Audi сервіс у Львові

СТО “Ваш Автосервіс” займається обслуговуванням і ремонтом німецьких автомобілів Ауді – це наша головна спеціалізація. Audi сервис автомобиляМи пропонуємо кваліфікований сервіс – відповідно до регламенту і стандартів концерну VAG, щоб продовжити термін служби автомобіля і надовго позбавити Вас від проблем, що виникли. Співробітники СТО своєчасно проходять навчання і сертифікацію, мають досвід роботи в дилерських центрах і на заводах, оснащені сучасним обладнанням і інструментом, а також технічною документацією та діагностичними програмами.

Ауді – класичний представник надійних німецьких автомобілів буде служити вам довго і вірно, якщо ви будете дотримуватися головна умова – постійний догляд, технічне обслуговування та ремонт Audi в сервісному центрі. СТО «Ваш Автосервіс» успішно працює в цих напрямках, має необхідний інструментарій і обладнання. Автомеханіки знають специфіку цієї марки машини, всіх існуючих моделей. Наш сервіс пропонує наступні послуги:

 • діагностику всіх систем, механізмів;
 • заміну витратних матеріалів (ланцюгів, ременів, фільтрів), технічних рідин;
 • Audi сервис авторемонт двигуна і трансмісії;
 • ремонт рульового керування;
 • діагностику і ремонт підвіски;
 • ремонт трансмісії;
 • перевірку електрообладнання;
 • діагностику і ремонт паливної системи.

Ознайомитися з усіма видами робіт, довідатися про ціни на ремонт автомобіля Ауді в автосервісі можна на нашому сайті або по телефону.

Як ми працюємо?

Алгоритм роботи нашого центру відпрацьований. Кожна машина під час вступу до нас проходить етап комп’ютерної діагностики на високоточному обладнанні. Оцінюється як загальний технічний стан машини, так і справність окремих механізмів і систем. Після виявлення поломок автомеханіки відремонтують або замінять поламаних елементи оригінальними запасними частинами, комплектуючими. Крім цього, в нашому центрі проводиться діагностика Ауді перед покупкою.

Чому до нас звертаються клієнти?

Audi сервисМи маємо хорошу репутацію, тому що у нас:

 • ремонт в день звернення (є власний склад із запчастинами, комплектуючими);
 • доступна вартість, інформативність послуг (клієнт знає, що з машиною, за що він платить);
 • грамотні фахівці, що підвищують свою кваліфікацію;
 • гарантії протягом одного року;
 • комфортна зона очікування для клієнтів, де можна відпочити, поки ваш автомобіль оглядають.

Вам необхідний ремонт Audi у Львові? Звертайтеся в СТО «Ваш Автосервіс» – ми допоможемо!

Спектр послуг

Надаємо широкий спектр послуг – від заміни моторного масла і гальмівних колодок до капітального ремонту двигунів і коробок передач. Ремонтуємо електронні системи автомобілів, додаткове обладнання, робимо чіп-тюнінг і т.д. У сервісі є власний склад з великим асортиментом оригінальних запчастин VAG і витратних матеріалів, щоб здійснювати ремонт ауді швидко і гарантувати якість!

Ремонтуємо приватний і комерційний транспорт Volkswagen Audi Group. Діагностика автомобіля виконується за допомогою спеціальних програм, механічно і візуально. Перевіряємо всі електричні системи автомобіля на наявність помилок, несправностей, а також необхідних оновлень програмного забезпечення. Майстри компанії завжди готові надати будь-які консультаційні послуги, при ремонті в нашому автосервісі, допоможуть вибрати запчастини та організовують їх доставку в найстисліші терміни від перевірених постачальників, при відсутності деталей в наявності.

Автосервіс працює з моделями AUDI останніх 15 років випуску: A1, A3, A4, A5, A6, A7, A8, Q3, Q5, Q7, TT і R8. Приїжджаючи на обслуговування і ремонт в Audi-RUS, ви можете бути впевнені в отриманні якісного сервісу від механіків, детально вивчили будову і функціонування вузлів німецьких автомобілів концерну VAG. Семирічний досвід по ремонту Ауді у Львові допомагає з граничною точністю розібратися в неполадку будь-якого характеру. У розпорядженні співробітників сервісного центру ауді необхідні інструменти, щоб діагностувати і відремонтувати автомобіль. Використовуємо оригінальні запасні частини і допустимі аналоги на вибір автовласника.

Сервіс Ауді пропонує індивідуальний і професійний досвід обслуговування. Спектр послуг СТО Audi значно більше описаного на сайті. Потрібно планове ТО, заправка кондиціонера? Або, хочете замінити глушник? У будь-якому випадку, техніки автосервісу терміново вирішать проблему. Ціни на ремонт ауді дізнавайтеся по телефону. Довірте автомобіль компанії з високою репутацією – «Ваш Автосервіс», запишіться на діагностику і ремонт Ауді у Львові сьогодні!