Зварювальні роботи у Львові

Глушник є найважливішою частиною вихлопної системи будь-якого автомобіля.

зварювальні роботи у ЛьвовіВихлопна система піддається величезним навантаженням і сильному впливу продуктів хімічних реакцій, в наслідок роботи двигуна автомобіля. Досить часто власникам автомобіля доводиться займатися ремонтом вихлопної системи, або проводити заміну глушника в якого вийшов термін експлуатації. При використанні якісного бензину і якісних матеріалів, з яких виготовлений глушник, він може служити близько 3-5 років.

Наші фахівці проведуть ремонт глушника, після якого не виникнуть такі явища, як вібрація, сторонні звуки, удари об підвіску, збій у роботі датчиків та багато іншого.

Ми виконаємо роботу при незначних пошкодженнях металевої поверхні (корозії) – виконується акуратне підварювання, заміна труби або частини труби.

Також, фахівці нашого Автосервісу СТО виконують різні дрібні зварювальні роботи. За деталями звертайтесь за телефонами у розділі контакти.

Коли варто задуматися про ремонт глушника вашого автомобіля?

1. У тому випадку, якщо деталі, яка встановлена на вашому автомобілі, виповнилося 2-3 роки, навіть за відсутності будь-яких явних збоїв в його роботі настав час замислитися якщо не про ремонт, то про якісну та професійну діагностику його стану. Як і багато інших проблем, «хвороби» глушника вашого авто легше запобігти, ніж усунути.

2. Якщо «гучність» роботи вашого автомобіля збільшується – терміново поспішайте в Наш спеціалізований автосервіс у Львові. Не чекайте, коли глушник залишиться лежати на дорозі позаду автомобіля. У цьому випадку ремонтом глушника вже не обійтись – швидше за все, буде потрібна повна заміна.

3. Якщо у вас є підстави припускати, що деталь могла отримати механічні пошкодження (наприклад, при ударі об гострий камінь, шматок арматури або щось інше), вам теж – саме час поспішити на діагностику та ремонт глушника та інших частин вихлопної системи.

4. Якщо ви раптом відчули в салоні автомобіля запах вихлопних газів – негайна допомога фахівців з ремонту та заміни глушників вам просто необхідна. Окрім того,  пошкодження вихлопної системи можуть значно знизити потужність вашого авто, а гарячі вихлопи – пошкодити інші близько розташовані деталі. Найнебезпечнішим та важким наслідком, врешті-решт, легковажного ставлення до стану вихлопної системи являється можливість отруєння вихлопними газами.