Land Rover сервіс у Львові

При створенні Land Rover використовуються найостанніші технологічні розробки, складні електронні пристрої та системи, Land Rover сервіс автомобілясаме тому ремонт цих автомобілів вимагає не тільки високого професіоналізму, а й застосування оригінального устаткування та інструменту. Ми маємо прекрасний технічно оснащений сервісний центр з ремонту та обслуговування Land Rover: Defender, Freelander, Discovery, Range Rover Sport, Evoque та ін. В розпорядженні автосервісу – високоточна сучасна діагностична апаратура для швидкого і чіткого з’ясування несправностей. При виконанні діагностики та ремонту наші фахівці керуються інструкціями та стандартами безпосередньо заводу-виготовлювача, що дозволяє максимально ефективно і без негативних наслідків розв’язувати виниклі проблеми.

Ми виконуємо ремонт Land Rover у Львові – Freelander 2, Discovery 3, 4, Range Rover та інших моделей, працюємо як з моделями останнього покоління, так і з автомобілями минулих років. Виконуємо ремонт будь-якої складності, плановий і профілактичний.

Ціни на ремонт та сервіс Land Rover (прайс-лист)

Послуга Ціна
Комп’ютерна діагностика від 200 грн
Діагностика ходової частини від 150 грн
Діагностика двигуна від 150 грн
Ремонт ходової частини від 450 грн
Заміна масла АКПП від 450 грн
Заміна ременя ГРМ від 1100 грн
Послуги автоелектрика від 100 грн
Ремонт (реставрація) рульової рейки від 1800 грн
Ремонт двигуна від 4000 грн
Ремонт автокондиціонера від 500 грн
Вирізання каталізатора від 800 грн
Видалення сажевого фільтра від 2500 грн
Заміна зчеплення від 1600 грн
Чіп тюнінг від 2800 грн
Ремонт турбіни від 3500 грн
Розвал сходження від 300 грн
Усі ціни на послуги автосервісу

Здійснюємо наступні види сервісних послуг:

  • Land Rover сервіс автопланове технічне обслуговування (ТО);
  • всі види слюсарно-механічних та електричних робіт;
  • ремонт КПП, кермового механізму, ходової частини, двигуна Land Rover;
  • кузовний ремонт;
  • шиномонтаж;
  • ремонт електроніки;
  • ремонт і заправку кондиціонерів.

Високий рівень технічного обслуговування, що забезпечується офіційними представниками Land Rover, дозволить автовласникам повною мірою оцінити переваги їх вибору. Довіряючи ремонт Рендж Ровер, Фрілендер, Дефендер, Діскавері 4 й інших моделей досвідченим сертифікованим фахівцям, Ви можете бути впевнені в тому, що проблема буде виявлена ​​і ліквідована максимально швидко і якісно. Дотримання рекомендацій заводу-виготовлювача, дотримання встановлених технологій ремонту, використання спеціалізованої діагностичної апаратури, інструменту, оригінальних запчастин дозволяє добитися чудового результату в усуненні несправностей. На виконані ремонтні роботи сервісним центром Ленд Ровер «Ваш Автосервіс» видається гарантія.

Land Rover сервісВиконуємо діагностику і ремонт Land Rover будь-якої складності

Досвід механіків, сучасне обладнання, повний комплект спецінструменту і необхідна технічна інформація дозволяють нам виконувати ремонт Land Rover будь-якої складності.

Успішно ремонтуємо двигуни, автоматичні коробки передач, редуктори та роздавальні коробки на всьому модельному ряду Land Rover і Range Rover.

Ми розв’язуємо найскладніші проблеми з електрообладнання Ленд Ровер. Діагностуємо та усуваємо пошкодження електропроводки та блоків управління.

Наш електрик – один з небагатьох у Львові, хто береться за ремонт дорогих блоків управління, а не тільки пропонує їх заміну в разі виходу з ладу.