Infiniti сервіс у Львові

Infiniti сервіс автомобіля

СТО «Ваш Автосервіс» пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг з ремонту автомобілів Інфініті у Львові. Наші фахівці проведуть повну діагностику вашого автомобіля. У наших майстрів великий досвід у сфері ремонту та обслуговування Infiniti.

Вартість ремонту Інфініті на СТО “Ваш Автосервіс”

Дізнатися прайс-лист на основні роботи дуже просто! Наводите «мишкою» на Вашу модель і обираєте пункт з переліку послуг (наприклад, «ремонт підвіски»). Натискаєте на нього і розділ з детальним описом проведених робіт і розцінок перед Вами.

На СТО “Ваш Автосервіс” Ви ​​можете пройти планове технічне обслуговування Інфініті. Кожну операцію наші фахівці роблять відповідно до офіційного регламенту заводу-виробника, керуючись технічними нотами. Як дізнатися ціну на ТО? Досить зробити 3 кліка мишкою. За допомогою онлайн-калькулятора на сайті вибираєте модель автомобіля, вказуєте модифікацію та уточнюєте пробіг. Після внесення всієї інформації Ви бачите таблицю з докладним описом робіт, матеріалів і запчастин. Нижче вказана підсумкова вартість техобслуговування Вашого автомобіля з урахуванням всіх параметрів.

Ціни на ремонт та сервіс Infiniti (прайс-лист)

Послуга Ціна
Комп’ютерна діагностика від 200 грн
Діагностика ходової частини від 150 грн
Діагностика двигуна від 150 грн
Ремонт ходової частини від 450 грн
Заміна масла АКПП від 450 грн
Заміна ременя ГРМ від 1100 грн
Послуги автоелектрика від 100 грн
Ремонт (реставрація) рульової рейки від 1800 грн
Ремонт двигуна від 4000 грн
Ремонт автокондиціонера від 500 грн
Вирізання каталізатора від 800 грн
Видалення сажевого фільтра від 2500 грн
Заміна зчеплення від 1600 грн
Чіп тюнінг від 2800 грн
Ремонт турбіни від 3500 грн
Розвал сходження від 300 грн
Усі ціни на послуги автосервісу

Переваги ремонту Infiniti на СТО «Ваш Автосервiс»

  • Infiniti сервіс авто100% гарантія на виконані роботи та встановлені запчастини.
  • Наявність власного складу запчастин (оригінальні та сертифіковані аналоги). Вам не потрібно замовляти, шукати деталі і купувати їх самостійно.
  • Оснащеність. Наша СТО обладнана найсучаснішим обладнанням. Є більше ніж 20 потужних підіймачів «Atis», дилерський сканер, станція заправки системи кондиціонування Brainbee, розвал-сходження з технологією 3 D, обладнання Hofmann для шиномонтажу.
  • При проходженні техобслуговування ми пропонуємо Вам безкоштовний і повний огляд ходової, гальмівної, рульової систем Вашого автомобіля, а також освітлення.
  • Можливість особисто бути присутнім при ремонті вашого автомобіля.
  • Зручна клієнтська зона – до Ваших послуг м’які дивани, супутникове телебачення і Wi-Fi, автомати з напоями та снеками.
  • Можливість здати автомобіль після 18:00 і отримати знижку в 10%. Машина буде готова на наступний ранок.