Заміна поршневих кілець авто у Львові

СТО пропонує автовласникам повний спектр послуг з обслуговування транспортних засобів, в тому числі і заміну поршневих кілець у Львові. Дану послугу ми надаємо для всіх машин, незалежно від марки та року випуску.

Послуги по заміні поршневих кілець

Заміна поршневих кілець може знадобитися кожному двигуну, тому краще заздалегідь дізнатися, в яких випадках варто бити на сполох:

  • При зниженні потужності двигуна;
  • При підвищеній витраті масла;
  • При виявленні чорного вихлопу.

В цілому ці деталі сильно схильні до зносу і подальши[ поломок через перенесення важких механічних і температурних навантажень. Серед поршневих кілець існують компресійні і маслоз’ємні.

Перші необхідні для запобігання прориву газів і повного захисту картера, другі позбавляються від мастила на стінках циліндра і запобігають випадкам потрапляння масла в камеру згоряння.

Вартість заміни поршневих кілець

ПослугаЦіна
Заміна поршневих кілецьвід 2500 грн.

Особливості заміни поршневих кілець

Двигун внутрішнього згоряння включає в себе поршневу групу: шатуни, поршні і колінчастий вал. З їх допомогою поступальний рух поршня перетворюється в обертальний – маховика.

Одна з найбільш навантажених деталей – поршень встановлюється разом з кільцями, призначення яких:

  • Забезпечення необхідної компресії (ступеня стиснення) – особливо важливо для дизельних моторів. Без цього двигун не розвине достатньої потужності;
  • Запобігання можливості прориву продуктів горіння палива в картер, а масла – в камери згоряння;
  • Підвищення тепловіддачі від поршня до стінок гільзи. Потрібно для збереження робочих площин від задирів;
  • Формування постійного шару масляної плівки на стінках циліндра.

За типом кільця діляться на компресійні – потрібні для забезпечення герметичності і маслоз’ємні – прибирають зайве масло зі стінок циліндра, але залишають плівку.

Поршневі кільця виготовляють з легованих чавунних або сталевих труб методом високоточної різки. Потім їх обробляють, наносять антифрикційне покриття. Склад сплавів і технології створення кожен виробник двигунів тримає в секреті. Тому важливо встановлювати на двигун ті деталі, які для нього рекомендовані.

Щоб замінити поршневі кільця, потрібно частково розібрати двигун, а в ряді випадків демонтувати його. Діагностика та ремонт вимагають спеціальних знань і досвіду – усуненням неполадок займаються мотористи нашого автосервісу.