Hyundai сервіс у Львові

Автомобілі Hyundai дуже рідко виходять з ладу, проте огляд, діагностику, ТО і незначний ремонт потрібно проводити регулярно. В Hyundai сервіс автомобіляході діагностики можуть виявитися неполадки, які не помітні при управлінні автомобілем. Це дозволить уникнути більш дорогого ремонту і забезпечить довгу і безвідмовну роботу вашої машини.

Ми пропонуємо професійне післягарантійне обслуговування всім власникам автомобілів Hyundai, незалежно від моделі та комплектації.

Вам потрібно просто зробити заміну масла, поставити протиугінну систему або виконати більш трудомісткі роботи, наприклад, ремонт підвіски або гальмівної системи, двигуна авто – до ваших послуг вмілі руки наших фахівців і новітні технології!

СТО “Ваш Автосервіс” спеціалізуються на ремонті та технічному обслуговуванні автомобілів Hyundai. Нам відомі всі нюанси, пов’язані з ремонтом машин цієї марки. Наявність сучасних діагностичних стендів для дизельних і бензинових двигунів, підіймачів, 3D- стендів для регулювання розвал-сходження та іншого найсучаснішого обладнання дозволяє нам виробляти діагностику і ремонт будь-якого рівня складності.

Балансування коліс або їх заміна проводиться на інноваційному верстаті, рекомендованому найбільшими виробниками авто, відмінно зарекомендованому себе в багатьох найбільших автосервісах як оптимальне обладнання для балансування коліс, виміру бічного впливу по відведенню шини, радіального впливу і навантаженого биття.

Ціни на ремонт та сервіс Hyundai (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Комп’ютерна діагностикавід 200 грн
Діагностика ходової частинивід 150 грн
Діагностика двигунавід 150 грн
Ремонт ходової частинивід 450 грн
Заміна масла АКППвід 450 грн
Заміна ременя ГРМвід 1100 грн
Послуги автоелектрикавід 100 грн
Ремонт (реставрація) рульової рейкивід 1800 грн
Ремонт двигунавід 4000 грн
Ремонт автокондиціонеравід 500 грн
Вирізання каталізаторавід 800 грн
Видалення сажевого фільтравід 2500 грн
Заміна зчепленнявід 1600 грн
Чіп тюнінгвід 2800 грн
Ремонт турбінивід 3500 грн
Розвал сходженнявід 300 грн
Усі ціни на послуги автосервісу

Обслуговування автомобілів Hyundai у нашому СТО за якістю не поступається, а в деяких випадках і перевершує сервіс в авторизованих дилерських центрах. Адже дилери в разі поломки окремих вузлів або агрегатів змінюють деталь повністю, що в кілька разів дорожче.

Найпоширеніші «захворювання» Hyundai

Досить часто причиною несправностей автомобілів Hyundai є поломки у двигунах. Вони виникають внаслідок використання Hyundai сервіс автонеякісних марок бензину, а тому слід уважно ставитися до того, якої якості паливо заливається в бак вашої машини. Виявити та усунути поломки в силовій частині під силу тільки кваліфікованим і досвідченим фахівцям, що мають необхідні навички та інструменти.

Пам’ятайте про те, що від низькоякісного палива горять свічки, засмічуються форсунки й вся паливна система. Все це вимагає незапланованого ремонту і тягне за собою додаткові витрати.

Ще однією болючою частиною Hyundai є ремінь ГРМ. Після кожних 60 тис.км. пробігу він вимагає заміни. В іншому випадку ремінь може обірватися і, як наслідок, виникне більш серйозна поломка.

Є в Hyundai і унікальні поломки. Наприклад, в моделі Getz присутній заводський дефект, пов’язаний з холодним запуском і довгим заведенням автомобіля. Наші фахівці усунуть і ці проблеми.

Крім цього, в наших силах зробити діагностику і подальший ремонт не тільки механічних вузлів, але і діагностику активних і пасивних систем безпеки, електронних блоків: Airbag і SRS, ABS, курсової стійкості і т.д.

СТО “Ваш Автосервіс” – надійний «терапевт» вашого авто.

СТО “Ваш Автосервіс” надає послуги з ремонту та обслуговування корейських автомобілів і зарекомендував себе як надійний автосервіс, оснащений найсучаснішим обладнанням і фахівцями. Багато власників Hyundai воліють проводити планові техогляди, діагностику, усувати серйозні неполадки саме у нас.

На це є багато причин:

На СТО “Ваш Автосервіс” зручна клієнтська зона. Ми пропонуємо комплексне вирішення проблеми: від діагностики, пошуку Hyundai сервіснеобхідної запчастини, до її установки. У нас тільки оригінальні якісні запчастини, які є завжди в наявності на складі. Це дозволяє нам робити якісне обслуговування автомобіля в найкоротші терміни. Це важливо! Знайома ситуація, коли необхідно тривалий час чекати, щоб фахівці визначили поломку, ще довше, поки потрібна деталь буде замовлена ​​і потрапить в автомайстерню, а потім ще потрібен час для її установки? Все це може зайняти тривалий час! Однак “Ваш Автосервіс” так не працює і завжди пам’ятає про те, що клієнтам потрібен якісний ремонт з термінами «ще вчора». Необхідну деталь, у разі її відсутності, можуть доставити в той же день, що значно прискорить ремонт авто.

Ми даємо гарантію як на запчастини, так і всі види робіт.

Наша компанія робить регулярні акції, на постійній основі діє дисконтна програма для наших постійних клієнтів.

У нас ціни на запчастини та ремонт на порядок нижче, ніж у дилерів.

Кому саме довірити ремонт і діагностику Hyundai – ваш вибір і ваше рішення! Ми не будемо і не маємо права нав’язувати вам свою точку зору. Але якщо ви оберете нас, ми будемо дуже раді!

Наші двері завжди відкриті для вас!