Ремонт коробки передач у Львові

Механічна коробка передач, поряд з двигуном – одна з найскладніших систем автомобіля. У сучасних моделях МКПП може бути оснащена такою ж кількістю електроніки та супутніх систем, ніж коробка “автомат”. МКПП оснащена також таким вразливим вузлом, як механізм зчеплення, який з часом виходить з ладу, і вважається витратним матеріалом, таким як приводні ремені або ж гальмівні колодки. Також, і в самій МКПП присутня безліч різних деталей, таких, як сальники, Ремонт коробки передач автопідшипники, вали, які з часом можуть виходити з ладу і потребуватиме заміни.

Але як зрозуміти, що з коробкою передач Вашого автомобіля щось трапилося і Вам необхідно відвідати станцію технічного обслуговування? Є кілька можливих симптомів:

  • Гучний звук доноситься з боку двигуна / КПП (стукіт, скрегіт, хрускіт, виття)
  • Передачі не включаються / “вилітають” / включаються з хрускотом
  • При нормальній роботі двигуна автомобіль не набирає швидкість
  • Чи не працює реверсивна передача
  • На КПП рясні патьоки масла / масло в коробці швидко закінчується

Всі ці ознаки говорять про те, що в КПП Вашого автомобіля відбулися неполадки і вони вимагають термінового усунення. Будь-яка не вирішена проблема може посилитися і спричинити за собою відмову інших суміжних і супутніх систем.

Ремонт механічної коробки передач

У Львові в “Ваш Автосервіс” займається ремонтом механічних коробок передач. Ми слідуємо німецькими стандартами якості, а також використовуємо тільки оригінальні запчастини і перевірене обладнання. Робота по ремонту МКПП в нашому Ремонт коробки передачавтосервісі ділиться на наступні етапи:

Діагностика коробки передач, дефектовка несправних частин (на цьому етапі дуже важливо не потрапити на недобросовісних майстрів, які користуючись технічної необізнаністю клієнтів, пропонують їм непотрібні роботи і запчастини. На нашій СТО багаторівневий контроль за виконанням робіт виключає можливість невірної дефектації)

Підбір запчастин або способу ремонту вже використовуються (заміна зносилася деталі на нову – завжди найкращий варіант ремонту. Однак коли такої можливості немає, ми завжди пропонуємо нашим клієнтам всі можливі варіанти відновлення і реставрації вже існуючих, встановлених механізмів)

Узгодження цін на роботи (остаточна ціна ніколи не буде вищою за ту, що була обговорена безпосередньо перед початком ремонту)

Виконання робіт (ремонтом МКПП в “Ваш Автосервіс” займаються тільки найдосвідченіші автомеханіки, які пройшли підготовку в навчальних центрах)

Обкатка і перевірка (наш відділ технічного контролю перевіряє все, що вийшло з ремонту автомобілі і не допустить неякісно проведених робіт)

Оформлення документів і гарантії (Ви отримаєте всі гарантії, як на запчастини, так і на роботи)

Не довіряйте свій автомобіль “гаражним” фахівцям, особливо коли мова йде про таку складну і відповідальну роботу, як ремонт МКПП. Приїжджайте в “Ваш Автосервіс” Ви ​​будете приємно здивовані нашими низькими цінами, величезним вибором автозапчастин в наявності та рівнем обслуговування клієнтів.