Ремонт стеклоподйомніков у Львові

СТО “Ваш Автосервіс” надає послуги ремонту склопідйомників у Львові. Оперативно проводимо діагностику і визначаємо причину. Шукаємо і усуваємо електричні і механічні несправності: замінюємо пластикові складові новими, ремонтуємо металеві деталі. В наявності завжди є запасні частини для заміни.

Найбільш поширені несправності: западання кнопки, поломка моторчика, розрив троса, що направляє, знос пластикових деталей, пошкодження металевих важелів. Для всіх цих моментів ми підберемо ремкомплект і відновимо працездатність вузла.

Коли потрібен ремонт склопідйомників?

Ремонт стеклоподйомніковУ разі несправності механізму опускання та піднімання стекол можна зіпсувати скло, можливий розрив тросів механізму, а різке опускання скла всередину двері здатне привести до його руйнування. Відвідайте автомайстерню, якщо:

  • руху механізму утруднено
  • з’явилися незвичайні звуки під час роботи підйомника
  • некоректна робота всього механізму
  • залипає кнопка на двері
  • відсутня реакція при натисканні кнопок приводу.

Що можна зробити до заміни склопідйомників?

Ремонт стеклоподйомніков автоРемонтні роботи з механізмами підйому скла залежать від виду застосовуваної передачі:

При зубчастої передачі з важелями розбирається обшивка дверей, перевіряються вузли. Іноді просто відсутнє мастило, а через це заїдає конструкція. У цьому випадку досить змастити, прокрутити для перевірки, тоді механізм продовжить роботу. Якщо виявиться, що він зламаний, то потрібно провести установку нового стеклопод’емника.

Конструкція з блоками і кабелем. Розбираються двері, і перевіряється вільне обертання всіх блоків. Оцінюють стан троса, ступінь його натягу. Регулювання виконується спеціальним натяжним пристроєм. Потім графітової змазкою покриваються осі, трос і інші деталі для безперешкодної роботи підйомника. Якщо ж він несправний, то проводиться заміна стеклопод’емника на новий.

Види ремонту склопідйомників

Автоцентр JJGlass ремонтує:

  • Кнопки. При залипання елементів: майстри акуратно розбирають пристрій, замінюють зламану деталь, монтують блок, Ремонт стеклоподйомніков автомобіляпроводять тестування.
  • Троси. На передніх, задніх дверях автомобілів зношений або перекручений тросик змінюється на новий, перевіряється функціональність.
  • Моторчики. У моторчиках склопідйомників верхній, нижній або натяжна ролик замінюється оригінальною або аналогової деталлю.

Коли немає можливості ремонту пошкоджень, ми пропонуємо і проводимо установку механічних або електричних задніх, передніх склопідйомників, що випускаються перевіреними виробниками.

Щоб підтримувати технічний стан машини в справному вигляді потрібно регулярно проходити ТО, діагностику механічних вузлів. В нашій автомайстерні можна швидко і недорого пройти діагностичні тести. Ми якісно усунемо несправності, здамо авто власнику в обумовлені терміни. Ми завжди раді новим клієнтам.