Заміна гальмівної рідини у Львові

Заміна гальмівної рідиниРоботи по заміні гальмівної рідини входять до регламенту планового технічного обслуговування автомобіля.

Функціональні властивості гальмівної рідини (і, відповідно, ефективності роботи гальмівної системи авто в цілому) залежать від:

  • якості гальмівної рідини,
  • чи вчасно здійснюється її заміна.

Останній фактор відіграє важливу роль, оскільки будь-яка, навіть сама високоякісна гальмівна рідина має властивість накопичувати вологу. А це, в свою чергу, є основною причиною виходу з ладу автомобільних гальм в холодну пору року (оскільки при низьких температурах відбувається замерзання води).

Вартість заміни гальмівної рідини (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Діагностика стану гальмівної рідинивід 50грн.
Заміна гальмівної рідинивід 100 грн.

Чому заміна гальмівної рідини така важлива процедура?

Рідина циркулює в гальмівній системі постійно, і її заміну потрібно робити регулярно. Річ у тому, що вона розрахована на Заміна гальмівної рідини автороботу при дуже високих температурах (в залежності від марки досягає кипіння при + 205 … + 265 ° С). А ось в процесі тривалої експлуатації спостерігаються такі негативні явища:

  • відбувається поступове засмічення технічні рідини продуктами зносу, через що її колір стає темним;
  • згодом вона вбирає вологу з повітря, внаслідок чого температура кипіння знижується, а це неприпустимо (через бульбашки не створюється потрібний тиск, педаль «провалюється», виникають збої в роботі гальм, їх парове блокування).

Заміна гальмівної рідини

Пам’ятайте, що ціна заміни гальмівної рідини набагато нижче, ніж вартість відновлення машини після ДТП, не кажучи вже про ризик для життя і здоров’я. Що стосується середньої періодичності виконання даної процедури, то в залежності від моделі авто це 1-3 роки або 30-40 тис. км пробігу.

Особливості заміни гальмівної рідини

Ви можете замовити цю послугу в нашому сервісному центрі у Львові. Існує як мінімум 3 причини звернутися саме до нас:

  • Ми правильно підберемо гальмівну рідину для заміни, з урахуванням марки колишньої рідини та відповідно до технічних рекомендацій для вашої моделі авто. Це важливий етап, оскільки вимоги до якості дуже високі. Крім того, деякі виробники Заміна гальмівної рідини автомобілявимагають використовувати продукти власної розробки.
  • Процедура виконується на спеціальному обладнанні. Відбувається послідовне витіснення старої технічної рідини новою шляхом прокачування системи (не можна просто злити одну і залити іншу, через те, що всередину проникне повітря). Для цього бачок головного циліндра заповнюється новою рідиною, а через штуцери відбувається злив старої до тих пір, поки не зміниться колір. При наявності АБС прокачування проводиться двічі (другий раз – з працюючим двигуном).
  • Після закінчення робіт виконується перевірка роботи системи шляхом інтенсивного гальмування на безпечній ділянці.

З огляду на ці фактори, ми рекомендуємо сучасним автолюбителям:

  • своєчасно здійснювати заміну гальмівної рідини,
  • обов’язково використовувати при цьому процесі процедуру прокачування гальм і підбору самої рідини, виконаних кваліфікованим персоналом.

Майстри СТО “Ваш Автосервіс” – саме такі фахівці! Вони гарантовано знають все про нюанси структури та роботи популярних моделей авто та їх обслуговування.