BMW сервіс у Львові

Сервісний центр «Ваш Автосервіс» надає своїм клієнтам широкий спектр послуг обслуговування автомобілів BMW. Сервіс, BMW сервіс автомобіляякий ми надаємо, є одним з кращих у Львові. Спеціалізовані майстра, обладнання, інструменти та сотні вдячних клієнтів говорять про наш професіоналізм краще, ніж ми самі. Діагностика та ремонт двигуна, ходової частини, підвіски, АКПП, електронних систем автомобіля, роботи виконуються в найкоротші терміни, на найвищому рівні.

Як ми вже згадали, ми пропонуємо до вашої уваги широке розмаїття робіт з ремонту і поліпшення умов експлуатації вашого автотранспорту. А саме:

  • Ремонт технічного та електрообладнання. В даний широке поняття включається ремонт і настройка двигуна, підвіски, коробки передач (як механічної, так і автомат), гальмівні диски, і так далі.
  • Здійснення робіт по сезонної зміні гуми, включаючи сход – розвал і балансування.
  • Профілактика мотора: заміна ланцюга ГРМ, мийка Vanos;
  • Заміна технічних рідин: гальмівна рідина, масло, а також фільтра.
  • Комп’ютерна діагностика БМВ і подальше виявлення дефектів в роботі автомобіля;
  • Кузовний ремонт будь-якої складності з наявними запчастинами на складі.

Довіряючи вашу машину нашої компанії, ви можете не турбуватися про високу якість отриманих робіт. Наші майстри мають BMW сервіс автобагаторічний досвід роботи з обслуговування БМВ. По завершенню ремонтних і профілактичних робіт ви отримуєте гарантійний лист. Ми дотримуємося індивідуального ставлення до кожного клієнта, а головне до його машині! Крім цього у нас діє бонусна програма. Вона включає в себе знижкові акції для постійних клієнтів. Крім цього ви отримуєте унікальну можливість привести в наш автосервіс одного, і отримати знижку на подальше обслуговування! Ми раді запропонувати вам оптимальне співвідношення ціни і якості, яке ви так давно шукали. Поспішайте вступити в ряди наших задоволених клієнтів. У разі виникнення питань ви завжди зможете звернутися за нашими контактними даними, або під’їхати за вказаною адресою. Двері нашого автосервісу БМВ завжди відкриті для вас!

Ремонт БМВ у Львові

Ви давно шукайте високоякісний сервіс, що спеціалізується на автомашинах марки BMW? Тоді наша компанія, це те, що вам потрібно!

Ми здійснюємо широкий спектр робіт з обслуговування і ремонту машин баварського походження БМВ у Львові. При вході до нас вас зустріне команда висококваліфікованих працівників, з багаторічним стажем. Перевагою нашого сервісу BMW, то що ми спеціалізуємося на ремонті, діагностиці та обслуговування BMW.

Чому нам довіряють власники БМВ:

  • Ремонт БМВ Сервіс БМВ. Величезний склад: ми працюємо без посередників, на пряму з виробниками.
  • Ремонт БМВ Сервіс БМВ. Спеціалізація: 5-6 капітальні ремонти двигунів на місяць!
  • Ремонт БМВ Сервіс БМВ. Професіонали: более 10 лет досвід наших майстрів з автомобільними двигуна!