Заміна гальмівної рідини у Львові

Заміна гальмівної рідиниВходить до регламенту планового технічного обслуговування автомобіля.

Функціональні властивості гальмівної рідини (і, відповідно, ефективності роботи гальмівної системи авто в цілому) залежать від:

  • від якості гальмівної рідини,
  • від того, чи вчасно здійснюється її заміна.

Останній фактор відіграє важливу роль, оскільки будь-яка, навіть сама високоякісна гальмівна рідина має властивість накопичувати вологу. А це, в свою чергу, є основною причиною поломки автомобільних гальм в холодну пору року (оскільки при низьких температурах відбувається замерзання води).

Чому так важлива заміна гальмівної рідини?

Рідина циркулює в гальмівній системі постійно, і її заміну потрібно робити регулярно. Справа в тому, що вона розрахована на Заміна гальмівної рідини автороботу при дуже високих температурах (в залежності від марки досягає кипіння при + 205 … + 265 ° С). А ось в процесі тривалої експлуатації спостерігаються такі негативні явища:

  • відбувається поступове засмічення технічні рідини продуктами зносу, через що її колір стає темним;
  • згодом вона вбирає вологу з повітря, внаслідок чого температура кипіння знижується, а це неприпустимо (через бульбашок не створюється потрібний тиск, педаль «провалюється», виникають збої в роботі гальм, їх парова блокування).

Заміна гальмівної рідини

Пам’ятайте, що ціна заміни гальмівної рідини набагато нижче, ніж вартість відновлення машини після ДТП, не кажучи вже про ризик для життя і здоров’я. Що стосується середньої періодичності виконання даної процедури, то в залежності від моделі авто це 1-3 роки або 30-40 тис. Км пробігу.

Особливості заміни гальмівної рідини

Ви можете замовити цю послугу в нашому сервісному центрі у Львові. Існує як мінімум 3 причини звернутися саме до нас:

  • Ми правильно підберемо гальмівну рідину для заміни, з урахуванням марки колишньої і відповідно до технічних рекомендацій для вашої моделі авто. Це важливий етап, так як вимоги до якості дуже високі. Крім того, деякі виробники Заміна гальмівної рідини автомобілявимагають використовувати продукти власної розробки.
  • Процедура виконується на спеціальному обладнанні. Відбувається послідовне витіснення старої технічні рідини нової шляхом прокачування системи (не можна просто злити одну і залити іншу, т. К. Всередину проникне повітря). Для цього бачок головного циліндра заповнюється нової рідиною, а через штуцери відбувається злив старої до тих пір, поки не зміниться колір. При наявності АБС прокачування проводиться двічі (другий раз – з працюючим мотором).
  • Після закінчення робіт виконується перевірка роботи системи шляхом інтенсивного гальмування на безпечній ділянці.

З огляду на ці фактори, ми рекомендуємо сучасним автолюбителям:

  • своєчасно здійснювати заміну гальмівної рідини,
  • обов’язкову при цьому процесі процедуру прокачування гальм і підбору самої рідини, виконане кваліфікованим персоналом.

Майстри СТО “Ваш Автосервіс” – саме такі фахівці! Вони гарантовано знають все про нюанси структури і роботи популярних моделей авто і їх обслуговування.