Фарбування авто у Львові

Лакофарбове покриття автомобіля – його візитна картка. В процесі експлуатації воно втрачає свій первісний блиск і Фарбування автозовнішній вигляд. На ньому позначається і зовнішній вплив навколишнього середовища, і атмосферні опади, і гравій на дорогах, і випадкові подряпини. Повернути колишній блиск дозволяє якісне фарбування авто.

Без цього не обійтися і в тому випадку, якщо машина потрапила в ДТП. Кузовним деталям не завжди потрібна заміна. У ряді випадків, можна обійтися їх ремонтом. Залежно від ситуації, чи потрібно фарбувати авто повністю, чи лише окремі елементи з попаданням в колір. І така ювелірна робота під силу тільки кваліфікованим малярам, ​​які знайомі з різними марками та моделями автомобілів, колористикою, сучасними технологіями та обладнанням.

Якщо ви в пошуках, де пофарбувати авто – приїжджайте до нас в СТО «Ваш Автосервіс», щоб подивитися рівень наших робіт і дізнатися вартість для вашого автомобіля. Ми працюємо з кращими фарбами європейських і американських брендів. Виконуємо як повне, так і часткове фарбування.

Повне і локальне фарбування авто. У чому особливості?

Фарбування авто ділиться на дві великі групи – повне або часткове. І те, і інше мають свої особливості та специфіку. Від того, Фарбування який тип малярних робіт необхідний, в першу чергу і залежить їх ціна.

Повне фарбування авто включає в себе забарвлення кузова і всіх елементів. У тому числі – дверні прорізи, моторний відсік та інші конструктивні деталі. При повному перефарбуванні можна повністю змінити колір машини, або повернути первісний відтінок.

Локальне фарбування авто завжди коштує дешевше повного. В такому випадку, робота проводиться тільки з окремими елементами кузова. Щоб якісно пофарбувати авто локально, потрібно ретельно підібрати колір і виконати його перехід. Тоді, елементи візуально не відрізнятимуться. Найчастіше, до часткового фарбування вдаються після аварій, умисних або випадкових ушкоджень, або заміни окремих елементів кузова.

Важливо! Щоб отримати потрібний колір, що особливо актуально в разі коли фарбування кузова авто здійснюється локально, колористи СТО «Ваш Автосервіс» працюють в спеціальній лабораторії. Таким чином вдається досягти 100% попадання. Адже в процесі експлуатації, колір під впливом різних факторів має тенденцію змінюватися. І якщо використовувати заводський код фарби, то свіжопофарбовані деталі будуть виділятися. А складна колористика дозволяє нівелювати візуальний ефект.

Що означає хороше фарбування авто?

Хороше фарбування авто – це не тільки використання якісних фарб і устаткування, дотримання технологічного процесу або підбір кольору. Для дійсно якісної роботи цього набору не досить. Важливо не тільки пофарбувати кузов або його окремі елементи, але й усунути всі їх недоліки. Наприклад, видалити корозію. Деякі «майстри» її успішно зафарбовують і іржа продовжує жити й розвиватися під шаром новенького лакофарбового покриття. Згодом це загрожує втратою цілісності конструкції.

Наші фахівці проводять ручну зачистку і після цього обробляють ділянку перетворювачем іржі. Він дозволяє повністю видалити всі нарости та запобігти їх подальшій появі. Виходячи з усіх додаткових робіт, які потрібно виконати перед тим як пофарбувати авто, ціна може змінюватися навіть для ідентичних моделей машин. Тільки після проведення всіх зачисток, деталь ґрунтується і йде в фарбувальну камеру.

Чому вам варто приїхати до нас?

Фарбування автомобіляСТО «Ваш Автосервіс» професійно займається кузовним ремонтом і фарбуванням автомобілів. У нас тисячі задоволених клієнтів, які повертаються до нас та рекомендують нас іншим. А це – найкращий показник якості.

  • Ціни на фарбування авто у Львові у нас максимально демократичні та повністю відповідають преміальній якості.
  • У нас працює команда професіоналів, яка постійно вчиться і самовдосконалюється.
  • Ми використовуємо тільки перевірені матеріали світових виробників.
  • Працюємо з інноваційним обладнанням у технологічній фарбувальній камері.
  • Колористика здійснюється в спеціалізованій лабораторії.
  • Ми даємо гарантію на наші роботи.

Лакофарбові покриття автомобіля – це не тільки його зовнішній вигляд. Менше відколів, тріщин і потертостей – довший термін експлуатації транспортного засобу.