Audi сервіс у Львові

СТО “Ваш Автосервіс” займається обслуговуванням і ремонтом німецьких автомобілів Ауді – це одна з наших головних спеціалізацій. Audi сервис автомобиляМи пропонуємо кваліфікований сервіс – відповідно до регламенту і стандартів концерну VAG, щоб продовжити термін служби автомобіля і надовго позбавити Вас від проблем, що виникли. Співробітники СТО своєчасно проходять навчання і сертифікацію, мають досвід роботи в дилерських центрах і на заводах, оснащені сучасним обладнанням та інструментом, а також технічною документацією та діагностичними програмами.

Ауді – класичний представник надійних німецьких автомобілів буде служити вам довго і вірно, якщо ви будете дотримуватися головної умови – постійний догляд, технічне обслуговування та ремонт Audi в сервісному центрі. СТО «Ваш Автосервіс» успішно працює в цих напрямках, має необхідний інструментарій і обладнання. Автомеханіки знають специфіку цієї марки машини та всіх існуючих моделей. Наш сервіс пропонує наступні послуги:

 • діагностику всіх систем, механізмів;
 • заміну витратних матеріалів (ланцюгів, ременів, фільтрів), технічних рідин;
 • Audi сервис авторемонт двигуна і трансмісії;
 • ремонт кермового управління;
 • діагностику і ремонт підвіски;
 • ремонт трансмісії;
 • перевірку електрообладнання;
 • діагностику і ремонт паливної системи.

Ознайомитися з усіма видами робіт, довідатися про ціни на ремонт автомобіля Ауді в автосервісі можна на нашому сайті або за телефоном.

Як ми працюємо?

Алгоритм роботи нашого центру відпрацьований. Кожна машина під час вступу до нас проходить етап комп’ютерної діагностики на високоточному обладнанні. Оцінюється як загальний технічний стан машини, так і справність окремих механізмів і систем. Після виявлення поломок автомеханіки відремонтують або замінять поламані елементи оригінальними запасними частинами. Крім цього, в нашому центрі проводиться діагностика Ауді перед покупкою.

Ціни на ремонт та сервіс Audi (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Комп’ютерна діагностикавід 200 грн
Діагностика ходової частинивід 150 грн
Діагностика двигунавід 150 грн
Ремонт ходової частинивід 450 грн
Заміна масла АКППвід 450 грн
Заміна ременя ГРМвід 1100 грн
Послуги автоелектрикавід 100 грн
Ремонт (реставрація) рульової рейкивід 1800 грн
Ремонт двигунавід 4000 грн
Ремонт автокондиціонеравід 500 грн
Вирізання каталізаторавід 800 грн
Видалення сажевого фільтравід 2500 грн
Заміна зчепленнявід 1600 грн
Чіп тюнінгвід 2800 грн
Ремонт турбінивід 3500 грн
Розвал сходженнявід 300 грн
Усі ціни на послуги автосервісу

Чому до нас звертаються клієнти?

Audi сервисМи маємо хорошу репутацію, тому що у нас:

 • ремонт в день звернення (є власний склад із запчастинами, комплектуючими);
 • доступна вартість, інформативність послуг (клієнт знає, що з машиною, за що він платить);
 • грамотні фахівці, що підвищують свою кваліфікацію;
 • гарантії протягом одного року;
 • комфортна зона очікування для клієнтів, де можна відпочити, поки ваш автомобіль оглядають.

Вам необхідний ремонт Audi у Львові? Звертайтеся в СТО «Ваш Автосервіс» – ми допоможемо!

Спектр послуг

Надаємо широкий спектр послуг – від заміни моторного мастила і гальмівних колодок до капітального ремонту двигунів і коробок передач. Ремонтуємо електронні системи автомобілів, додаткове обладнання, робимо чіп-тюнінг і т.д. У сервісі є власний склад з великим асортиментом оригінальних запчастин і витратних матеріалів, щоб здійснювати ремонт ауді швидко і гарантувати якість!

Ремонтуємо приватний і комерційний транспорт Volkswagen Audi Group. Діагностика автомобіля виконується за допомогою спеціальних програм, механічно і візуально. Перевіряємо всі електричні системи автомобіля на наявність помилок, несправностей, а також необхідних оновлень програмного забезпечення. Майстри компанії завжди готові надати будь-які консультаційні послуги, при ремонті в нашому автосервісі, допоможуть вибрати запчастини та організують їх доставку в найкоротші терміни, при відсутності деталей в наявності.

Автосервіс працює з моделями AUDI останніх 15 років випуску: A1, A3, A4, A5, A6, A7, A8, Q3, Q5, Q7, TT і R8. Приїжджаючи на обслуговування і ремонт в наш автосервіс, ви можете бути впевнені в отриманні якісного сервісу від механіків, які детально вивчили будову і функціонування вузлів німецьких автомобілів концерну VAG. Багаторічний досвід по ремонту Ауді у Львові допомагає з граничною точністю розібратися в неполадках будь-якого характеру. У розпорядженні співробітників сервісного центру ауді є всі необхідні інструменти, щоб діагностувати та відремонтувати автомобіль. Використовуємо оригінальні запасні частини та допустимі аналоги на вибір автовласника.

Сервіс Ауді пропонує індивідуальний і професійний досвід обслуговування. Спектр послуг СТО Audi значно більше описаного на сайті. Потрібно планове ТО, заправка кондиціонера? Або, хочете замінити глушник? У будь-якому випадку, техніки автосервісу терміново розв’яжуть проблему. Ціни на ремонт ауді дізнавайтеся за телефоном. Довірте ваш автомобіль компанії з високою репутацією – «Ваш Автосервіс», запишіться на діагностику і ремонт Ауді у Львові сьогодні!