BMW сервіс у Львові

Сервісний центр «Ваш Автосервіс» надає своїм клієнтам широкий спектр послуг з обслуговування автомобілів BMW. Сервіс, BMW сервіс автомобіляякий ми надаємо, є одним з кращих у Львові. Спеціалізовані майстри, обладнання, інструменти та сотні вдячних клієнтів говорять про наш професіоналізм краще, ніж ми самі. Діагностика та ремонт двигуна, ходової частини, підвіски, АКПП, електронних систем автомобіля. Роботи виконуються в найкоротші терміни, на найвищому рівні.

Як ми вже згадали, ми пропонуємо до вашої уваги широке розмаїття робіт з ремонту і поліпшення умов експлуатації вашого автотранспорту. А саме:

  • Ремонт технічного та електрообладнання. В дане широке поняття включається ремонт і настройка двигуна, підвіски, коробки передач (як механічної, так і автомат), гальмівні диски, і так далі.
  • Здійснення робіт по сезонній зміні гуми, включаючи розвал-сходження і балансування коліс.
  • Профілактика мотора: заміна ланцюга ГРМ, мийка Vanos.
  • Заміна технічних рідин: гальмівна рідина, масло, а також фільтри.
  • Комп’ютерна діагностика БМВ і подальше виявлення дефектів в роботі автомобіля.
  • Кузовний ремонт будь-якої складності з наявними запчастинами на складі.

Ціни на ремонт та сервіс BMW (прайс-лист)

Послуга Ціна
Комп’ютерна діагностика від 200 грн
Діагностика ходової частини від 150 грн
Діагностика двигуна від 150 грн
Ремонт ходової частини від 450 грн
Заміна масла АКПП від 450 грн
Заміна ременя ГРМ від 1100 грн
Послуги автоелектрика від 100 грн
Ремонт (реставрація) рульової рейки від 1800 грн
Ремонт двигуна від 4000 грн
Ремонт автокондиціонера від 500 грн
Вирізання каталізатора від 800 грн
Видалення сажевого фільтра від 2500 грн
Заміна зчеплення від 1600 грн
Чіп тюнінг від 2800 грн
Ремонт турбіни від 3500 грн
Розвал сходження від 300 грн
Усі ціни на послуги автосервісу

Довіряючи вашу машину нашій компанії, ви можете не турбуватися про високу якість отриманих робіт. Наші майстри мають BMW сервіс автобагаторічний досвід роботи з обслуговування БМВ. По завершенню ремонтних і профілактичних робіт ви отримуєте гарантійний лист. Ми дотримуємося індивідуального ставлення до кожного клієнта, а головне до його машини! Крім цього у нас діє бонусна програма. Вона включає в себе знижкові акції для постійних клієнтів. Крім цього ви отримуєте унікальну можливість отримати знижку на подальше обслуговування, варто лише привести ваше авто до нас один раз! Ми раді запропонувати вам оптимальне співвідношення ціни і якості, яке ви так давно шукали. Поспішайте вступити в ряди наших задоволених клієнтів. У разі виникнення питань ви завжди зможете звернутися за нашими контактними даними, або під’їхати за вказаною адресою. Двері нашого автосервісу завжди відкриті для вас!

Ремонт БМВ у Львові

Ви давно шукайте високоякісний сервіс, що спеціалізується на автомашинах марки BMW? Тоді наша компанія, це те, що вам потрібно!

Ми здійснюємо широкий спектр робіт з обслуговування і ремонту машин баварського походження БМВ у Львові. При вході вас зустріне команда висококваліфікованих працівників, з багаторічним стажем. Перевагою нашого сервісу є те, що ми спеціалізуємося на ремонті, діагностиці та обслуговуванні будь-яких марок авто.

Чому нам довіряють власники БМВ:

  • Величезний склад: ми працюємо без посередників, на пряму з виробниками.
  • Спеціалізація: 5-6 капітальних ремонтів двигунів на місяць!
  • Професіонали: понад 10 років досвіду наших майстрів з автомобільними двигунами!