Заміна амортизаторів у Львові

Автомеханіки СТО “Ваш Автосервіс” попереджають: експлуатація авто з несправними стійками (амортизаторами) чревата Заміна амортизаторів авторізким погіршенням комфорту під час руху транспортного засобу. Також істотно знижується активна безпека і керованість автомобіля. Тому з заміною амортизаторів зволікати не варто.

Чуєте підозрілий «металевий» стукіт або деренчання при русі автомобіля? Є проблеми з керованістю транспортного засобу? Очевидним є нерівномірний знос шин? Все це свідчить про вихід з ладу амортизатора – одного з найважливіших елементів автомобільної підвіски.

Що таке амортизатор?

Амортизатором називають пристрій поглинання поштовхів / ударів і гасіння коливань рухомих елементів (коліс, підвіски) і корпусу транспортного засобу. Застосовується амортизатор комплексно – спільно з пружними елементами підвіски (ресорами, пружинами, Пневмоподушка, торсионами тощо).

Під час руху автомобіля навантаження від дорожнього полотна передаються на колесо, і першою приймає їх на себе пружина, яка, втім, не здатна відразу і самостійно погасити отриману енергію. Деякий час пружина коливається, негативно впливаючи на функціональність підвіски. Саме ці енергетичні коливання і покликаний погасити повністю амортизатор. Даний демпфуючий елемент поглинає пружинну енергію, запобігаючи передачу вібрацій на кузов транспортного засобу.

У амортизаторів порівняно проста конструкція, де, здавалося б, нема чому ламатися. Однак через жорсткі експлуатаційних умов стійки (так ще називають амортизатори) досить швидко виходять з ладу. І проявляється це як раз гучними сторонніми стукотами і брязкотом під час їзди. Крім того, різко знижується комфорт пересування.

Несправності амортизаторів

Якщо говорити про проблеми з автомобільними стійками, то вони можуть бути декількох видів. Найпоширенішими є:

  • Заміна амортизаторівзнос сальників;
  • і утворенню корозії на штоку амортизатора.

В результаті цих несправностей з корпусу амортизатора починає текти масло. Як наслідок, автомобіль погано тримає дорогу, підскакує на кожній купині, розгойдується і погано слухається керма.

По суті, колесо транспортного засобу через проблеми з амортизатором виявляється в підвішеному стані. Воно не гальмує, що не розганяється і не повертає, тобто автомобіль втрачає керованість.

Пружини підвіски прагнуть повернути колесо в правильне вихідне положення – на землю. Однак, ударившись об дорожнє покриття, воно швидко відскакує від нього. Якщо амортизатори несправні, управляти таким транспортним засобом на швидкості понад 30 км / год стає просто неможливо.

Саме тому важливо стежити за технічним станом автомобіля в цілому і станом його амортизаторів, зокрема. Фахівці СТО “Ваш Автосервіс” запрошують автовласників на планові і позапланові ТО. Для клієнтів – якісні послуги за прийнятними цінами. А також акції, бонуси, подарунки. Так, наприклад, при заміні масла – діагностика ходової частини автомобіля пропонується безкоштовно, як презент.

Досвідчені кваліфіковані майстри СТО “Ваш Автосервіс” максимально уважні до огляду / ремонту кожного транспортного засобу. У пріоритеті індивідуальний підхід і відповідну якість обслуговування. Якщо ТЗ потрібна заміна амортизаторів або ж пружин підвіски, фахівці наших СТО радять автовласникам перевірити кути розвалу-сходження коліс на високотехнологічних 3D-стендах від компанії Hunter, якими оснащена кожна станція техобслуговування “Ваш Автосервіс”.