Відключення EGR у Львові

Власники дизельних транспортних засобів періодично зіштовхуються з проблемами в роботі системи EGR. Клапан рециркуляції вихлопних газів справно функціонує на нових автомобілях. Згодом на стінках клапана утворюється нагар, який звужує просвіт для подачі повітря в камеру згоряння. Відповідно змінюється температура займання паливної суміші, з’являються збої в роботі двигуна.

Відключення EGR дозволяє повернути силовому агрегату вихідні робочі характеристики.

Причини відключення EGR

Для більшості марок і моделей транспортних засобів виробники обмежують термін експлуатації клапана EGR пробігом в 150 тисяч кілометрів. Використання неякісного палива, витратних матеріалів, відсутність кваліфікованого технічного обслуговування і чищення клапана EGR знижує інтервал використання до 70 тисяч кілометрів.

При виявленні проблем з клапаном відключення або видалення ЕГР виконується з наступних причин:

  • для більшості марок і моделей дизельних авто технічне обслуговування і ремонт клапана обходиться занадто дорого;
  • для чистки системи EGR потрібно звернення до професійного сервісного центру, виконати операції самостійно або в приватній майстерні практично неможливо;
  • збої в роботі системи рециркуляції негативно позначаються на технічних характеристиках і терміні експлуатації силового агрегату;
  • відключення EGR на дизелі не позначається на працездатності двигуна, будь-які обмеження відсутні.

Для того, щоб заглушити клапан EGR, можна використовувати два способи.

  1. Перший варіант – видалення клапана і установка на його місце спеціальної прокладки.
  2. Другий спосіб передбачає додаткове програмне відключення модуля, перепрошивку контролера. Даний спосіб є оптимальним і активно застосовується інженерами нашого автосервісу.

Вартість відключення EGR

ПослугаЦіна
Відключення EGRвід 2000 грн.

Переваги відключення системи EGR

Для клієнтів, які звернулися в автосервіс, видалення і відключення EGR програмно практично не має недоліків. Основний мінус – підвищення температури згоряння паливної суміші і зростання процентного вмісту оксидів азоту в вихлопних газах. Перевагами такого підходу є:

  • впускний колектор завжди чистий, так як відпрацьовані гази не потрапляють в нього і направляються відразу на вихлоп;
  • димність відпрацьованих газів істотно знижується, власник дизельного авто відразу бачить наслідки видалення ЄДР;
  • на середніх оборотах транспортний засіб отримує приріст потужності, при цьому витрата палива не збільшується;
  • періодичний ремонт і технічне обслуговування системи не потрібно, що дозволяє істотно зменшити витрати на експлуатацію авто.

Важливо! Для більшості власників авто з дизельними двигунами фізичне і програмне видалення клапана ЕГР – оптимальний варіант через кілька років після початку експлуатації транспортного засобу.

Переваги звернення до нашого автосервісу у Львові

Самостійне відключення системи рециркуляції неможливо через складність робіт і необхідності наявності дорогого обладнання. Наш автосервіс надає подібні послуги клієнтам у Львові та інших містах області. Доступна вартість видалення EGR та висока якість виконуваних робіт – основні переваги звернення до нас.

Спеціалісти СТО мають великий досвід і знання, виконують відключення системи рециркуляції на різних марках і моделях авто. Звернення до нас – це можливість відмовитися від використання дорогого в обслуговуванні і примхливого в експлуатації модуля без погіршення технічних характеристик транспортного засобу.