Передпродажна підготовка авто у Львові

Причини продати автомобіль можуть бути абсолютно різними – починаючи від банального браку коштів для його обслуговування і закінчуючи бажанням придбати інше авто. Але у всіх випадках перед власником автомобіля стоїть одне Передпродажна підготовка автозавдання – продати його по максимально високу вартість. У таких випадках передпродажна підготовка авто у Львові “Ваш Автосервіс” – необхідна процедура, що дозволяє продавцю отримати максимальну фінансову вигоду.

Що входить в передпродажну підготовку автомобіля у Львові?

Проведення повної передпродажної підготовки автомобіля дозволяє позбутися від незначних пошкоджень і дефектів в його конструкції і повернути йому естетичний зовнішній вигляд. Після діагностики загального технічного стану авто наші фахівці визначають комплекс технічних заходів, які необхідно виконати. До таких підготовчим заходам відносяться:

  • чистка салону, здійснювана спеціальними засобами та інструментами і забезпечує видалення пилу, забруднень і сторонніх запахів;
  • полірування фар покращує їх оптичні характеристики за рахунок підвищення прозорості скляних елементів;
  • полірування лакофарбового покриття, необхідна для очищення забруднень, що не піддаються видаленню звичайної мийкою;
  • кузовні роботи забезпечують усунення подряпин і вм’ятин, а також поліпшення звукоізоляційних характеристик;
  • приведення в порядок оббивки крісел полягає в усуненні на її поверхні плям, порізів, прожогов, потертостей та інших помітних дефектів.

Саме на естетичність інтер’єру і екстер’єру в першу чергу звертають увагу потенційні покупці. Адже кожен погодиться, що чистий і доглянутий автомобіль свідчить про дбайливе ставлення до нього власника. Тому не варто нехтувати послугою передпродажної підготовки автомобіля за ціною, набагато нижчою за ту прибутку, яку може отримати його власник від Передпродажна підготовка автомобіляпродажу.

Однак не слід забувати і про технічні параметри. В процесі експлуатації автомобіль також піддається інтенсивним навантаженням і, тому, вимагає перевірки і, при необхідності, відновлення. Найбільш важливо в передпродажної підготовки авто у Львові виконати діагностику рухового відсіку, в якому обов’язково перевіряється стан системи охолодження і акумулятора, а також контролюється натяг приводних ременів і рівень охолоджувальної, що омиває та змазує рідин. Також рекомендується проводити перевірку:

  • ременів безпеки,
  • стоянкового гальма,
  • звукового сигналу,
  • освітлювальних елементів,
  • приладовій панелі.

Де пройти передпродажну підготовку автомобіля за найкращою ціною у Львові

В СТО “Ваш Автосервіс” ви можете недорого замовити повний комплекс робіт з передпродажної підготовки автомобіля. Наші майстри зроблять все, щоб ви змогли реалізувати його на найбільш вигідних умовах. Тільки професійна підготовка автотранспортного засобу на продаж дозволяє усунути всі видимі недоліки старих автомобілів і зробити їх привабливими для потенційних покупців.