Renault сервіс у Львові

Ми дбаємо про те, щоб ваш Renault доставляв вам тільки задоволення! Для досягнення цієї мети ми скрупульозно Renault сервіс автомобілявиконуємо, розроблений виробником, регламент обслуговування і ремонту автомобілів, використовуємо виключно оригінальні запчастини Renault і залучаємо до роботи тільки кваліфікованих механіків.

  • ТО і ремонт
  • Кузовний ремонт
  • Акції на сервіс

Сучасні автомобілі все частіше залежать від програмного забезпечення блоків управління, які є важливою і невід’ємною частиною їх конструкції. Виробник своєю чергою постійно покращує роботу цих блоків, в результаті чого програмне забезпечення автомобіля потребує оновлення. Тільки професійний сервіс здатний своєчасно оновити програмне Renault сервіс автозабезпечення вашого Рено і забезпечити його комфортне і безпечне володіння.

Автомобіль Renault – це досконалий і складний механізм. Тільки ми володіємо повним комплектом необхідного інструменту та обладнання, яке здатне обслужити або відремонтувати ваш автомобіль в найкоротші терміни по всім вимогам виробника.

Наші механіки постійно вдосконалюють свою майстерність на виробничих майданчиках Рено, як в Україні, так і за кордоном, беруть участь в корпоративних заходах з підвищення кваліфікації, вивчають стандарти та регламенти обслуговування автомобілів Рено відповідно до високих стандартів якості компанії.

Ціни на ремонт та сервіс Renault (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Комп’ютерна діагностикавід 200 грн
Діагностика ходової частинивід 150 грн
Діагностика двигунавід 150 грн
Ремонт ходової частинивід 450 грн
Заміна масла АКППвід 450 грн
Заміна ременя ГРМвід 1100 грн
Послуги автоелектрикавід 100 грн
Ремонт (реставрація) рульової рейкивід 1800 грн
Ремонт двигунавід 4000 грн
Ремонт автокондиціонеравід 500 грн
Вирізання каталізаторавід 800 грн
Видалення сажевого фільтравід 2500 грн
Заміна зчепленнявід 1600 грн
Чіп тюнінгвід 2800 грн
Ремонт турбінивід 3500 грн
Розвал сходженнявід 300 грн
Усі ціни на послуги автосервісу

Ми здійснюємо:

  • гарантійне і післягарантійне технічне обслуговування;
  • високоякісну комп’ютерну діагностику;
  • Renault сервіскомп’ютерну перевірку і регулювання розвалу-сходження;
  • діагностування і повний комплекс робіт по ходовій частині;
  • ремонт двигуна, механічних і автоматичних трансмісій, електрообладнання;
  • підготовку автомобілів до обов’язкового технічного огляду;
  • кузовні та фарбувальні роботи.

Ці та інші види робіт здійснюються тільки на якісному обладнанні, відповідному стандартам виробників. Наша станція технічного обслуговування оснащена відповідно до вимог компанії Renault і має сучасне обладнання для ремонту будь-якого ступеня складності.

Здійснюючи сервісне обслуговування Renault в СТО “Ваш Автосервіс”, ви можете бути впевнені, що всі роботи будуть проведені на найвищому рівні. А щоб скрасити ваше очікування обслуговування автомобіля, в автосервісі Рено передбачена зручна зона відпочинку з безкоштовним інтернетом, переглядом ТБ-передач, добіркою журналів і ароматною кавою.