SsangYong сервіс у Львові

Незважаючи на високу надійність, поломка може статися в будь-якому авто, особливо при неправильній експлуатації. Не SsangYong сервіс автомобілявиняток і автомобілі SsangYong. Зокрема, дбайливого догляду вимагають дизельні двигуни SsangYong. Заміну масла в них слід проводити не рідше 10 тис. Км пробігу або раз на рік.

Досить часто неполадки несерйозні, і при своєчасній діагностиці та ремонті їх можна легко усунути.

СТО “Ваш Автосервіс” має безліч постійних клієнтів і позитивних рекомендацій, спеціалізується на післягарантійне обслуговування корейських автомобільних марок, нам відомі всі нюанси, пов’язані з ремонтом автомобілів SsangYong.

Технічне обслуговування та ремонт автомобілів SsangYong на СТО “Ваш Автосервіс” нічим не поступається за якістю обслуговування офіційних дилерів. Більш того, в деяких моментах ми перевершуємо їх. Зокрема, дилери при виході з ладу окремого вузла або агрегату пропонують заміну всієї деталі цілком, що коштує недешево, в той час як ми можемо зробити окрему заміну вузла.

У нашому штаті працюють справжні професіонали своєї справи, надійність і якість виконання робіт досягається також використанням оригінальних запчастин, які у нас завжди є в наявності на складі, і сучасного обладнання: 3D-стенди для регулювання розвал-сходження, діагностичні центри, підйомники і багато іншого .

Ми даємо гарантію на встановлені запчастини та проведений ремонт, причому вартість наших послуг на порядок дешевше, SsangYong сервіс автоніж у офіційних дилерів. У нас проводяться регулярні акції, діє дисконтна програма для постійних клієнтів.

На СТО “Ваш Автосервіс” зручна клієнтська зона. Наша компанія пропонує комплексне рішення проблеми: від діагностики, пошуку необхідної запчастини, до її установки. Звертаючись до нас, ви рятуєтеся від багатьох проблем і головного болю! Ввічливе спілкування, професійний підхід, клієнтоорієнтований вам гарантовані!

Діагностика SsangYong у Львові

Як і в інших марках авто, діагностика SsangYong може бути здійснена інструментальним способом або за допомогою комп’ютерної діагностики. Остання являє собою обмін даними між діагностичним стендом і блоком управління машиною. Це дозволяє запобігти проблемі на ранніх стадіях. Спосіб дозволяє не тільки виявити існуючі проблеми, а й спрогнозувати їх появу в майбутньому і зробити антикризові заходи.

Планове ТО

Періодичність ТО – один раз в 6 місяців. Наш центр має все необхідне обладнання і знання для роботи з автомобілями марки SsangYong будь-яких моделей. Наші фахівці проведуть ТО після проходження автомобілем будь-якого пробігу.

В процесі ТО, в залежності від його виду, нашими фахівцями проводяться наступні види робіт:

  • Заміна масла, свічок, фільтрів, приводних ременів.
  • Контроль рівня життєздатності різних систем автомобіля, технічних рідин.
  • Оцінка ефективності гальмівної системи, амортизаторів, склоочисників та інших механізмів.

Ремонт двигуна SsangYong

Наші фахівці беруться за ремонт дизельного або бензинового двигуна автомобіля Санг Йонг будь-якого рівня складності.

SsangYong сервісМи здійснюємо наступні види робіт:

  • Розточування блоку силового агрегату.
  • Шліфування головки блоку і колінчастого вала.
  • Капремонт двигуна.
  • Прочищення масляних каналів мотора.
  • Ремонт головки блоку, поршневий групи.
  • Обробка циліндрів ДВС.

Ремонт ходової частини SsangYong

Ходова частина SsangYong – головна складова всього автомобіля. Саме вона відчуває великі навантаження при експлуатації і може перестати нормально працювати.

Наші фахівці використовують комплексний підхід і проводять заміну передньої і задньої ходової частини з використанням якісних запчастин і витратних матеріалів та професійних інструментів.

Ремонт проводиться після діагностики ходової частини, виявлення всіх пошкоджень і причин їх виникнення. В заміну ходової частини входить заміна тяг стабілізатора, амортизаторів, ступичні підшипників, сайлент блоків, втулок, кульових опор, а також ремонт рульових стійок.

Обслуговування та ремонт SsangYong відповідає технічному регламенту виробника, тому ви можете бути впевнені в надійному і оперативному наданні послуг, і вам більше не доведеться турбуватися за майбутнє вашого залізного друга.

Звертайтеся! Будемо раді бути корисними для вас!