Cервіс Мазда у Львові

Не знаєте, кому довірити ремонт Мазда? СТО «Ваш автосервіс» виконує ремонт Мазда будь-якої складності у Львові. Наші кваліфіковані фахівці, тривалий час пропрацювали в офіційних дилерських центрах, приведуть «в бойову готовність» основні системи Вашого автомобіля (гальмівну, ходову, рульову), а також перевірять освітлення, заправлять кондиціонер, виконають шиномонтаж і балансування, відремонтують варіатор або АКПП і багато іншого. Варто відзначити, що рівню технічного оснащення нашого автосервісу можуть позаздрити багато дилерів.

Які переваги ремонту Mazda на СТО «Ваш Автосервіс»?

 • Сервис мазда автомобиля100% гарантія на виконані роботи та встановлені запчастини;
 • Наявність власного складу запчастин (оригінальні та сертифіковані аналоги). Вам не потрібно замовляти, шукати деталі та купувати їх самостійно;
 • Оснащеність. Наша СТО обладнана найсучаснішим обладнанням. Є понад 20 потужних підіймачів «Atis», дилерський сканер, станція заправки кондиціонування Brainbee, розвал-сходження з технологією 3 D, обладнання Hofmann для шиномонтажу;
 • При проходженні техобслуговування ми пропонуємо Вам безкоштовний і повний огляд ходової, гальмівної, рульової систем Вашого автомобіля, а також освітлення;
 • Можливість особисто бути присутнім при ремонті вашого автомобіля;
 • Зручна клієнтська зона – до Ваших послуг м’які дивани, супутникове телебачення і Wi-Fi, автомати з напоями та снеками.

Завдяки сучасному обладнанню та високому рівню кваліфікації, наші фахівці обслуговують будь-які КПП Mazda. Своєчасна діагностика та усунення сторонніх шумів при перемиканні, дозволять уникнути аварійних ситуацій під час руху.

Ціни на ремонт та сервіс Mazda (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Комп’ютерна діагностикавід 200 грн
Діагностика ходової частинивід 150 грн
Діагностика двигунавід 150 грн
Ремонт ходової частинивід 450 грн
Заміна масла АКППвід 450 грн
Заміна ременя ГРМвід 1100 грн
Послуги автоелектрикавід 100 грн
Ремонт (реставрація) рульової рейкивід 1800 грн
Ремонт двигунавід 4000 грн
Ремонт автокондиціонеравід 500 грн
Вирізання каталізаторавід 800 грн
Видалення сажевого фільтравід 2500 грн
Заміна зчепленнявід 1600 грн
Чіп тюнінгвід 2800 грн
Ремонт турбінивід 3500 грн
Розвал сходженнявід 300 грн
Усі ціни на послуги автосервісу

Ходова частина

В умовах не ідеальних доріг, візуальний огляд і діагностику ходової потрібно проводити регулярно. Не можна допускати появи стуку, скреготу та інших тривожних симптомів. Це згубно відіб’ється на керованості, ресурсі підвіски та бюджеті водія. Від ходової частини залежить рівень комфорту і безпека водія, а також всіх пасажирів автомобіля.

Результат нашої роботи

Всі клієнти нашого сервісу, які піклуються про свій автомобіль і безпеки, отримують бездоганний результат:

 • Сервис мазда автоІдеальний технічний стан автомобіля;
 • Високий рівень комфорту;
 • Впевненість на дорозі;
 • Збільшення ресурсу основних агрегатів;
 • Впевненість в якості проведених робіт;
 • Економія часу і фінансових коштів.

Це досягається коштом професіоналізму наших майстрів і застосування сучасного обладнання. Наш автосервіс виконує тільки необхідні роботи і не нав’язує клієнтові зайві послуги. Крім того, ми купуємо запчастини на пряму від виробника, що дозволяє пропонувати власникам Мазда вигідні ціни на всі види робіт.

