Заміна сайлентблоків у Львові

СТО “Ваш Автосервіс” запрошує автовласників швидко і якісно замінити вийшовші з ладу сайлентблоки автомобіля на Заміна сайлентблоков автомобіляспеціальному обладнанні силами кваліфікованих механіків. Подробиці та вартість послуги можна дізнатися заздалегідь, звернувшись за телефоном та проконсультуватись з менеджерами компанії.

Багатьом автовласникам корисно було б дізнатися: що таке сайлентблок? Навіщо транспортному засобу потрібні сайлентблоки? І як часто необхідно їх міняти в профілактичних цілях? Спробуємо у всьому цьому детально розібратися.

Сайлентблок: що це за деталь, які її функції?

Сайлентблок прийнято називати гумометалевий шарнір, який складається з пари металевий втулок (одна вставляється в іншу) з розташованою між ними вставкою зі щільної гуми / поліуретану. Даний елемент служить для надійного з’єднання деяких деталей автомобільної підвіски.

Пружна вставка гасить коливання, що передаються від одного вузла іншому. На неї і припадають максимальні навантаження, адже по суті саме сайлентблок протистоїть деформації підвіски ТЗ.

Вартість заміни та ремонту сайлентблоків (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Перепресування сайлентблокавід 150 грн.
Заміна сайлентблока задньої балкивід 300 грн.

Де стоять сайлентблоки?

Крім передньої підвіски, сайлентблоки функціонують у задній підвісці автомобіля. Крім того, ці елементи використовуються Заміна сайлентблоков автодля кріплення важелів, а також стабілізатора поперечної стійкості реактивних тяг. Їх застосовують в кріпленні амортизаторів, автомобільного двигуна, коробки передач.

Сайлентблоки грають важливу роль в забезпеченні безпроблемного пересування будь-якого автотранспортного засобу, тому їх стан і працездатність потрібно постійно контролювати. А також своєчасно вживати заходів щодо їх заміни, якщо є ознаки несправності.

Коли необхідно міняти сайлентблоки?

Зношеність сайлентблоків веде до проблем з керованістю транспортного засобу. Автомобіль виявляється нестійким на дорозі, стукає при переїзді навіть через невеликі перешкоди. На швидкості його буквально «веде» то в одну сторону, то в іншу. Крім того, очевидним стає нерівномірний знос покришок, а він теж тягне за собою ряд проблем.

Несправність гумових шарнірів – привід для негайного звернення до професійного автосервісу з метою їх заміни. Зволікання загрожує руйнуванням шарнірних посадкових місць і набагато дорожчим ремонтом. В результаті може вийти так, що доведеться міняти, наприклад, передній важіль підвіски повністю.

Діагностика сайлентблоків

Об’єктивно оцінити стан сайлентблоків автомобіля можна лише в умовах автосервісу. Для цього необхідно підняти машину Заміна сайлентблоковна стенді та для початку оглянути візуально вузли кріплення і підвіски на предмет тріщин, розривів гумових прокладок сайлентблоків. Даний елемент вважається робочим лише за умови повної відсутності на ньому подібних ушкоджень.

Заміна сайлентблоків

Головна особливість заміни сайлентблоків полягає в складності їх запресовування. Для цього необхідно мати:

  • особливий інструмент;
  • прес для запресовування/випресовування у важелі;
  • оправлення.

Подібним обладнанням оснащений СТО “Ваш Автосервіс”. Майстри сервісу не рекомендують автовласникам самостійно займатися заміною сайлентблоків, оскільки для цього потрібно мати не тільки професійний інструмент і пристосування, але ще і відповідні знання, навички, а також досвід. В іншому випадку велика ймовірність пошкодження не тільки сайлентблока, а й вузлів і деталей, які знаходяться поруч.

Операція заміни сайлентблоків обходиться недорого і потягне трохи часу. І головне, все буде виконано якісно, ​​досвідченими фахівцями, з відповідними гарантіями.

Крім того, майстри “Ваш Автосервіс” радять автовласникам пройти процедуру перевірки кутів розвалу-сходження коліс на сучасних 3D-стендах фірми Hunter, якими оснащені всі фірмові СТО “Ваш Автосервіс”.