Заміна ременя ГРМ у Львові

Ремінь ГРМ – важлива частина внутрішнього устрою сучасного автомобіля. Не так давно, на всі газорозподільні механізми Заміна ременя ГРМ автомобілявстановлювалися ланцюгові приводи, але зараз на зміну ланцюга прийшов ремінь ГРМ. На відміну від ременя ГРМ, ланцюг має ряд переваг, такі як надійність, простота в обслуговуванні, довговічність. Ремінний привід дозволяє випускати автомобілі з більш легким і дешевим мотором. Оскільки ремінь виготовлений з гуми, яка піддається зносу, періодично його необхідно міняти. Від стану цього ременя залежить якість роботи Вашого транспортного засобу. Якщо ремінь вийшов з ладу, з’являється ризик загину клапанів і подальшої поломки ГБЦ. Такий ремонт обійдеться у велику суму, особливо для власників іномарок. Саме тому важливо проводити своєчасну заміну ременя ГРМ і ролика натягувача, адже ціна такої роботи у Львові буде значно нижче вартості ремонту або заміни ГБЦ.

Як часто необхідно міняти ремінь ГРМ?

Частота заміни ременя ГРМ залежить від безлічі факторів. В першу чергу від моделі та марки Вашого автомобіля (частота установки нового ременя буде прописана в технічній документації). Більшість виробників радять проводити обслуговування такого типу не рідше, ніж один раз за 60 тисяч кілометрів пробігу або приблизно через три-п’ять років експлуатації, в тому випадку, якщо пробіг не накопичується. На жаль, видимі сліди зносу на ремені ГРМ практично не з’являються, хоч він і втрачає свої властивості, але візуально це практично непомітно. Як показує практика не варто чекати критичної цифри, оскільки в процесі експлуатації на термін служби впливає більшість чинників, такі як правильний натяг, належний стан шківів і роликів, ремінь не повинен бути заляпаний брудом і маслом.

Вартість заміни ременя ГРМ (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Заміна комплекту ГРМ з помпоювід 1100 грн.

Заміна ременя ГРМ на автосервісі

Якщо Вам потрібно замінити ремінь ГРМ або виконати інше обслуговування автомобіля, зверніться в СТО “Ваш Автосервіс“. Заміна ременя ГРМ автоУ нашому автосервісі працюють тільки професійні фахівці з великим досвідом роботи та використовується тільки спеціальне сучасне обладнання. Ми підберемо відповідний для Вашої машини комплект, що складається з ременя ГРМ, ролика натягувача і замінимо його ефективно та в стислі терміни. Ми працюємо за стандартами високої якості обслуговування і надаємо нашим клієнтам гарантію на всі види робіт.

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг з обслуговування транспортних засобів. Всі роботи проводяться незмінно на високому рівні, використовуються тільки якісні оригінальні або аналогові запчастини відомих виробників.

Вартість заміни ременя ГРМ у Львові

Вартість такого типу робіт в першу чергу залежить від моделі та марки Вашого автомобіля, таким чином ціна заміни ременя ГРМ на Рено Логан 1.6 буде відрізнятися від ціни заміни ременя ГРМ на Форд Фокус або ціни заміни ременя ГРМ на Шкода, чи Шевроле. Також вартість буде залежати від обраного Вами комплекту і необхідності надання додаткових послуг.

Таких як:

Ми регулярно надаємо нашим клієнтам різноманітні знижки та забезпечуємо вигідні умови, щоб обслуговування автомобіля стало ще більш простим і приємним.

Ми подбаємо про Ваш автомобіль! Зателефонуйте нам, щоб записатися на заміну ременя ГРМ!