Ремонт склопідйомників у Львові

СТО “Ваш Автосервіс” надає послуги ремонту склопідйомників у Львові. Оперативно проводимо діагностику та визначаємо причину. Шукаємо й усуваємо електричні та механічні несправності: замінюємо зношені пластикові складові новими, ремонтуємо металеві деталі. В наявності завжди є запасні частини для заміни.

Найбільш поширені несправності: западання кнопки, поломка моторчика, розрив троса, що направляє, знос пластикових деталей, пошкодження металевих важелів. Для всіх цих моментів ми підберемо ремкомплект і відновимо працездатність вузла.

Коли потрібен ремонт склопідйомників?

Ремонт стеклоподйомніковУ разі несправності механізму опускання та підіймання стекол можна зіпсувати скло, можливий розрив тросів механізму, а різке опускання скла всередину дверей здатне привести до його руйнування. Відвідайте автомайстерню, якщо:

  • рух механізму затруднений;
  • з’явилися незвичайні звуки під час роботи підйомника;
  • некоректна робота всього механізму;
  • залипає кнопка на дверці;
  • відсутня реакція при натисканні кнопок приводу.

Що можна зробити до заміни склопідйомників?

Ремонт стеклоподйомніков автоРемонтні роботи з механізмами підйому скла залежать від виду застосовуваної передачі:

При зубчастій передачі з важелями розбирається обшивка дверей, перевіряються вузли. Іноді просто відсутнє мастило, а через це заїдає конструкція. У цьому випадку досить змастити, прокрутити для перевірки, тоді механізм продовжить роботу. Якщо виявиться, що він зламаний, то потрібно провести установку нового склопідіймача.

Конструкція з блоками та кабелем. Розбираються двері, і перевіряється вільне обертання всіх блоків. Оцінюють стан троса, ступінь його натягу. Регулювання виконується спеціальним натяжним пристроєм. Потім графітовою змазкою покриваються осі, трос та інші деталі для безперешкодної роботи підіймача. Якщо ж він несправний, то проводиться заміна склопідіймача на новий.

Види ремонту склопідйомників

СТО “Ваш Автосервіс” ремонтує:

  • Кнопки. При залипанні елементів майстри акуратно розбирають пристрій, замінюють зламану деталь, монтують блок та Ремонт стеклоподйомніков автомобіляпроводять тестування нової деталі.
  • Троси. На передніх, задніх дверях автомобілів зношений або перекручений тросик змінюється на новий, перевіряється функціональність.
  • Моторчики. У моторчиках склопідіймачів верхній, нижній або натяжний ролик замінюється оригінальною або аналоговою деталлю.

Коли немає можливості ремонту пошкоджень, ми пропонуємо і проводимо установку механічних або електричних задніх, передніх склопідйомників, що випускаються перевіреними виробниками.

Щоб підтримувати технічний стан машини у справному вигляді потрібно регулярно проходити ТО, діагностику механічних вузлів. В нашій автомайстерні можна швидко і недорого пройти діагностичні тести. Ми якісно усунемо несправності, здамо авто власнику в обумовлені терміни. Ми завжди раді новим клієнтам.