Видалення каталізатора у Львові

Навіщо видаляти каталізатор? Коли каталізатор починає виходити з ладу, руйнується або починає видавати помилку чек-Удаление катализатора енжін, знижується динаміка двигуна, підвищується витрата палива – потрібно його видалення. Видаляється каталізатор для того, щоб виключити потрапляння розпадаються частинок в блок двигуна, що призводить до задирам гільз поршневої системи і капітальним ремонтом. Сама процедура з видалення каталізатора в принципі не складна, але веде за собою ряд додаткових робіт. Якщо Ви вирішили видалити каталізатор на своєму автомобілі, то відразу ж задумайтеся, які компоненти ви хочете встановити замість каталізатора. У наш час існує декілька варіантів з видалення і заміни каталізатора в системі вихлопу.

Ремонт каталізаторів – одна з основних спеціалізацій нашого автосервісу. У цій області ми довго співпрацювали з Технологічним інститутом і Політехом. Отримали грант Академії Наук на розробку інноваційного методу нанесення активного елементу на несучу структуру каталізатора. Розуміння процесів, що протікають в каталізаторі дожига нашими фахівцями досягло дуже високого рівня.

Без повної і точної діагностики на професійному обладнанні ніякі роботи з каталізаторами на наших сервісах не ведуться. Сьогодні з повною упевненістю можемо сказати, що позитивний результат досягається в ста відсотках випадків ремонту цього високотехнологічного елемента системи випуску. Так само ми даємо тривалі гарантії на роботи.

Видалення і заміна каталізаторів

При виконанні таких технологічних робіт, як ремонт каталізатора потрібно враховувати, що при його видаленні зникне засунений їм створюване і дуже швидко вийдуть з ладу інші частини. Так само велика можливість внести дисбаланс в роботу системи упорскування. Всі роботи потрібно вести дуже акуратно. І, краще, щоб рівень застосовуваних технологій відповідав Удаление катализатора авточасу!

У тих випадках коли на автомобілі присутній другий (який контролює роботу каталізатора) лямбда-зонд, видалення каталізатора призводить до збільшення витрати палива в слідстві збагачення суміші контролером уприскування. Контролер змінює склад суміші для того, щоб надмірною, для вже неефективного каталізатора, кількістю прореагировавших в двигуні молекул кисню запобігти перегріванню каталізатор і не довести до спікання кордиерит (матеріал сот).

Щоб перемогти ці неприємності, ми пропонуємо кілька способів:

1) Заміна на новий каталізатор

2) Заміна на спеціальну ремонтну вставку

Точну вартість робіт для вашої моделі авто, а також ціни на видалення каталізаторів для інших марок автомобілів уточнюйте за контактними телефонами нашого автосервісу.