Заміна сайлентблоков у Львові

СТО “Ваш Автосервіс” запрошує автовласників швидко і якісно замінити вийшли з ладу сайлентблоки автомобіля на Заміна сайлентблоков автомобіляспеціальному обладнанні силами кваліфікованих механіків. Подробиці і вартість послуги можна дізнатися заздалегідь, звернувшись по телефону за консультацією до менеджерів компанії.

Багатьом автовласникам корисно було б дізнатися: що таке сайлентблок? Навіщо транспортному засобу потрібні сайлентблоки? І як часто необхідно їх міняти в профілактичних цілях? Спробуємо у всьому цьому детально розібратися.

Сайлентблок: що це за деталь, які її функції?

Сайлентблок прийнято називати резинометаллический шарнір, який складається з пари металевих втулок (одна вставляється в іншу) з розташованої між ними вставкою з щільної гуми / поліуретану. Даний елемент служить для надійного з’єднання деяких деталей автомобільної підвіски.

Пружна вставка гасить коливання, що передаються від одного вузла іншому. На неї-то і припадають максимальні навантаження, адже по суті саме сайлентблок протистоїть деформації підвіски ТС.

Де стоять сайлентблоки?

Крім передньої підвіски, сайлентблоки функціонують в задній підвісці автомобіля. Крім того, ці елементи використовуються Заміна сайлентблоков автодля кріплення важелів, а також стабілізатора поперечної стійкості реактивних тяг. Їх застосовують в кріпленні амортизаторів, автомобільного двигуна, коробки передач.

Сайлентблоки грають важливу роль в забезпеченні безпроблемного пересування будь-якого автотранспортного засобу, тому їх стан і працездатність потрібно постійно контролювати. А також своєчасно вживати заходів щодо їх заміни, якщо є ознаки несправності.

Коли необхідно міняти сайлентблоки?

Зношеність сайлентблоков веде до проблем з керованістю транспортного засобу. Автомобіль виявляється нестійким на дорозі, стукає при переїзді навіть через невеликі перешкоди. На швидкості його буквально «веде» то в одну сторону, то в іншу. Крім того, очевидним стає нерівномірний знос покришок, а він теж тягне за собою ряд проблем.

Несправність гумово шарнірів – привід для негайного звернення до професійний автосервіс з метою їх заміни. Зволікання загрожує руйнуванням шарнірних посадочних місць і набагато більш дорогим ремонтом. В результаті може вийти так, що доведеться міняти, наприклад, передній важіль підвіски повністю.

Діагностика сайлентблоков

Об’єктивно оцінити стан сайлентблоков автомобіля можна лише в умовах автосервісу. Для цього необхідно підняти машину Заміна сайлентблоковна стенді і для початку оглянути візуально вузли кріплення і підвіски на предмет тріщин / розривів гумових прокладок сайлентблоков. Даний елемент вважається робочим лише за умови повної відсутності на ньому подібних ушкоджень.

Заміна сайлентблоков

Головна особливість заміни сайлентблоков полягає в складності їх запресовування. Буде потрібно для цього:

  • особливий інструмент;
  • прес для запресовування / випрессовкі в важелі;
  • оправлення.

Подібним обладнанням оснащений СТО “Ваш Автосервіс”. Майстри сервісу не рекомендують автовласникам самостійно займатися заміною сайлентблоков, оскільки для цього потрібно не тільки професійний інструмент і пристосування, але ще і відповідні знання, навички, а також досвід. В іншому випадку велика ймовірність пошкодження не тільки сайлентблока, а й поруч знаходяться вузлів і деталей.

Операція заміни сайлентблоков обходиться недорого і зажадає трохи часу. І головне, все буде виконано якісно, ​​досвідченими фахівцями, з відповідними гарантіями.

Крім того, майстри “Ваш Автосервіс” радять автовласникам пройти процедуру перевірки кутів розвалу-сходження коліс на сучасних 3D-стендах фірми Hunter, якими оснащені всі фірмові СТО “Ваш Автосервіс”.