Land Rover сервіс у Львові

При створенні Land Rover використовуються найостанніші технологічні розробки, складні електронні пристрої та системи, Land Rover сервіс автомобілясаме тому ремонт цих автомобілів вимагає не тільки високого професіоналізму, а й застосування оригінального устаткування і інструменту. Будучи офіційним дилером, Ми маємо прекрасно технічно оснащений сервісний центр з ремонту та обслуговування Land Rover: Defender, Freelander, Discovery, Range Rover Sport, Evoque і ін. В розпорядженні автосервісу – високоточна сучасна діагностична апаратура для швидкого і достовірного з’ясування несправностей. При виконанні діагностики і ремонту наші фахівці керуються інструкціями та стандартами безпосередньо заводу-виготовлювача, що дозволяє максимально ефективно і без негативних наслідків вирішувати всі виниклі проблеми.

Ми виконуємо ремонт Land Rover у Львові – Freelander 2, Discovery 3, 4, Range Rover і інших моделей, працюємо як з моделями останнього покоління, так і з автомобілями минулих років. Виконуємо ремонт будь-якої складності, плановий і профілактичний.

Здійснюємо наступні види сервісних послуг:

  • Land Rover сервіс автоПланове технічне обслуговування (ТО)
  • всі види слюсарно-механічних та електричних робіт;
  • ремонт КПП, рульового механізму, ходової частини, двигуна Land Rover;
  • кузовний ремонт;
  • шиномонтаж;
  • ремонт електроніки;
  • ремонт і заправку кондиціонерів.

Високий рівень технічного обслуговування, що забезпечується офіційними представниками Land Rover, дозволить автовласникам в повній мірі оцінити переваги їх вибору. Довіряючи ремонт Рендж Ровер, Фрілендер, Дефендер, Діскавері 4 і інших моделей досвідченим сертифікованим фахівцям, Ви можете бути впевнені в тому, що проблема буде виявлена ​​і ліквідована максимально швидко і якісно. Дотримання рекомендацій заводу-виготовлювача, дотримання встановлених технологій ремонту, використання спеціалізованої діагностичної апаратури, інструменту, оригінальних запчастин дозволяє добитися чудового результату в усуненні несправностей. На виконані ремонтні роботи сервісним центром Ленд Ровер «Ваш Автосервіс» видається гарантія.

Land Rover сервісВиконуємо діагностику і ремонт Land Rover будь-якої складності

Досвід механіків, сучасне обладнання, повний комплект спецінструменту і необхідна технічна інформація дозволяють нам виконувати ремонт Land Rover будь-якої складності.

Успішно ремонтуємо двигуни, автоматичні коробки передач, редуктори і роздавальні коробки на всьому модельному ряду Land Rover і Range Rover.

Ми вирішуємо найскладніші проблеми з електрообладнання Ленд Ровер. Діагностуємо і усуваємо пошкодження електропроводки та блоків управління.

Наш електрик – один з небагатьох у Львові, хто береться за ремонт дорогих блоків управління, а не тільки пропонує їх заміну в разі виходу з ладу.