SsangYong сервіс у Львові

Всупереч високій надійності, поломка може статися в будь-якого авто, особливо при неправильній експлуатації. Не SsangYong сервіс автомобілявиняток і автомобілі SsangYong. Зокрема, дбайливого догляду вимагають дизельні двигуни SsangYong. Заміну масла в них слід проводити не рідше 10 тис.км. пробігу або раз на рік.

Досить часто неполадки несерйозні, і при своєчасній діагностиці та ремонті їх можна легко усунути.

СТО “Ваш Автосервіс” має безліч постійних клієнтів і позитивних рекомендацій, спеціалізується на післягарантійному обслуговуванні корейських автомобільних марок, нам відомі всі нюанси, пов’язані з ремонтом автомобілів SsangYong.

Технічне обслуговування та ремонт автомобілів SsangYong на СТО “Ваш Автосервіс” нічим не поступається за якістю обслуговування офіційних дилерів. Більш того, в деяких моментах ми перевершуємо їх. Зокрема, дилери при виході з ладу окремого вузла або агрегату пропонують заміну всієї деталі цілком, що коштує недешево, в той час, як ми можемо зробити окрему заміну вузла.

У нашому штаті працюють справжні професіонали своєї справи, надійність і якість виконання робіт досягається також використанням оригінальних запчастин, які у нас завжди є в наявності на складі, і з використанням сучасного обладнання: 3D-стенди для регулювання розвалу-сходження, діагностичні центри, підіймачі та багато іншого.

Ціни на ремонт та сервіс SsangYong (прайс-лист)

Послуга Ціна
Комп’ютерна діагностика від 200 грн
Діагностика ходової частини від 150 грн
Діагностика двигуна від 150 грн
Ремонт ходової частини від 450 грн
Заміна масла АКПП від 450 грн
Заміна ременя ГРМ від 1100 грн
Послуги автоелектрика від 100 грн
Ремонт (реставрація) рульової рейки від 1800 грн
Ремонт двигуна від 4000 грн
Ремонт автокондиціонера від 500 грн
Вирізання каталізатора від 800 грн
Видалення сажевого фільтра від 2500 грн
Заміна зчеплення від 1600 грн
Чіп тюнінг від 2800 грн
Ремонт турбіни від 3500 грн
Розвал сходження від 300 грн
Усі ціни на послуги автосервісу

Ми даємо гарантію на встановлені запчастини та проведений ремонт, причому вартість наших послуг на порядок дешевше, SsangYong сервіс автоніж в офіційних дилерів. У нас проводяться регулярні акції, діє дисконтна програма для постійних клієнтів.

На СТО “Ваш Автосервіс” зручна клієнтська зона. Наша компанія пропонує комплексне розв’язання проблеми: від діагностики, пошуку необхідної запчастини, до її установки. Звертаючись до нас, ви рятуєтеся від багатьох проблем і головного болю! Ввічливе спілкування, професійний підхід, клієнтоорієнтованість вам гарантовані!

Діагностика SsangYong у Львові

Як і в інших марках авто, діагностика SsangYong може бути здійснена інструментальним способом або за допомогою комп’ютерної діагностики. Остання являє собою обмін даними між діагностичним стендом і блоком управління машиною. Це дозволяє запобігти проблем на ранніх стадіях. Спосіб дозволяє не тільки виявити наявні проблеми, а й спрогнозувати їх появу в майбутньому і зробити антикризові заходи.

Планове ТО

Періодичність ТО – один раз в 6 місяців. Наш центр має все необхідне обладнання і знання для роботи з автомобілями марки SsangYong будь-яких моделей. Наші фахівці проведуть ТО після проходження автомобілем будь-якого пробігу.

В процесі ТО, в залежності від його виду, нашими фахівцями проводяться наступні види робіт:

  • Заміна масла, свічок, фільтрів, приводних ременів.
  • Контроль рівня життєздатності різних систем автомобіля, технічних рідин.
  • Оцінка ефективності гальмівної системи, амортизаторів, склоочисників та інших механізмів.

Ремонт двигуна SsangYong

Наші фахівці беруться за ремонт дизельного або бензинового двигуна автомобіля Санг Йонг будь-якого рівня складності.

SsangYong сервісМи здійснюємо наступні види робіт:

  • Розточування блоку силового агрегату.
  • Шліфування головки блоку і колінчастого вала.
  • Капремонт двигуна.
  • Прочищення масляних каналів мотора.
  • Ремонт головки блоку, поршневої групи.
  • Обробка циліндрів ДВС.

Ремонт ходової частини SsangYong

Ходова частина SsangYong – головна складова всього автомобіля. Саме вона відчуває великі навантаження при експлуатації й може перестати нормально працювати.

Наші фахівці використовують комплексний підхід і проводять заміну передньої та задньої ходової частини з використанням якісних запчастин і витратних матеріалів та професійних інструментів.

Ремонт проводиться після діагностики ходової частини, виявлення всіх пошкоджень і причин їх виникнення. В заміну ходової частини входить заміна тяг стабілізатора, амортизаторів, ступиці підшипників, сайлентблоків, втулок, кульових опор, а також ремонт кермових стійок.

Обслуговування та ремонт SsangYong відповідає технічному регламенту виробника, тому ви можете бути впевнені в надійному та оперативному наданні послуг, і вам більше не доведеться турбуватися за майбутнє вашого залізного друга.

Звертайтеся! Будемо раді бути корисними для вас!