Ремонт гальмівної системи авто

Гальмівна система являє собою механізм, призначений для зменшення швидкості і зупинки транспортного засобу. Кожен власник автомобіля знає, що для підтримання гальмівної ремонт гальмівної системи у Львовісистеми в належному та справному стані, потрібна постійна та безперервна увага та серйозне ставлення до будь-яких проявів несправності гальм, адже саме ця система і являється запорукою безпеки водія та пасажирів в процесі експлуатації авто.

При найменших проявах несправності радимо звертатись для діагностики та ремонту гальм до фахівців автосервісу.

Ознаки які вказують на необхідність ремонту гальмівної системи

Ремонт гальмівної системи необхідний при наступних ознаках її несправності:

 • підвищений вільний хід педалі гальма;
 • педаль гальма провалюється і пружинить;
 • зниження ефекту гальмування, жорстка педаль гальма;
 • при гальмуванні автомобіль веде в одну сторону;
 • пригальмовування коліс;
 • розігрів гальм в русі;
 • стукіт гальм;
 • накладки гальмівних колодок не відокремлюються від гальмівного диска, колесо важко провертається рукою;
 • нерівномірний знос гальмівних колодок;
 • клиноподібний знос гальмівних колодок;
 • скрип гальм;
 • зниження ефекту гальмування, попри високе зусилля на педаль;
 • пульсація гальм;
 • недостатня ефективність ручного гальма.

Вартість ремонту гальмівної системи авто (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Діагностика гальмівної системи150 грн.
Заміна гальмівних трубок та шлангіввід 150 грн.
Заміна передніх гальмівних колодоквід 200 грн.
Заміна задніх гальмівних колодоквід 250 грн.
Заміна гальмівного маславід 100 грн.
Заміна гальмівних дисківвід 400 грн.
Заміна барабанних колодоквід 300 грн.
Заміна гальмівного тросавід 150 грн.
Заміна головного гальмівного циліндравід 300 грн.
Заміна робочого гальмівного циліндравід 200 грн.
Заміна вакуумного підсилювача гальмвід 300 грн.
Заміна одного супорта колесавід 250 грн.
Прокачування гальмівної системивід 150 грн.

Отже, якщо Ви запідозрили несправність гальмівної системи за будь-якими вище переліченим ознаками НЕГАЙНО звертайтесь за допомогою до кваліфікованих фахівців нашого автосервісу і ми якісно та за помірну ціну владнаємо несправності вашої гальмівної системи.

Якщо в процесі роботи виникне потреба у витратних матеріалах, для усунення проблеми, Ми завжди готові запропонувати оригінальні та альтернативні автозапчастини на складі автосервісу або під замовлення і в найкоротші терміни їх доставлять.

Роботи, які ми виконуємо по ремонту гальмівної системи:

 1. Прокачування гальм – проводиться для усунення повітря в системі. Необхідність її проведення проявляється у збільшенні ходу педалі і її м’якості. Проводиться після будь-яких ремонтних робіт, при яких відбувалося порушення герметичності системи.
 2. Заміна гальмівних шлангів – проводиться в міру їх зносу при появі підтікання гальмової рідини. Виробники рекомендують проводити їх заміну через 100-120 тис. км.
 3. Заміна гальмівних колодок – залежить від ступеня їх зносу і, при появі шуму при натисканні педалі, слід негайно звернутися до фахівців. Гальмівні колодки створюють опір шляхом сили тертя і відповідно стерта гальмівна колодка значною мірою позначається на ефективності гальмування. Також слід розуміти, що не проведена вчасно заміна колодок призводить до пошкодження гальмівних дисків, барабанів та інших елементів системи. Слід пам’ятати, що після заміни колодок необхідно уникати різкого гальмування.
 4. Заміна гальмівних дисків – проводиться при їх значному зносі або частковому руйнуванні. Слід пам’ятати, що диски необхідно міняти в парі, незалежно від стану другого, заміна одного диска призводить до нерівномірної роботи гальмівної системи та відведенню машини в сторону при гальмуванні.
 5. Проточування гальмівних дисків – потрібно при нерівномірному зносі їх робочих поверхонь. Основний прояв цієї несправності полягає в битті рульового колеса і педалі гальма під час гальмування. Після проточуванні рекомендується уникати екстреного гальмування протягом 50 км., А також слід уникати попадання в калюжі.
 6. Ремонт супорта – проводиться при розриві герметичних ущільнень або виходу з ладу його поршневої системи.
 7. Ремонт ABS – ремонтують при виході з ладу датчиків тиску, колісних датчиків, електронного блоку управління та інших елементів системи. При появі несправності в ABS на панелі приладів загоряється індикатор який сповіщає про несправність.