Ремонт (реставрація) рульових рейек у Львові

Ремонт рульових рейок – наша основна спеціалізація. Ми займаємося ремонтом рульового управління у Львові і можемо з Ремонт (реставрація) рульових рейок автоупевненістю заявити, що знаємо про гидроусилителях практично всі.

У той же час більшість клієнтів цікавить не тільки вартість послуги, а й особливості ремонту рульової рейки. Ми розуміємо Ваше занепокоєння, адже від якості робіт залежить безпека водіння. Тому, щоб відповісти на основні питання, розповімо про наші послуги докладніше.

Отже, одного ранку Ви приїжджаєте до нас з несправною рульовою рейкою. Що ж власне робиться? Про це по порядку:

Перед ремонтом рульова рейка знімається з автомобіля і ретельно миється спеціальним хімічним складом.

Майстер розбирає рульову рейку і оцінює внутрішнє спрацювання агрегату. На даному етапі дуже легко пошкодити механізм, але в нашому арсеналі є спеціальний інструмент, який зводить даний ризик до мінімуму.

Основні елементи агрегату (вал, корпус, розподільник) перевіряються на критичний знос. Визначається можливість їх вторинного використання при ремонті. При виявленні критичного зносу, даний елемент замінюється на інший від аналогічного б / у агрегату (додаткова послуга). У певних випадках можливе відновлення працездатності елемента за допомогою однієї з наших технологій.

Обов’язковою є заміна всіх несправних змінних частин рульової рейки (ущільнення, направляючі, підшипники) на нові Ремонт (реставрація) рульових рейоккомплектуючі.

Після всіх цих операцій рульова рейка збирається, але для того, щоб бути впевненими в якості ремонту ми перевіряємо її на спеціальному стенді, що імітує реальні умови руху.

Отже, всі показники в нормі і ввечері того ж дня відремонтована деталь встановлюється на своє законне місце під капотом Вашого автомобіля і радує свого господаря ще довгий час.

Звичайно, періодично ми стикаємося з «важкими випадками», коли ремонтувати рульову рейку недоцільно або просто неможливо з огляду на граничного зносу основних вузлів. В цьому випадку ми запропонуємо Вам заміну на відновлену запчастина, і дамо Вам на неї гарантію 6-12 місяців.

Ви ще думаєте, де краще відремонтувати свою рульову рейку? Приїжджайте в “Ваш Автосервіс”! Ми гарантуємо якісний, професійний сервіс і мінімум втрати Вашого часу.