Діагностика, ТО і ремонт Мазда

Регулярне звернення в сервіс мазда у Львові – обов’язкова умова для кожного власника автомобілів даного виробника. Своєчасна перевірка механізмів і їх професійний ремонт стануть гарантом вірного функціонування транспорту на всьому терміні експлуатації.

Якщо рухова, рульова чи інша система вашого авто дала збій – зверніться в СТО “Ваш Автосервіс” у Львові. Саме тут транспортний засіб пройде комплексну діагностику та обслуговування, результатом чого стане повернення всіх механізмів до стану нових пристроїв.

Плановий технічний огляд авто Мазда

Кожному власнику транспортного засобу японського виробництва, перед безпосереднім використанням авто, треба буде пройти повноцінний огляд. Первинне ТО дозволяє перевірити наявність і стан всіх витратних компонентів автомобіля. Майстри СТО “Ваш Автосервіс” проводять аналіз механізмів транспортного засобу комплексно. В першу чергу Сервис маздаперевірці та (при необхідності) заміні піддаються:

 • Свічки запалювання;
 • Фільтраційні системи;
 • Масляні рідини;
 • Кермові рейки;
 • Гальмівні диски і колодки;
 • Кульові опори.

Саме від правильного функціонування даних систем залежить ступінь безпеки водія і пасажирів при їзді на конкретній моделі авто. Крім перевірки основних механізмів, майстри нашого автосервісу Мазда у Львові аналізують стан вихлопної і паливної системи, коробки передач, стартерів. Фахівці також проводять і оцінку кузовних елементів, відновлюючи їх при необхідності.

Така ретельна перевірка автомобіля повинна проводитися не тільки перед початком його експлуатації. Відвідувати сервісний центр Мазда у Львові слід кожні 15 тис. Пройдених кілометрів. Саме такий період регламентований виробником ТЗ в технічному паспорті.

Ремонт автомобільних механізмів

Довіряти перевірку і ремонт витратних матеріалів або повноцінних автомобільних систем слід тільки висококваліфікованим механікам, які пройшли відповідне навчання і спеціалізуються на транспорті японського виробника. В ході ремонту авто повинні бути використані тільки якісні та надійні змінні елементи. Лише в такому разі можна розраховувати на проведення ефективного ремонту конкретної системи. Всі ці умови дотримані СТО “Ваш Авсотервіс”.

Звертатися за допомогою до наших фахівців слід при перших же ознаках поломки. Навіть при незначних, але при цьому сторонніх, наприклад, шуми у двигуні – рекомендується негайно вирушати на комплексну діагностику рухової системи. Своєчасно виконаний ремонт Мазда у Львові вимагає менших вкладень, ніж затягнуте протягом тривалого часу полагодження.

Якщо вчасно не відремонтувати механізм, він може пошкодити суміжні компоненти та привести до необхідності виконання капітального ремонту. Якщо вас не приваблює такий результат подій, не забувайте регулярно відвідувати кращий сервіс Мазда у Львові з метою проведення планового технічного огляду.

Звернення у СТО “Ваш Автосервіс”

Наш технічний центр пропонує послуги по ремонту Мазда у Львові будь-якої складності. Команда механіків складається з виняткових професіоналів, що володіють високим досвідом і знають свою справу. Всі діагностичні та ремонтні роботи проводяться за допомогою спеціального сучасного обладнання, яке дозволяє виявити неточність у функціонуванні конкретної системи на початковій стадії. Комп’ютерна техніка служить засобом постачання майстра і водія інформацією про стан ТЗ.

В СТО “Ваш Автосервіс” надаються послуги з технічного огляду всіх моделей японського виробника Мазда. Для проходження обслуговування та отримання техогляду досить взяти з собою паспорт і документи на машину.

Після успішного проходження перевірки та ремонту іномарка спільно з відповідною документацією буде надана своєму власникові. Крім цього, фахівці сервісного центру проведуть для водія повноцінну консультацію і дадуть розгорнуті відповіді, що стосуються стану окремих механізмів і комплектуючих.