Заміна амортизаторів у Львові

Автомеханіки СТО “Ваш Автосервіс” попереджають: експлуатація авто з несправними стійками (амортизаторами) небезпечна Заміна амортизаторів авторізким погіршенням комфорту під час руху транспортного засобу. Також істотно знижується активна безпека та керованість автомобіля. Тому із заміною амортизаторів зволікати не варто.

Чуєте підозрілий «металевий» стукіт або деренчання під час руху автомобіля? Є проблеми з керованістю транспортного засобу? Очевидним є нерівномірний знос шин? Все це свідчить про вихід з ладу амортизатора – одного з найважливіших елементів автомобільної підвіски.

Що таке амортизатор?

Амортизатором називають пристрій поглинання поштовхів/ ударів і гасіння коливань рухомих елементів (коліс, підвіски) та корпусу транспортного засобу. Застосовується амортизатор комплексно – спільно з пружними елементами підвіски (ресорами, пружинами, пневмоподушками, торсіонами тощо).

Під час руху автомобіля навантаження від дорожнього полотна передаються на колесо, і першою приймає їх на себе пружина, яка не здатна відразу і самостійно погасити отриману енергію. Деякий час пружина коливається, негативно впливаючи на функціональність підвіски. Саме ці енергетичні коливання і покликані погасити повністю амортизатор. Даний демпфіруючий елемент поглинає пружинну енергію, запобігаючи передачу вібрацій на кузов транспортного засобу.

У амортизаторів порівняно проста конструкція, де, здавалося б, нема чому ламатися. Однак через жорсткі експлуатаційні умови, стійки (так ще називають амортизатори) досить швидко виходять з ладу. І проявляється це як раз гучними сторонніми стукотами та брязкотом під час їзди. Крім того, різко знижується комфорт пересування.

Вартість заміни амортизаторів (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Заміна переднього амортизаторавід 300 грн.
Заміна заднього амортизаторавід 150 грн.

Несправності амортизаторів

Якщо говорити про проблеми з автомобільними стійками, то вони можуть бути декількох видів. Найпоширенішими є:

  • Заміна амортизаторівзнос сальників;
  • утворення корозії на штоку амортизатора.

В результаті цих несправностей з корпусу амортизатора починає текти масло. Як наслідок, автомобіль погано тримає дорогу, підскакує на кожній вибоїні, розгойдується і погано слухається керма.

По суті, колесо транспортного засобу через проблеми з амортизатором опиняється в підвішеному стані. Воно не гальмує, не розганяється і не повертає, тобто автомобіль втрачає керованість.

Пружини підвіски прагнуть повернути колесо в правильне вихідне положення – на землю. Однак, ударившись об дорожнє покриття, воно швидко відскакує від нього. Якщо амортизатори несправні, управляти таким транспортним засобом на швидкості понад 30 км/год стає просто неможливо. В такому випадку заміна амортизаторів неминучий.

Саме тому, важливо стежити за технічним станом автомобіля в цілому і станом його амортизаторів, зокрема. Фахівці СТО “Ваш Автосервіс” запрошують автовласників на планові та позапланові ТО. Для клієнтів – якісні послуги за прийнятними цінами. А також акції, бонуси, подарунки. Так, наприклад, при заміні масла – діагностика ходової частини автомобіля пропонується безкоштовно, як презент.

Досвідчені кваліфіковані майстри СТО у Львові “Ваш Автосервіс” максимально уважні до огляду/ ремонту кожного транспортного засобу. У пріоритеті індивідуальний підхід і відповідна якість обслуговування. Якщо ТЗ потрібна заміна амортизаторів або ж пружин підвіски, фахівці наших СТО радять автовласникам перевірити кути розвалу-сходження коліс на високотехнологічних 3D-стендах від компанії Hunter, якими оснащена кожна станція техобслуговування “Ваш Автосервіс”.