Встановлення автосигналізацій у Львовi

Наша компанія «Ваш Автосервіс» пропонує свої послуги з установки автосигналізації у Львовi за доступною ціною. Ми Установка автосигналізацій автомобілянедорого встановлюємо сигналізації на автомобілі будь-яких марок і будь-яких моделей.

Кожен автовласник турбується про безпеку свого автомобіля. Установка сигналізації – це одна з найбільш ефективних і поширених заходів щодо захисту машини від угону. Крім того, такі системи не тільки забезпечують безпеку авто, але і можуть виконувати інші функції. Так, наприклад, популярні моделі автосигналізацій з можливістю автоматичного запуску двигуна. Ця функція дозволяє прогрівати машину в холодну погоду, не виходячи з дому.

Види сигналiзацiй

1.Автомобільние сигналізації без зворотного зв’язку

Можливість відкрити / закрити машину. Присутній сигнальна сирена з датчиком удару. Найбільш бюджетний варіант.

2.Автомобільние сигналізації зі зворотним зв’язком

Сигналізації з пейджером, на якому відображається інформація про автомобіль, якщо щось відбувається під час вашої відсутності.

3.Автомобільние сигналізації з автозапуском

Автомобільні сигналізації з брелоком, за допомогою якого можливо дистанційно завести двигун і прогріти його. Сигналізації з автоматичним запуском керовані з мобільного телефону.

4.Телематіческіе системи безпеки

Прив’язка до стільникового телефону. Інформація про автомобіль дублюється у вигляді СМС або дзвінка.

Установка автосигналізацій авто5.Охранний комплекс сигналізації

Вона складається з:

 • Автомобільної сигналізації з діалоговим кодом, кодової аларм-секретки, механічний блокіратор, діагностичний роз’єм, замок на капот, маячок для відстеження авто.
 • До складу охоронного комплексу сигналізації входить
 • Автомобільна сигналізація з діалогововим кодом.
 • Кодова аларм-секретка (електронне протиугінний пристрій).
 • Механічний блокіратор (блокування рульового вала).
 • Діагностичний роз’єм. У будь-якому сучасному авто – є роз’єм, через який включається діагностичне обладнання. Зловмисники за допомогою ноутбука можуть легко завести ваш автомобіль і поїхати. Ми ставимо заглушку, яка запобігає запис нових ключів в автомобіль. Відповідно, зв’язку з бортовим комп’ютером – немає.
 • Замок на капот.
 • Мітка / закладка. Маячок сигналізації «ховається» в автомобілі. Можна відстежувати місце розташування авто на вашому телефоні. Знаходиться в автономному режимі. Якщо ви хочете знати місце розташування авто – ви відправляєте СМС-запит. І вам приходить посилання на карту Google.Maps: система показує місце розташування автомобіля з точністю до 10 метрів.

Для максимальної безпеки ми рекомендуємо встановлювати саме охоронний комплекс.

Щоб захистити свою машину від угону, рекомендується встановити комплексну охоронну систему, що включає в себе кілька складових. Обійшовшись тільки сигналізацією і блокуванням дверей, ви серйозно ризикуєте своїм авто, адже такий захист можна зламати. Саме тому для повної безпеки автомобіль повинен бути оснащений комплексним захистом, яка контролює кілька важливих вузлів одночасно.

Комплексна протиугінна система дозволить завжди знати розташування автомобіля і всі його основні параметри, вся ця інформація доступна вам в будь-який момент.

Чому наші автомобільні сигналізації настільки безпечні?

Розташування встановлених нами пристроїв, практично, неможливо виявити – жодне зовнішнє «тестування» їх не визначить. І зловмисникам необхідно послідовно розблокувати більше 5 пристроїв сигналізації. Що само по собі, практично, недосяжно.

Установка автосигналізаційЧому вигідно встановити у нас?

 • Аналогів нашому охоронному комплексу у Львові – ні. Ваш автомобіль буде надійно захищений.
 • У дилера автомобільна сигналізація коштує на 4000 – 5000 грн. дорожче.
 • Ви отримуєте гарантію від 6 місяців до 5 років.
 • Ви впевнені, адже робота з вашим авто виконана професійно.

Як відбувається установка сигналізації на авто?

Якщо ви бажаєте убезпечити ваш автомобіль за допомогою сигналізації – залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте за номером найближчого до вас представництва нашої компанії. Співробітники нашої компанії уточнять у вас всі необхідні деталі і при необхідності проконсультують з приводу вибору протиугінної системи. У нас ви можете довідатися про ціни на сигналізації на автомобіль установкою в нашому сервісі. Також ви можете купити автомобільну сигналізацію самостійно, і звернутися в наш сервіс лише за її монтажем. Наші майстри готові виконати установку протиугінної системи будь-якої моделі, за умови її сумісності з вашим авто.

Після того, як всі деталі робіт будуть обговорені, вам залишиться лише приїхати в наш сервіс в призначений час. Процедура по установці автомобільної сигналізації займає від двох до п’яти годин. По закінченню робіт вам залишиться лише перевірити якість наданої послуги, поставити підписи на приймальному акті і оплатити замовлення. З цього моменту ви стаєте власником автомобіля зі встановленою сучасної протиугінною системою.

Багато компаній займаються установкою автосигналізацій у Львові. Однак ця процедура потрібна особливої ​​майстерності, адже при установці протиугінною системи безпосередньо задіюється «мізки» авто. Неакуратне або неправильне виконання установки може призвести до неадекватної поведінки автомобіля, проблемам з запуском двигуна і іншим складнощів. Саме тому слід звертатися лише до професіоналів своєї справи. Компанія «Ваш Автосервіс» – поза всякими сумнівами належить до їх числа, готова виконати сертифіковану установку сигналізації за прийнятною ціною! Чекаємо вас в наших сервісах.