Регулювання фар у Львові

На сьогоднішній день дуже важко собі уявити автомобіль без оснащення освітленням.

Адже світло є однією з головних складових будь-якого транспортного засобу. За допомогою нього полегшується рух автотранспорту в нічний час доби, а також при поганих погодних умов (туман, сніг, дощ), так як він сприяє освітленню дорожнього полотна.

Завдяки світлу, на дорозі, або на узбіччі можна помітити людей, тварин, а також різні перешкоди, щоб водій швидко зреагував і прийняв правильне рішення, щоб уникнути аварійної ситуації. Від хорошого світла фар також залежить рівень комфортабельності управління автомобілем і ступінь стомлюваності водія.

Від чого залежить хороше освітлення:

 • Від фар транспортного засобу, які повинні відповідати заводській комплектації,
 • Від зовнішньої і внутрішньої чистоти фари,
 • Від відбивача фар, який повинен бути без видимих ​​пошкоджень і забруднень,
 • Від скла, або пластика лицьової частини фари, які повинні бути відполіровані до блиску від подряпин і задирок, що з’явилися в результаті потрапляння камінчиків від транспорту який рухається попереду,
 • Від наявності протитуманних ламп,
 • Від фар, в яких повинні встановлюватися джерела світла, що відповідають типу світлового модуля, який затверджено заводом при експлуатації,
 • Від правильного регулювання спрямованого світлового потоку.

Вартість регулювання фар авто

Послуга Ціна
Регулювання фар авто від 150 грн.

Регулювання фар на автомобілях

Регулювання фар автомобіля найчастіше здійснюється при потребі проведення державного техогляду. У нас в автосервісі можна здійснити таку процедуру, як перевірка та налаштування правильності напрямку світла фар авто, який не повинен засліплювати водіїв, що рухаються в протилежному напрямку.

За допомогою спеціалізованого професійного обладнання майстрами проводяться вимірювання, які дозволяють провести регулювання світла фар у Львові в короткі терміни з гарантією якості. Професіонали, які знають толк своєї справи, проводять діагностику, враховуючи властивості конструкції автотранспорту, що забезпечує точну відповідність заданим параметрам, при цьому вартість всього від 100 гривень.

Регулювання фар авто потрібне в разі, коли:

 • Ви замінювали фари або блок управління світлом,
 • На вашому авто був зроблений ремонт корпусу фари,
 • Кузов вашого авто або ходової ремонтувався з діставанням ламп,
 • Встановлено колеса які не відповідають діаметру, рекомендованого виробником.

Переваги регулювання світла фар у нас

Сучасні технології, які використовуються в нашому сервісі, і професійні працівники дозволяють значно збільшити потужність світлового потоку.

Незалежно від моделі автомобіля, регулювання включає встановлення правильного положення фар дальнього і ближнього світла, а також протитуманних фар. Винятком є ​​нові автомобілі, власникам яких можна не переживати за регулюванню. У транспортних засобах, які перебувають у більш тривалій експлуатації, є необхідність в перевірці, або в регулюванні ближнього або дальнього світла. В разі неправильного встановлення фар, що супроводжується осліпленням водія, може статися аварійна ситуація, що призведе до дорожньо-транспортної пригода із заподіянням каліцтва пішоходам, а також зустрічним і попутним автомобілям.

Потрібне регулювання світла фар? Звертайтеся до нас, так як ми:

 • Виконуємо регулювання фар з найвищою точністю,
 • Проводимо роботи в найкоротші терміни,
 • Процедура проводиться з використанням професійного устаткування.

Ціни на регулювання світла фар від нашого автосервісу досить низькі. А в результаті проходження процедури ви отримаєте коректну роботу фар. Не маючи відповідних навичок, не варто самому братися за роботу по регулюванню світла фар, інакше можна припуститися помилки в налаштуваннях, що призведе до негативних наслідків.

Ми виконуємо регулювання фар на всіх легкових автомобілях і мікроавтобусах. Залишайте заявку на сайті або телефонуйте нам, ми чекаємо вас з 9 до 18 години!