Вольво сервіс у Львові

“Ваш Автосервіс” здійснює ремонт автомобілів Вольво у Львовi. Ось уже кілька років ми надаємо послуги з діагностики, Вольво сервис автомобиляремонту, сервісного обслуговування Volvo, продажу та заміни деталей. За роки роботи ми зарекомендували себе як надійна компанія, що виконує свою роботу якісно і професійно. Відмінною рисою нашого автосервісу є висока якість виконання будь-яких видів робіт.

Разом з тим, наші ціни вигідніше дилерських в середньому на 49% і нижче, ніж у більшості неофіційних автосервісів. Це досягається шляхом того, що у нас дуже низькі витрати як по операційних процесах, так і по закупівлі запчастин. Середній стаж автослюсарів нашого сервісу – 5 років.

В автосервісі є весь комплекс сучасного ремонтно-діагностичного обладнання, необхідний для коректного визначення та усунення всіх несправностей автомобіля.

Ціни на ремонт та сервіс Volvo (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Комп’ютерна діагностикавід 200 грн
Діагностика ходової частинивід 150 грн
Діагностика двигунавід 150 грн
Ремонт ходової частинивід 450 грн
Заміна масла АКППвід 450 грн
Заміна ременя ГРМвід 1100 грн
Послуги автоелектрикавід 100 грн
Ремонт (реставрація) рульової рейкивід 1800 грн
Ремонт двигунавід 4000 грн
Ремонт автокондиціонеравід 500 грн
Вирізання каталізаторавід 800 грн
Видалення сажевого фільтравід 2500 грн
Заміна зчепленнявід 1600 грн
Чіп тюнінгвід 2800 грн
Ремонт турбінивід 3500 грн
Розвал сходженнявід 300 грн
Усі ціни на послуги автосервісу

Ремонт Вольво

Якщо ви вибрали для себе автомобіль шведської марки Вольво, значить ви цінуєте красу та елегантність вашого автомобіля, його надійність і продуманість кожної деталі, комфорт і безпеку поїздки, багату технічну оснащеність і передові технології, Вольво сервис автоякими інженери Вольво щедро постачають свої автомобілі.

Гідному автомобілю, що, без сумніву, характеризує кожен автомобіль марки Вольво, – гідне обслуговування. Саме тому з питань діагностики та ремонту вашого авто ми рекомендуємо звертатися на нашу спеціалізовану станцію. Всі майстри, які виконують роботи по ремонту Вольво, мають великий досвід в обслуговуванні автомобілів цієї марки, тому досконально знають кожну модель в будь-якій комплектації, знають всі сильні та слабкі місця, всі нюанси роботи та без проблем приведуть ваш автомобіль в порядок. Ми ремонтуємо і обслуговуємо як нові моделі Volvo, так і ті, що давно зняті з виробництва.

За роки роботи у нас сформувалося коло постійних клієнтів. Наші замовники знають, що ми відповідально ставимося до своєї роботи і все робимо швидко та якісно. Крім того, ми поважаємо наших клієнтів, цінуємо їх час і тому знаходимо індивідуальний підхід до кожного, хто звертається до нас. Вдячні клієнти часто рекомендують наш автосервіс своїм друзям і знайомим, колегам і партнерам по бізнесу. А рекомендація – річ хороша.

Всі роботи, які здійснюються нашим сервіс-центром, виробляються за попереднім записом. Записатися на діагностику або ремонт Вольво можна за телефоном, вказаним на нашому сайті. Також ви можете залишити заявку, заповнивши форму зворотного зв’язку, яка знаходиться в розділі Контакти. Наші співробітники передзвонять вам найближчим часом, проконсультують по послугах, розкажуть докладно про вартість робіт, дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також підберуть зручний для вас час відвідування автосервісу.

У своїй роботі ми завжди орієнтуємося на переваги та побажання замовника, тому гарантуємо виконання робіт з діагностики та ремонту Volvo в чітко зазначені терміни.

