Renault сервіс у Львові

Ми дбаємо про те, щоб ваш Renault доставляв вам тільки задоволення! Для досягнення цієї мети ми скрупульозно Renault сервіс автомобілявиконуємо, розроблений виробником, регламент обслуговування і ремонту автомобілів, використовуємо виключно оригінальні запчастини Renault і залучаємо до роботи тільки кваліфікованих механіків.

  • ТО і ремонт
  • Кузовний ремонт
  • Акції на сервіс

Сучасні автомобілі все частіше залежать від програмного забезпечення блоків управління, які є важливою і невід’ємною частиною їх конструкції. Виробник своєю чергою постійно покращує роботу цих блоків, в результаті чого програмне забезпечення автомобіля потребує оновлення. Тільки професійний сервіс здатний своєчасно оновити програмне Renault сервіс автозабезпечення вашого Рено і забезпечити його комфортне і безпечне володіння.

Автомобіль Renault – це досконалий і складний механізм. Тільки ми володіємо повним комплектом необхідного інструменту та обладнання, яке здатне обслужити або відремонтувати ваш автомобіль в найкоротші терміни по всім вимогам виробника.

Наші механіки постійно вдосконалюють свою майстерність на виробничих майданчиках Рено, як в Україні, так і за кордоном, беруть участь в корпоративних заходах з підвищення кваліфікації, вивчають стандарти та регламенти обслуговування автомобілів Рено відповідно до високих стандартів якості компанії.

Ціни на ремонт та сервіс Renault (прайс-лист)

Послуга Ціна
Комп’ютерна діагностика від 200 грн
Діагностика ходової частини від 150 грн
Діагностика двигуна від 150 грн
Ремонт ходової частини від 450 грн
Заміна масла АКПП від 450 грн
Заміна ременя ГРМ від 1100 грн
Послуги автоелектрика від 100 грн
Ремонт (реставрація) рульової рейки від 1800 грн
Ремонт двигуна від 4000 грн
Ремонт автокондиціонера від 500 грн
Вирізання каталізатора від 800 грн
Видалення сажевого фільтра від 2500 грн
Заміна зчеплення від 1600 грн
Чіп тюнінг від 2800 грн
Ремонт турбіни від 3500 грн
Розвал сходження від 300 грн
Усі ціни на послуги автосервісу

Ми здійснюємо:

  • гарантійне і післягарантійне технічне обслуговування;
  • високоякісну комп’ютерну діагностику;
  • Renault сервіскомп’ютерну перевірку і регулювання розвалу-сходження;
  • діагностування і повний комплекс робіт по ходовій частині;
  • ремонт двигуна, механічних і автоматичних трансмісій, електрообладнання;
  • підготовку автомобілів до обов’язкового технічного огляду;
  • кузовні та фарбувальні роботи.

Ці та інші види робіт здійснюються тільки на якісному обладнанні, відповідному стандартам виробників. Наша станція технічного обслуговування оснащена відповідно до вимог компанії Renault і має сучасне обладнання для ремонту будь-якого ступеня складності.

Здійснюючи сервісне обслуговування Renault в СТО “Ваш Автосервіс”, ви можете бути впевнені, що всі роботи будуть проведені на найвищому рівні. А щоб скрасити ваше очікування обслуговування автомобіля, в автосервісі Рено передбачена зручна зона відпочинку з безкоштовним інтернетом, переглядом ТБ-передач, добіркою журналів і ароматною кавою.