Заміна вижимного підшипника у Львові

Вижимний підшипник зчеплення – це механічна частина зчеплення, призначена для відділення диска зчеплення від Заміна вичавного підшипникакошика. Простіше кажучи, він вмикає і вимикає зчеплення. В сучасних механізмах автомобіля використовується два види підшипників: роликовий і гідравлічний кульковий. Перший – звичайний, є механічним пристроєм, що передає зусилля за рахунок жорсткого зв’язку тяги. Гідравлічний діє за допомогою зусилля, створюваного гідросистемою, що не вимагає застосування натиску на педаль.

Коли потрібно міняти вижимний підшипник?

Вижимний підшипник має дуже велику міцність, але на жаль, в якийсь момент він теж може вийти з ладу. Основною ознакою зносу вичавного підшипника є стукіт при заведеному моторі. Хрускіт і скрегіт при витисканні педалі зчеплення однозначно говорить про те, що необхідно перевірити цілісність цього вузла. Іншим приводом, який може служити для перевірки та заміни підшипника, варто відзначити некоректне перемикання передач. Деякі передачі просто не включаються, або включаються і, при цьому, смикають автомобіль, як при початку, так і під час руху.

Вартість заміни вижимного підшипника (прайс-лист)

Послуга Ціна
Заміна вижимного підшипника від 800 грн.

Заміна вичавного підшипника автоЧому вижимний підшипник виходить з ладу?

Найбільш поширеною причиною виходу з ладу вижимного підшипника зчеплення є неправильна експлуатація, яка призводить до його передчасного зносу.

Неправильна експлуатація полягає в нерівномірних навантаженнях, які приходяться на підшипник. Відбувається це тоді, коли, включивши передачу, ви ще деякий час затримуєте ногу на педалі зчеплення. В цей час підшипник йде назад зі свого звичного положення, ведучи й ведений диск. Затримуючись в такому незвичному положенні, він піддається величезним навантаженням, в результаті чого може навіть порушуватись його цілісність.

Майстри СТО “Ваш Автосервіс” завжди проводять заміну вижимного підшипника з високою якістю і незмінним професіоналізмом. Цей тип робіт проводиться в наших майстернях вже понад двадцять років, і досвід, накопичений за ці роки, веде тільки до якісно виконаних замовлень.