Видалення каталізатора у Львові

Для чого видаляти каталізатор? Коли каталізатор починає виходити з ладу, руйнується або починає видавати помилку чек-Удаление катализатора енжін, знижується динаміка двигуна, підвищується витрата палива – потрібно його видалення. Видалення каталізатора проводять для того, щоб виключити потрапляння частинок, які розпадаються, в блок двигуна, оскільки це призводить до задир гільз поршневої системи та капітального ремонту. Сама процедура з видалення каталізатора в принципі не складна, але веде за собою ряд додаткових робіт. Якщо Ви вирішили вирізати каталізатор у Львові на своєму автомобілі, то відразу ж задумайтеся, які компоненти ви хочете встановити замість каталізатора. У наш час існує декілька варіантів з видалення та заміни каталізатора в системі вихлопу.

Ремонт каталізаторів – одна з основних спеціалізацій нашого автосервісу. У цій області ми довго співпрацювали з Технологічним інститутом і Політехом. Отримали грант Академії Наук на розробку інноваційного методу нанесення активного елементу на несучу структуру каталізатора. Розуміння процесів, що протікають в каталізаторі, досягло дуже високого рівня нашими фахівцями.

Без повної та точної діагностики на професійному обладнанні роботи з видалення каталізатора у нашому автосервісі не ведуться. Сьогодні, з повною упевненістю можемо сказати, що позитивний результат досягається в ста відсотках випадків ремонту цього високотехнологічного елементу системи випуску. Так само ми даємо тривалі гарантії на роботи.

Вартість видалення (вирізання) каталізатора у Львові (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Видалення каталізатора (вирізання)від 800 грн.

Вирізання і заміна каталізаторів

При виконанні таких технологічних робіт, як ремонт каталізатора потрібно враховувати, що при його видаленні зникне створюваний ним тиск і дуже швидко вийдуть з ладу інші частини. Так само велика можливість внести дисбаланс в роботу системи упорскування. Всі роботи потрібно вести дуже акуратно. І, краще, щоб рівень застосовуваних технологій відповідав Удаление катализатора авточасу!

У тих випадках, коли на автомобілі присутній другий (який контролює роботу каталізатора) лямбда-зонд, вирізання каталізатора призводить до збільшення витрати палива внаслідок збагачення суміші контролером уприскування. Контролер змінює склад суміші для того, щоб надмірною, для вже неефективного каталізатора, кількістю прореагованих у двигуні молекул кисню, запобігти перегріванню каталізатора і не довести до спікання кордієриту (матеріал сот).

Щоб виправити ці несправності, ми пропонуємо кілька способів:

  1. Заміна каталізатора на новий;
  2. Заміна на спеціальну ремонтну вставку;

Точну вартість робіт для вашої моделі авто, а також ціни на видалення каталізаторів для інших марок автомобілів уточнюйте за контактними телефонами нашого автосервісу.