Гальмівна система являє собою механізм, призначений для зменшення Ремонт гальм, заміна колодок автосервіс сто львівшвидкості і зупинки транспортного засобу. Кожен власник автомобіля знає, що для підтримання гальмівної системи в належному та справному стані, потрібна постійна та безперервна увага та серйозне ставлення до будь-яких проявів несправності гальм, адже саме ця система і являється запорукою безпеки водія та пасажирів в процесі експлуатації авто. 

При найменших проявах несправності радимо звертатись для діагностики та ремонту гальм до фахівців автосервісу.


Ремонт гальмівної системи необхідний при наступних ознаках її несправності:  

 • підвищений вільний хід педалі гальма;
 • педаль гальма провалюється і пружинить;
 • зниження ефекту гальмування, жорстка педаль гальма;
 • при гальмуванні автомобіль веде в одну сторону;
 • пригальмовування коліс;
 • розігрів гальм в русі;
 • стукіт гальм;
 • накладки гальмівних колодок не відокремлюються від гальмівного диска, колесо важко провертається рукою;
 • нерівномірний знос гальмівних колодок;
 • клиноподібний знос гальмівних колодок;
 • скрип гальм;
 • зниження ефекту гальмування незважаючи на високе зусилля на педаль;
 • пульсація гальм;
 • недостатня ефективність ручного гальма.

 

Отже, якщо Ви запідозрили несправність гальмівної системи за будь-яким вище переліченим ознаками НЕГАЙНО звертайтесь за допомогою до кваліфікованих фахівців нашого автосервісу і ми якісно та за помірну ціну владнаємо несправності вашої гальмівної системи.

Якщо в процесі роботи виникне потреба у витратних матеріалах, для усунення проблеми, Ми завжди готові запропонувати оригінальні та альтернативні автозапчастини на складі автосервісу або під замовлення і в найкоротші терміни їх доставлять.

 

Роботи які ми виконуємо по ремонту гальмівної системи:

Прокачування гальм - проводиться для усунення повітря в системі. Необхідність її проведення проявляється у збільшенні ходу педалі і її м'якості. Проводиться після будь-яких ремонтних робіт, при яких відбувалося порушення герметичності системи.

Заміна гальмівних шлангів - проводиться по мірі їх зносу при появі підтікання гальмової рідини. Виробники рекомендують проводити їх заміну через 100-120 тис. км.

Заміна гальмівних колодок - залежить від ступеня їх зносу і при появі шуму при натисканні педалі слід негайно звернутися до фахівців. Гальмівні колодки створюють опір за рахунок сили тертя і відповідно стерта гальмівна колодка значною мірою позначається на ефективності гальмування. Також слід розуміти, що не проведена вчасно заміна колодок призводить до пошкодження гальмівних дисків, барабанів та інших елементів системи. Слід пам'ятати, що після заміни колодок необхідно уникати різкого гальмування.

Заміна гальмівних дисків - проводиться при їх значному зносі або частковому руйнуванні. Слід пам'ятати, що диски необхідно міняти в парі, незалежно від стану другого, заміна одного диска призводить до нерівномірної роботи гальмівної системи та відведенню машини в сторону при гальмуванні.

Проточка гальмівних дисків - потрібно при нерівномірному зносі їх робочих поверхонь. Основний прояв цієї несправності полягає в битті рульового колеса і педалі гальма під час гальмування. Після проточки рекомендується уникати екстреного гальмування протягом 50 км., А також слід уникати попадання в калюжі.

Ремонт супорта - проводиться при розриві герметичних ущільнень або виходу з ладу його поршневої системи.

Ремонт ABS - ремонтують при виході з ладу датчиків тиску, колісних датчиків, електронного блоку управління та інших елементів системи. При появі несправності в ABS на панелі приладів загоряється індикатор який сповіщає про несправність.


Дивіться також  у цьому розділі:

ремонт фіат fiat львів автосервіс сто     ремонт альфа ромео alfa romeo львів автосервіс сто     ремонт лянча lancia львів автосервіс сто     ремонт пежо peugeot львів автосервіс сто     ремон рено renault львів автосервіс сто     ремонт сітроен citroen львів автосервіс сто     ремонт нісан nissan львів автосервіс сто      ремонт фольксваген volkswagen львів автосервіс сто     ремонт опель opel львів автосервіс сто    ремонт шевроле chevrolet львів автосервіс сто     ремонт деу daewoo львів автосервіс сто     ремонт лада lada львів автосервіс сто