Ремонт коробки передач у Львові

Механічна коробка передач, поряд з двигуном – одна з найскладніших систем автомобіля. У сучасних моделях МКПП може бути оснащена такою ж кількістю електроніки та супутніх систем, ніж коробка “автомат”. МКПП оснащена також таким вразливим вузлом, як механізм зчеплення, який з часом виходить з ладу, і вважається витратним матеріалом, таким як приводні ремені або ж гальмівні колодки. Також, і в самій МКПП присутня безліч різних деталей, таких, як сальники, Ремонт коробки передач автопідшипники, вали, які з часом можуть виходити з ладу і потребуватиме заміни.

Але як зрозуміти, що з коробкою передач Вашого автомобіля щось трапилося і Вам необхідно відвідати станцію технічного обслуговування? Є кілька можливих симптомів:

 • Гучний звук, який доноситься з боку двигуна/КПП (стукіт, скрегіт, хрускіт, виття);
 • Передачі не включаються/ “вилітають”/ включаються з хрускотом;
 • При нормальній роботі двигуна автомобіль не набирає швидкість;
 • Не працює реверсивна передача;
 • На КПП рясні патьоки масла / масло в коробці швидко закінчується.

Всі ці ознаки говорять про те, що в КПП Вашого автомобіля відбулися неполадки й вони вимагають термінового усунення. Будь-яка не вирішена проблема може посилитися і спричинити відмову інших суміжних і супутніх систем.

Ремонт механічної коробки передач

У Львові “Ваш Автосервіс” займається ремонтом механічних коробок передач. Ми слідуємо німецьким стандартам якості, а також використовуємо тільки оригінальні запчастини та перевірене обладнання. Робота по ремонту МКПП у нашому Ремонт коробки передачавтосервісі ділиться на наступні етапи:

 • Діагностика коробки передач, дефектовка несправних частин (на цьому етапі дуже важливо не потрапити на недобросовісних майстрів, які користуючись технічною необізнаністю клієнтів, пропонують їм непотрібні роботи та запчастини. На нашій СТО багаторівневий контроль за виконанням робіт виключає можливість невірної дефектації).
 • Підбір запчастин або способу ремонту (заміна зношеної деталі на нову – завжди найкращий варіант ремонту. Однак, коли такої можливості немає, ми завжди пропонуємо нашим клієнтам всі можливі варіанти відновлення і реставрації вже існуючих, встановлених механізмів).
 • Узгодження цін на роботи (остаточна ціна ніколи не буде вищою за ту, що була обговорена безпосередньо перед початком ремонту).
 • Виконання робіт (ремонтом МКПП у “Ваш Автосервіс” займаються тільки найдосвідченіші автомеханіки, які пройшли підготовку в навчальних центрах).
 • Обкатка та перевірка (наш відділ технічного контролю перевіряє все, що вийшло з ремонту автомобіля і не допустить неякісно проведених робіт).
 • Оформлення документів і гарантії (Ви отримаєте всі гарантії, як на запчастини, так і на роботи).

Не довіряйте свій автомобіль “гаражним” фахівцям, особливо коли мова йде про таку складну і відповідальну роботу, як ремонт МКПП. Приїжджайте в “Ваш Автосервіс” і Ви ​​будете приємно здивовані нашими низькими цінами, величезним вибором автозапчастин в наявності та рівнем обслуговування клієнтів.