Заміна повітряного фільтра авто у Львові

У сучасних автомобілях використовуються одноразові повітряні фільтри. Вони досить надійні і в новому стані здатні вловлювати практично 100% сторонніх часток. В процесі експлуатації фільтруюча поверхня затримує забруднення, при цьому знижується її пропускна здатність.

Своєчасна заміна повітряного фільтра допоможе запобігти серйозним поломкам автомобіля, уникнути витрат на ремонт. Процедура входить до переліку послуг автосервісу, які у Львові надає на професійному рівні наше СТО.

Функції повітряного фільтра і симптоми зносу

Кисень, необхідний для згоряння палива, мотор отримує з навколишнього атмосфери. Роль повітряного фільтра автомобіля – очищення потоку від пилу і інших забруднень, які при попаданні в двигун здатні привести до значних ушкоджень.

Забитий фільтр гірше пручається напору потоку, його елементи деформуються і руйнуються, пропускаючи пил. Про вироблений ресурс свідчать наступні симптоми:

  • Зниження потужності двигуна;
  • Збільшення витрати палива;
  • Підвищення рівня CO₂;
  • Поява білого розжарення на свічках запалювання.

Вартість заміни повітряного фільтра авто

ПослугаЦіна
Заміна повітряного фільтра автовід 50 грн.

Роль салонного фільтра і ознаки необхідності заміни

Салонний повітряний фільтр захищає від засмічень кондиціонера і мікроклімат салону.

Основним очисним елементом є активоване вугілля, що має значну, але обмежену поглинаючу здатність. Ряд ознак свідчить про необхідність заміни повітряного фільтра салону:

  • Довго не запотівають вікна в прохолодну або вологу погоду;
  • Погане надходження теплого повітря в салон при включеній грубці.

Технологія заміни повітряних фільтрів автомобіля

Середній період служби елементів очищення повітря становить 10 тисяч км. При глинистих і піщаних грунтах, властивих Одеському регіону, термін може скоротитися.

Для салонного і повітряного фільтрів заміна проводиться за схожою схемою.

  1. Демонтаж старих фільтрів. Зазвичай повітряний і салонний фільтри знаходяться під капотом і легко знімаються. Якщо при огляді помітні ознаки критичного зносу, деталь викидають. Спроби почистити фільтр можуть принести лише видимість позитивного результату, відновити його функціональність не вдасться.
  2. Підбір моделі. Для коректної роботи повітроочисної системи необхідно правильно підібрати тип фільтрів. Досвідчені фахівці СТО, керуючись параметрами автомобіля, безпомилково визначать оптимальну модель.
  3. Установка нових фільтрів. Важливим аспектом ефективності фільтрації є щільне прилягання кришки елемента до обода його корпусу.

Професійно проведена в нашому сервісному центрі процедура заміни повітряного фільтра гарантує максимальну результативність і тривалість роботи і комфортності експлуатації автомобіля.