Перед початком ремонтних робіт наші майстри завжди проводять діагностику систем. Після того, як буде визначено, який обсяг робіт необхідно виконати, складається план із зазначенням вартості. Тільки після узгодження плану робіт з клієнтом починається ремонт автомобіля. Таким чином, ви заздалегідь будете знати, у скільки обійдеться ремонт вашого авто, це допоможе уникнути неприємних сюрпризів. Без згоди замовника не проводяться ніякі додаткові роботи, все чітко за кошторисом. Крім того, ми говоримо нашим клієнтам тільки про ті роботи, які дійсно необхідно зробити для ремонту автомобіля, і ніколи не завдаємо тиску з метою нав’язати додаткові послуги. Також завжди можна позначити, які роботи є терміновими, а які можуть почекати деякий час.

Трохи зупинимося на вартості наших послуг. Ми озвучуємо адекватні ціни на наші роботи, не прагнемо зайве їх завищити. В той самий час ми прекрасно знаємо, що хороший сервіс Вольво не може бути занадто дешевим, тому ми орієнтуємося на співвідношення ціни і якості. Для того, щоб довідатися про ціни на наші послуги, зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті і наші Вольво сервисфахівці дадуть докладну консультацію з вартості робіт і деталей.

Перелік робіт по ремонту автомобіля Вольво:

 • ремонт шасі Вольво:
 • ремонт трансмісії Volvo;
 • ремонт ходової частини;
 • ремонт механізмів управління (гальмівна система, рульове управління).
 • ремонт двигуна Вольво.

Діагностика Вольво

Автомобілі з кожним роком все більше оснащуються комп’ютерними системами управління. Це, з одного боку, робить автомобіль більш надійним, безпечним і комфортним. З іншого боку, з’являється складність діагностики та ремонту, для яких потрібно набагато більш технологічне обладнання і більш висока кваліфікація.

Комп’ютерна діагностика Вольво дозволяє за допомогою спеціалізованих приладів (сканерів, комп’ютерних стендів) виявити фактичний стан модулів управління різними системами.

Для того, щоб зрозуміти причину неполадки й побудувати чіткий план обслуговування або ремонту автомобіля, необхідна професійна і якісна комплексна діагностика. “Ваш Автосервіс” оснащений відмінним діагностичним обладнанням, що дозволяє точно визначити несправність систем автомобіля. Фахівці, які проводять діагностику Вольво, мають великий досвід у виконанні подібних робіт, регулярно проходять навчання і підвищують свою кваліфікацію.

Комп’ютерна діагностика електронних систем автомобіля дозволяє за допомогою спеціалізованих приладів (сканерів, комп’ютерних стендів) виявити фактичний стан модулів управління різними системами.

Обслуговування Вольво

Наш автосервіс здійснює обслуговування Вольво у Львові. Ви можете звернутися до нас з питань післягарантійного обслуговування автомобіля.

Список деяких робіт з обслуговування Volvo:

 • заміна масла в коробці Вольво;
 • заміна паливного фільтра;
 • заміна гальмівних колодок;
 • заміна повітряного фільтра Вольво;
 • заміна свічок Вольво і т.д.

Основні правила, за якими ми працюємо:

 • Ми є спеціалізованим автосервісом Вольво. Тому чітка спеціалізація СТО “Ваш Автосервіс” – це гарантія якості виконуваних робіт, і як наслідок кращий технічний сервіс для Вашого Volvo.
 • Ви завжди дізнаєтеся вартість робіт і запасних частин до того, як проводиться ремонт. Весь процес ремонту свого автомобіля Ви можете контролювати особисто. Чесність і відкритість – наші основні принципи.
 • Ми розуміємо цінність часу, як єдиного ресурсу, що не поповнюється. Тому ми завжди намагаємося точно в строк виконувати ремонт Вашого автомобіля.
 • Наше завдання – економія, оптимізація Ваших витрат на запасні частини і витратні матеріали. Тому ми завжди запропонуємо Вам вибір між оригінальними запасними частинами автомобілів Volvo та альтернативними.
 • Низька вартість нормогодини на ремонт Volvo: нашим постійним клієнтам ми надаємо знижки на роботи та запчастини.
 • Гарантія якості на всі види виконуваних нами робіт. Ми так само надаємо гарантію на запасні частини, придбані та встановлені в нашому сервісі.