідь демонтувати всі свічки запалювання (якщо демонтувати не всі свічки, почнуть знижуватися оберти під час прокрутки колінчастого вала зі стартером).

Крім цього, в процесі перевірки тиску в циліндрах повинна бути заряджена акумуляторна батарея. Стартер також перевіряється на працездатність.

У Львові і області ціна на замір компресії в нашому автосервісі досить прийнятна і доступна. Для виконання необхідних робіт професіонали використовують спеціальний прилад, який на професійній мові називається манометром. Перед перевіркою апарат встановлюють на місце розташування свічок запалювання.

Подібні вимірювання необхідно проводити регулярно. Інакше, автовласник може зіткнутися з необхідністю проведення капітального ремонту силового агрегату. Щоб дізнатися ціну на перевірку компресії, зв’яжіться з нами за телефонами, які вказані на сайті.