Чистка форсунок у Львові

Коректна робота системи живлення автомобіля – одна з головних складових нормального функціонування двигуна.

Чистка форсунок

Однак, від низької якості палива, або неякісних витратних матеріалів, система подачі і впорскування палива може давати збої, що позначається на роботі мотора в цілому. Форсунки є одним з найслабших місць в системі подачі палива. Через сторонніх домішок в бензині, або ж його невідповідності своєї марки, робота форсунок може погіршитися, або ж зовсім припинитися. Зрозуміти це можна за такими ознаками:

  • Загорівся Check engine (неполадки в паливній системі)
  • Автомобіль став набирати обертів повільніше Двигун троїть (вібрує)
  • Чи не працює один або кілька циліндрів.

Все це може бути наслідком несправності форсунок, проте не варто відразу ж замислюватися про заміну цієї деталі. Цілком можливо, буде достатньою така процедура, як промивка паливних форсунок. Тут слід розділити кілька можливих варіантів роботи:

  • Промивання форсунок на стенді з використанням спеціальної промивної рідини
  • Чистка форсунок автоУльтразвукова чистка форсунок в спеціальній ванні, також із застосуванням хімікатів
  • Промивання форсунок присадками до палива (без знімання з двигуна).

Залежно від типу форсунок і їх дефекту, визначається стратегія їх ремонту, по одному з перерахованих вище варіантів. Ультразвукова чистка форсунок і промивання форсунок на стенді проводитися в “Ваш Автосервіс” із застосуванням якісного німецького обладнання і тільки сертифікованих засобів. Чистка форсунок – це складний технологічний процес, що вимагає від майстра досвіду і технічного оснащення, так що не варто довіряти свій автомобіль неперевіреними автосервісам. Найчастіше форсунки автомобіля страждають від неякісного ремонту сильніше, ніж від неякісного палива. Промивання кожного типу форсунок повинна здійснюватися тільки із застосуванням хімікатів, спеціально призначених для цього типу. Приїжджайте в “Ваш Автосервіс” у Львові і Ви зможете провести таку роботу, як промивка паливних форсунок на стенді і ультразвукова чистка форсунок, по самій вигідною ціною і з максимальним комфортом.