Lincoln сервіс у Львові

Володіння автомобілем неминуче пов’язане з додатковими витратами, які можуть бути непередбаченими через випадкових Lincoln сервіс автомобіляполомок. Незважаючи на високу надійність американських автомобілів марки «Лінкольн», їм також періодично потрібно сервісне обслуговування. СТО «Ваш Автосервіс» пропонує для своїх клієнтів якісний ремонт Lincoln у Львові за найвигіднішими цінами.

Особливістю автомобілів преміум-класу є висока якість вузлів і агрегатів, в разі виникнення поломки рекомендується використовувати тільки високоякісні оригінальні запчастини.

За роки роботи фахівці СТО «Ваш Автосервіс» довели до досконалості технології ремонту автомобілів всіх марок, окремий техцентр Lincoln спеціалізується на американських авто. Для цього в арсеналі центру знаходиться найсучасніше обладнання, що дозволяє проводити ремонтні роботи будь-якої складності в повній відповідності з вимогами заводу-виготовлювача.

Важливою умовою професійного ремонту є використання якісних витратних матеріалів від добре зарекомендували себе світових виробників. Звертаючись до сервісного центру Lincoln, ви можете бути впевнені, що ми виконаємо всі поставлені завдання не тільки якісно, ​​але і максимально оперативно завдяки наявності великої кількості запчастин і витратних матеріалів на власному складі.

Lincoln сервіс автоМодельний ряд «Лінкольн»

Компанія «Лінкольн» є однією з найстаріших автомобільних компаній і за свою більш ніж столітню історію випустила десятки авто, швидко завоювали свою нішу на ринку. СТО «Ваш Автосервіс» дає своїм клієнтам можливість утримувати автомобіль в ідеальному технічному стані за всіма параметрами.

В сучасний модельний ряд входять такі авто, як:

 • MKC – компактний кросовер преміум-класу;
 • MKS – представницький седан;
 • MKX – середньорозмірний кросовер;
 • Navigator – повнорозмірний позашляховик.

Особливістю модельного ряду компанії Lincoln є виробництво президентських люксових автомобілів, таких як Lincoln Continental convertible, Cosmopolitan і V12 convertible.

Список ремонтних робіт Lincoln

Професійний техцентр «Лінкольн» СТО «Ваш Автосервіс» пропонує широкий список робіт для утримання вашого авто в Lincoln сервісідеальному стані як з технічної точки зору, так і з естетичної.

В основний перелік робіт, що проводяться входить:

 • планове і післягарантійне технічне обслуговування;
 • комп’ютерна діагностика;
 • послуги автоелектрика;
 • ремонт двигуна, трансмісії;
 • ремонт підвіски і рульового управління;
 • ремонт гальмівної системи;
 • кузовні роботи, фарбування.

Висока якість сервісу підтверджується власної гарантією на більшість виконаних робіт.

Крім основного переліку робіт, ми пропонуємо професійне відновлення салону, перетяжку сидінь і інших елементів, а також професійний детейлінг.