Hyundai сервіс у Львові

Автомобілі Hyundai дуже рідко виходять з ладу, проте огляд, діагностику, ТО і незначний ремонт дозволяється регулярно. В Hyundai сервіс автомобіляході діагностики можуть виявитися неполадки, які не помітні при управлінні автомобілем. Це дозволить уникнути більш дорогого ремонту і забезпечить довгу і безвідмовну роботу вашої машини.

Ми пропонуємо професійне післягарантійне обслуговування всім власникам автомобілів Hyundai, незалежно від моделі і комплектації.

Чи потрібно вам просто зробити заміну масла, поставити протиугінну систему або виконати більш трудомісткі роботи, наприклад, ремонт підвіски або гальмівної системи, двигуна авто – до ваших послуг вмілі руки наших фахівців і новітні технології!

СТО “Ваш Автосервіс” спеціалізуються на ремонті і технічному обслуговуванні автомобілів Hyundai. Нам відомі всі нюанси, пов’язані з ремонтом машин цієї марки. Наявність сучасних діагностичних стендів для дизельних і бензинових двигунів, підйомників, 3D- стендів для регулювання розвал / сходження і іншого найсучаснішого обладнання дозволяє нам виробляти діагностику і ремонт будь-якого рівня складності.

Балансування коліс або їх заміна проводиться на інноваційному верстаті, рекомендованому найбільшими виробниками авто, відмінно зарекомендував себе в багатьох найбільших автосервісах як оптимальне обладнання для балансування коліс, виміру бічного впливу по відведенню шини, радіального впливу і навантаженого биття.

Обслуговування автомобілів Hyundai в нашому СТО за якістю не поступається, а в деяких випадках і перевершує сервіс в авторизованих дилерських центрах. Адже дилери в разі поломки окремих вузлів або агрегатів змінюють деталь повністю, що в кілька разів дорожче.

Найпоширеніші «захворювання» Hyundai

Досить часто причиною несправностей автомобілів Hyundai є поломки в двигунах. Вони виникають внаслідок використання Hyundai сервіс автонеякісних марок бензину, а тому слід уважно ставитися до того, якої якості паливо заливається в бак вашої машини. Виявити і усунути поломки в силовій частині під силу тільки кваліфікованим і досвідченим фахівцям, що мають необхідні навички і базу будівель.

Пам’ятайте про те, що від низькоякісного палива горять свічки, засмічуються форсунки і вся паливна система. Все це вимагає незапланованого ремонту і тягне за собою додаткові витрати.

Ще однією болючою частиною Hyundai є ремінь ГРМ. Після кожних 60 тис. Км пробігу він вимагає заміни. В іншому випадку ремінь може обірватися і, як наслідок, виникне більш серйозна поломка.

Є в Hyundai і унікальні поломки. Наприклад, в моделі Getz присутня заводський дефект, пов’язаний з холодним запуском і довгою заведенням автомобіля. Наші фахівці усунуть і ці проблеми.

Крім цього, в наших силах зробити діагностику і подальший ремонт не тільки механічних вузлів, але і діагностику активних і пасивних систем безпеки, електронних блоків: Airbag і SRS, ABS, курсової стійкості і т.д ..

СТО “Ваш Автосервіс” – надійний «терапевт» вашого авто.

СТО “Ваш Автосервіс” надає послуги з ремонту та обслуговування корейських автомобілів і зарекомендувала себе як надійний найбільший автосервіс, оснащений найсучаснішим обладнанням і фахівцями. Багато власників Hyundai воліють проводити планові техогляди, діагностику, усувати серйозні неполадки саме у нас.

На це є багато причин:

На СТО “Ваш Автосервіс” зручна клієнтська зона. Ми пропонуємо комплексне вирішення проблеми: від діагностики, пошуку Hyundai сервіснеобхідної запчастини, до її установки. У нас тільки оригінальні якісні запчастини, які є завжди в наявності на складі. Це дозволяє нам виробляти якісне обслуговування автомобіля в найкоротші терміни. Це важливо! Знайома ситуація, коли необхідно тривалий час чекати, щоб фахівці визначили поломку, ще довше, поки потрібна деталь буде замовлена ​​і потрапить в автомайстерню, а потім ще потрібен час для її установки? Все це може зайняти тривалий час! Однак “Ваш Автосервіс” так не працює і завжди пам’ятає про те, що клієнтам потрібен якісний ремонт з термінами «ще вчора».

Ми даємо гарантію як на запчастини, так і всі види робіт.

Наша компанія виробляє регулярні акції, на постійній основі діє дисконтна програма для наших постійних клієнтів.

У Кореане ціни на запчастини і ремонт на порядок нижче, ніж у дилерів.

Кому саме довірити ремонт і діагностику Hyundai – ваш вибір і ваше рішення! Ми не будемо і не маємо права нав’язувати вам свою точку зору. Але якщо ви оберете нас, ми будемо дуже раді!

Наші двері завжди відкриті для вас!