Заправка автокондиціонерів у Львові

Кондиціонери в сучасних автомобілях – не розкіш, а засіб для підтримки комфортної температури в салоні. Якщо доводиться їздити по місту, стоячи в пробках в саму спеку, мимоволі розумієш, що кондиціонер – це порятунок. І все-таки може настати момент, коли цей агрегат перестане давати потрібну прохолоду. В цьому випадку, швидше за все, потрібно заправка кондиціонера авто.

Зараз продаються балони з різними газовими сумішами, призначеними для заправки автомобільних кондиціонерів, а в інтернеті можна знайти безліч рекомендацій по самостійної заправці. Однак, якщо ви зацікавлені в безперебійній роботі системи, необхідно знати важливі тонкощі.

Герметична система автокондиціонера заповнена фреоном. У рідкому фреоні розчинено спеціальна, витримує низькі температури, холодильне масло, необхідне для змащення компресора і всієї системи.

У торгових точках для заправки автокондиціонерів пропонують безліч дешевих підробок або взагалі газів, призначених тільки для побутової техніки.

Тим часом, для заправки кондиціонерів в автотранспортних засобах, випущених до 1992 р призначений фреон R-12, до якого використовують мінеральне масло, а після 1993 – фреон R-134a, що працює з синтетичним маслом. Є і універсальні масла, призначені для обох холодоагентів.

З приходом спекотного сезону з’являється багато пропозицій замість заправки провести більш дешеву рекуперацію холодоагенту – очищення відпрацьованого фреону. Це – сумнівна економія. У систему рекуперації, в якій, до речі, рідко змінюються або взагалі зняті фільтри, з попередніх автомобілів цілком могли бути випущені залишки дешевих замінників фреону, які роз’їдають гумові сальники, ущільнювачі, шланги і т.п. Крім цього в ваш кондиціонер цілком можуть потрапити брудні відходи з безлічі кондиціонерів.

Щоб система кондиціонування відмінно працювала і радувала вас комфортним кліматом в салоні, оптимальна заправка кондиціонера авто у Львові – це виконана професіоналами нашого СТО.

Перед заправкою кондиціонера краще провести його діагностику, відмовлятися від якої заради економії не варто. Ці витрати більш ніж виправдані, оскільки при наявності витоку газу фреон буде постійно йти в атмосферу і заправка дасть потрібний ефект ненадовго. Платити доведеться двічі, тричі, – поки необхідність діагностики не стане явною.

Вартість заправки кондиціонера автомобіля

ПослугаЦіна
Заправка автокондиціонеравід 600 грн.

Як правильно зробити заправку кондиціонера:

  1. Перевірити систему на герметичність. Це виконується за допомогою різних моделей електронних течошукачів або з використанням ультрафіолетового барвника і УФ-лампи. Часто необхідні обидва методи. Досвідчений фахівець визначить наявність витоку фреону і за допомогою заправної консолі з манометрами, що відображають тиск в напірній і зворотній магістралях кондиціонера.
  2. Провести вакуумування системи, відкачавши з неї повітря і воду або водяні пари, які призводять до корозії і порушують роботу кондиціонера.
  3. Закачати в систему точну необхідну кількість фреону. Це робиться за допомогою електронних ваг або спеціальної мірної колби. Точну норму заправки необхідно дотримати, бо «недозаправка» призводить до масляного голодування компресора і передчасного виходу його з ладу, крім цього система погано дає холод. «Перезаправка» дає перевантаження компресора і чревата аварійним відключенням кондиціонера через перевищення тиску.

Ремонт кондиціонера коштує дорого, тому довіряйте заправку професіоналам нашого автосервісу.