Saab сервіс у Львові

На вітчизняному ринку шведські автомобілі «Сааб» складно назвати найпопулярнішими, тим не менш, шанувальників більш Saab сервіс автомобіляніж достатньо. Кожен власник розраховує на професійний сервіс і якісний ремонт, тому СТО «Ваш Автосервіс» радий запропонувати свої послуги. Ми гарантуємо якісний ремонт Saab у Львові в максимально короткі терміни, а наш прайс-лист вас обов’язково приємно здивує.

Завдяки власному складу запчастин і витратних матеріалів більшість видів робіт може бути виконано в день звернення на СТО.

Запорукою високої якості ремонтних робіт та технічного обслуговування є наявність найсучаснішого обладнання та інструментів, які знаходяться в руках фахівців з багаторічним досвідом. Звертаючись в наш автосервіс, можете бути впевнені в тому, що ваше авто буде приведено в ідеальний технічний стан.

Широкий вибір комп’ютерного діагностичного обладнання, включаючи стенди для перевірки гальмівної системи та підвіски, дозволяють в найкоротші терміни визначити всі відхилення в роботі вузлів і агрегатів. Ретельна діагностика дозволяє не тільки виявити найменші несправності, але і значно скоротити час ремонту. Але це не єдине, що пропонує наш сервісний центр. Практично на всі виконані роботи надається значна гарантія.

Ціни на ремонт та сервіс Saab (прайс-лист)

Послуга Ціна
Комп’ютерна діагностика від 200 грн
Діагностика ходової частини від 150 грн
Діагностика двигуна від 150 грн
Ремонт ходової частини від 450 грн
Заміна масла АКПП від 450 грн
Заміна ременя ГРМ від 1100 грн
Послуги автоелектрика від 100 грн
Ремонт (реставрація) рульової рейки від 1800 грн
Ремонт двигуна від 4000 грн
Ремонт автокондиціонера від 500 грн
Вирізання каталізатора від 800 грн
Видалення сажевого фільтра від 2500 грн
Заміна зчеплення від 1600 грн
Чіп тюнінг від 2800 грн
Ремонт турбіни від 3500 грн
Розвал сходження від 300 грн
Усі ціни на послуги автосервісу

Модельний ряд марки Saab

За свою історію шведський автовиробник випустив не один десяток моделей, багато з них продавалися і на російському Saab сервіс авторинку. Тому ми раді запропонувати власникам цих автомобілів професійний сервіс «Сааб». Досвід наших співробітників дозволяє усунути будь-яку несправність, незалежно від моделі авто, його віку або пробігу.

Наші послуги доступні всім власникам «Сааб», включаючи моделі:

 • Saab 9-3;
 • Saab 9-4X;
 • Saab 9-5;
 • Saab 900;
 • Saab 9000.

При ремонті та технічному обслуговуванні автомобілів використовуються сучасні, перевірені витратні матеріали та запчастини, що є додатковою гарантією високої якості виконаних робіт.

Список робіт в сервісі

Крім сучасного обладнання, інструментів і діагностичних стендів, техцентр «Сааб» пропонує послуги фахівців усіх Saab сервіснапрямків: від мотористів до професійних малярів. Це дає можливість запропонувати своїм клієнтам широкий спектр робіт і послуг, що включає:

 • комп’ютерну діагностику;
 • послуги автоелектрика;
 • ремонт ДВС і трансмісії;
 • ремонт гальмівної системи;
 • чистку паливної системи;
 • ремонт ходової частини та кермового управління.

Спеціальні стапелі дозволяють виконувати складні роботи з відновлення геометрії кузова навіть після серйозних ДТП. Герметичні фарбувальні камери забезпечують якість, схожу з заводським забарвленням авто.

Діагности проводять аналіз систем авто, перевіряють параметри роботи, розшифровують і скидають помилки. Під час ремонту Сааб в СТО “Ваш Автосервіс” фахівці замінять зношені деталі, підберуть нові запчастини, які є в наявності на складі сервісу. Серед них автозапчастини від дилера і сторонніх виробників.

Приймемо автомобіль в будь-який час – відразу або запишемо на зручну дату. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте за номером телефону.

Несправності Saab, які часто зустрічаються

 1. Підвищена витрата палива. У бензинових ДВЗ виходять з ладу вимикач паливного насоса та імобілізатор. Причини – знижений тиск компресії або розрив ланцюга.
 2. У дизельних двигунах є ряд проблем:
 • збій регулювання початку подачі палива;
 • несправності ПНВТ і форсунок;
 • поломка запірного клапана;
 • поява повітря в лініях подачі палива.
 1. У моделях 93 і 95 зустрічаються пошкодження електронної дросельної заслінки Hella.
 2. Несправності блоку АБС унаслідок обриву напівпровідників датчиків швидкості всередині блоку управління.