Mitsubishi сервіс у Львові

Якісний сервіс – запорука довголіття «залізного коня». Японські автомобілі славляться якістю і надійністю. Автомобілі марки Mitsubishi сервіс автомобіляMitsubishi (Мітсубісі) є яскравим тому підтвердженням. За свою довгу історію компанія домоглася чималих успіхів, ставши всесвітньо відомою, шанованою маркою. Зараз автолюбителі з різних куточків землі можуть насолоджуватися щоденними міськими та захоплюючими заміськими поїздками в сучасних, практичних, ефектних і динамічних автомобілях Mitsubishi.

Бувши втіленням комфорту і технічної досконалості, автомобілі готові служити багато тисяч кілометрів. Хочете по максимуму використовувати можливості свого Мітсубісі? Тоді не забувайте про те, яку важливу роль відіграє в житті Мітсубісі сервіс, виконаний на високому професійному рівні!

Ціни на ремонт та сервіс Mitsubishi (прайс-лист)

ПослугаЦіна
Комп’ютерна діагностикавід 200 грн
Діагностика ходової частинивід 150 грн
Діагностика двигунавід 150 грн
Ремонт ходової частинивід 450 грн
Заміна масла АКППвід 450 грн
Заміна ременя ГРМвід 1100 грн
Послуги автоелектрикавід 100 грн
Ремонт (реставрація) рульової рейкивід 1800 грн
Ремонт двигунавід 4000 грн
Ремонт автокондиціонеравід 500 грн
Вирізання каталізаторавід 800 грн
Видалення сажевого фільтравід 2500 грн
Заміна зчепленнявід 1600 грн
Чіп тюнінгвід 2800 грн
Ремонт турбінивід 3500 грн
Розвал сходженнявід 300 грн
Усі ціни на послуги автосервісу

Легко здійснюємо найскладніший ремонт Mitsubishi

СТО “Ваш Автосервіс” – це те, що допоможе зберегти працездатність і бездоганний зовнішній вигляд авто на довгі роки, в Mitsubishi сервіс автобудь-яких умовах експлуатації. Офіційний дилер марки у Львові пропонує комплексні послуги сервісного обслуговування та ремонту різних моделей марки. Наш сервіс це:

  • висока швидкість;
  • бездоганна якість;
  • чудовий сервіс.

Наші можливості дозволяють максимально швидко та ефективно справлятися з будь-якими завданнями планового сервісного обслуговування, усувати несправності й відновлювати заводські параметри. Ми також легко виконаємо будь-який ремонт Міцубісі, запропонувавши виключно якісні, оригінальні запчастини та комплектуючі.

Звертайтеся в наш сервісний центр, якщо Вашому автомобілю необхідні:

  • гарантійний ремонт авто;
  • плановий технічний огляд і сервіс Mitsubishi;
  • встановлення додаткового обладнання, тюнінг аксесуарів.

Кращий автосервіс Міцубісі у Львові

СТО “Ваш Автосервіс” по праву заслужив звання одного з найкращих автосервісів Mitsubishi у Львові. Щомісяця наш центр приймає на ремонт і обслуговування сотні автомобілів з ушкодженнями різного ступеня складності. Чому розв’язання цих задач Mitsubishi сервісдовіряють саме нам? Тому що СТО “Ваш Автосервіс”, це:

  1. Висока кваліфікація майстрів та багатий досвід роботи. До кожного клієнта і його автомобіля наші співробітники виявляють максимум уваги. Для підвищення рівня професійної підготовки наші співробітники регулярно проходять навчання різного роду (курси, семінари).
  2. Новітнє обладнання, що відповідає вимогам виробника. Хто краще виробника знає, що необхідно його «дітища»? Саме тому ми працюємо згідно з приписами заводу-виробника, а для оснащення майстерень, проведення діагностичних і ремонтних робіт використовуємо сертифіковане обладнання і техніку, рекомендовану концерном Mitsubishi Motors Corporation.
  3. Якісні комплектуючі та витратні матеріали оригінального виробництва. Працюючи виключно з якісними деталями, ми забезпечуємо довгий термін служби всіх систем і агрегатів автомобіля. На нашому складі є практично всі необхідні запчастини. Також є можливість замовлення тих чи інших деталей.
  4. Економія часу, без шкоди якості. Автосервіс Міцубісі завжди відкритий для автовласників. Великий штат співробітників і широкі технічні можливості дозволяють здійснювати сервісне обслуговування та ремонт в найкоротші терміни. Крім того, в будь-який зручний час ми відповімо на Ваші запитання за телефонами, вказаними на сайті. Прямо на сайті Ви можете записатися на ТО.

Саме завдяки такому підходу “Ваш Автосервіс” виконує свою роботу максимально якісно та оперативно!