Fiat сервіс у Львові

Fiat сервіс автомобіляСТО “Ваш Автосервіс” у Львові пропонує ремонт Фіат:

Завдяки сучасному обладнанню та високому рівню кваліфікації, наші фахівці обслуговують будь-які КПП Fiat. Своєчасна діагностика і усунення сторонніх шумів при перемиканні дозволять уникнути аварійних ситуацій під час руху.

Ходова частина

В умов не ідеальних доріг, візуальний огляд і діагностику ходової потрібно проводити регулярно. Не можна допускати появи стуку, скреготу та інших тривожних симптомів. Це згубно відіб’ється на керованості, ресурсі підвіски і бюджеті водія. Від ходової частини залежить рівень комфорту і безпеку водія, а також всіх пасажирів автомобіля.

Результат нашої роботи

Всі клієнти нашого сервісу, які піклуються про свій автомобіль і безпеки, отримують бездоганний результат:

 • Fiat сервіс автоІдеальне технічне стану автомобіля;
 • Високий рівень комфорту;
 • Впевненість на дорозі;
 • Збільшення ресурсу основних агрегатів;
 • Впевненість в якості проведених робіт;
 • Економія часу і фінансових коштів.

Це досягається за рахунок професіоналізму наших майстрів і застосування сучасного обладнання. Наш автосервіс виконує тільки необхідні роботи і не нав’язує клієнтові зайві послуги. Крім того, ми набуваємо запчастини на пряму від виробника, що дозволяє пропонувати власникам Фіат вигідні ціни на всі види робіт.

Автосервіс з хорошим сервісом

Ми ремонтуємо автомобілі у Львові. Кожен день до нас приїжджає в середньому 12 клієнтів, 10 з яких є постійними.

Досвідчені майстри. У нас працює 10 майстрів, кожен з яких регулярно проходить курси підвищення кваліфікації і в курсі всіх новинок автоіндустрії.

Сучасне обладнання. За рівнем технічного оснащення ми входимо в 5% кращих автосервісів у Львові. Під охороною парковка. Ми готові прийняти ваш несправний автомобіль в будь-який час доби, у нас власна парковка.

Склад запчастин. У нас свій склад запчастин і на ньому завжди присутні запчастини для ТО поширених марок автомобілів!

Розширена гарантія на всі види робіт. Без зайвих робіт. Чи не нав’язуємо зайвих робіт – ремонтуємо тільки те, що потрібно.

Ремонтуємо деталі, не збільшуючи вартість за рахунок нових.

Особливості марки

Основним недоліком є ​​матеріали, з яких зроблені деталі – пластик і гума, які в теплому кліматі працюють ідеально, при Fiat сервісмінусових температурах втрачають свої первісні якості. Ремонт Фіата, навіть нового, може знадобитися вже після першої зими. Вам, як автовласникам, рекомендується заздалегідь обзавестися надійними контактами автомайстерень, де зможуть виконати заміну запчастин і комплектуючих, потрібних як для автомобіля, так і погодних умов.

Ремонт Fiat в нашій автомайстерні – це кваліфіковані майстри і гарантія сервісу. Ми проводимо діагностику на сучасному обладнанні, яке дозволяє виключити невірні рішення. Виявлення поломок і дефектів – наш основний профіль, тільки після цього ми приступаємо до ремонту. Знаючи специфіку автомобіля цієї марки, ми застосовуємо особливий підхід в ремонті і заміні запчастин.

Головна мета нашого сервісу – це надати клієнту високоякісний сервіс. Досягається це саме шляхом виявлення несправностей на ранніх стадіях. Тому ми завжди рекомендуємо автовласникам регулярно проводити комплексне обслуговування машини, особливо до або після подорожі на ній. Крім того, щорічне ТО в автосервісі допоможе виключити ризики ДТП або інші неприємні ситуації на дорогах через несподівані поломок.

Діагностика, ТО і ремонт Фіат

Ми готові запропонувати комплексне обслуговування Фіат в Пітері на максимально вигідних для вас умовах. Наші послуги включають в себе діагностування авто, його ремонт і сервісне обслуговування. Ми гарантуємо не тільки високу якість роботи, а й стислі терміни усунення найбільш складних поломок. Наші ціни демократичні, а дозволити їх собі може кожен бажаючий. Довірити нам своє авто ви можете без найменшого побоювання. І ми вас не підведемо.

Чому саме наші послуги?

СТО “Ваш Автосервіс” у Львові пропонує своїм клієнтам такі переваги:

 • Регламентне ТО, яке включає повний перелік заходів з обслуговування авто;
 • Відновлення гальмівної системи Fiat і ходового блоку;
 • Ремонт паливного контуру і заміна окремих елементів;
 • Комп’ютерне діагностування силової установки, АКПП і електронних модулів;
 • Відновлення мотора, перебирання ременя ГРМ і його повноцінна заміна;
 • Ремонт КПП з заміною при цьому всіх дефектних комплектуючих;
 • Діагностування електрообладнання, його ремонт і регулювання;
 • Установка сигналізації і всіх необхідних автовласникові додаткових пристроїв;
 • Діагностування проблем з кондиціонером, його обслуговування і ремонт.

Звернутися в СТО “Ваш Автосервіс” ви можете в зручний для себе час, зателефонувавши нам по телефону. Ми також готові надати послуги евакуатора і доставити несправне авто на СТО.